پرش به محتوای اصلی

سامانه احراز اصالت فیزیکی نامه، برای اولین بار در چارگون

امنیت و عدم مغایرت نسخه‌های ارائه‌شده توسط ارباب رجوع، یکی از دغدغه‌های سازمان‌هاست. بسیاری از مکاتبات بین دستگاهی برای اخذ تأییدیه و استعلام نامه‌های ارائه‌شده توسط ارباب رجوع است.

همواره این نگرانی وجود دارد که در بین راه محتویات این نامه‌ها مخدوش و یا توسط افراد سودجو تغییر داده شود.

سامانه احراز اصالت فیزیکی نامه به شما کمک می‌کند تا ضمن حفظ کرامت ارباب رجوع، مغایرت‌های احتمالی نسخه فیزیکی ارائه‌شده با اصل نامه در سرور مبدأ را هنگام ثبت آن نامه در مقصد تشخیص دهید.

مزایای سامانه احراز اصالت فیزیکی نامه

صرفه‌جویی در زمان و هزینه

استفاده از ماژول اصالت نامه می‌تواند زمان و هزینه صرف‌شده برای امضا اسناد کاغذی را صرفه‌جویی کند.

افزایش امنیت

استفاده از ماژول اصالت نامه می‌تواند امنیت اسناد را افزایش دهد.  

عدم مغایرت نامه

با سامانه احراز اصالت فیزیکی نامه، می‌توانید از اصل بودن و عدم مغایرت نامه ارائه‌شده اطمینان یابید.

حذف مراحل زمان‌بر استعلام اصالت نامه

با الکترونیکی شدن تشخیص اصالت نامه، در زمان خود نیز صرفه‌جویی می‌کنید.

بهبود کارایی و بهره‌وری

استفاده از ماژول اصالت نامه می‌تواند کارایی و بهره‌وری سازمان را بهبود بخشد.

راحتی بیشتر

استفاده از ماژول اصالت نامه، برای کاربران بسیار راحت‌تر است.

معرفی نرم‌افزار تابلو اعلانات دیدگاه

اطلاع‌رسانی عمومی با تابلو اعلانات هوشمند

بسیاری از اطلاع‌رسانی‌ها در سازمان‌ها از طریق تابلو اعلانات انجام می‌شود. همچنین تعداد زیادی از مکاتبات روزمره که رسمی نیستند و تنها جنبه اطلاع‌رسانی دارند.

در سازمان‌ها، اغلب اطلاع‌رسانی‌های بسیاری همچون تغییر ساعات کاری و… انجام می‌شود. همچنین تعداد زیادی از مکاتبات روزمره در سازمان شما رسمی نیستند و تنها جنبه اطلاع‌رسانی دارند. این اعلامیه‌ها و اطلاع‌رسانی‌ها نیازی به ثبت و ارسال در سامانه‌های مکاتبات اداری ندارند. به همین دلیل وجود یک نرم‌افزار با امکاناتی متناسب با این نیازمندی در هر سازمان یک امر ضروری است.

نرم افزار تابلو اعلانات با قابلیت تعریف و ایجاد تابلوهای عمومی دپارتمانی و فراواحدی، این امکان را در اختیار روابط عمومی‌ها و واحدهای مرتبط قرار می‌دهد تا با درج اطلاعیه‌های مختلف برای مخاطبان متنوع، کارکنان سازمان را در جریان این موارد قرار دهد.

افزایش بهره‌وری با قابلیت‌های کلیدی نرم‌افزار جلسات

سؤالات متداول

سامانه احراز اصالت فیزیکی نامه چیست؟

سامانه احراز اصالت فیزیکی نامه به شما کمک می‌کند تا ضمن حفظ کرامت ارباب رجوع، مغایرت‌های احتمالی نسخه فیزیکی ارائه‌شده با اصل نامه در سرور مبدأ را هنگام ثبت آن نامه در مقصد تشخیص دهید.

برای احراز اصالت فیزیکی نامه چه مراحلی را باید طی کرد؟

ایجاد کد QR code، چاپ کد QR Code، خواندن کد QR Code و تأیید اصالت نامه، چهار مرحله‌ای هستند که به ترتیب برای احراز اصالت فیزیکی نامه باید طی شوند.

چرا ماژول اصالت نامه زیرسیستم اتوماسیون اداری قرار گرفته است؟

کسب‌وکارها با نرم‌افزارهای جلسات، مکاتبات، تابلو اعلانات و ماژول اصالت نامه در سیستم اتوماسیون اداری چارگون می‌توانند ارتباط بهینه‌تری داشته باشند، جلسات خود را مؤثرتر مدیریت کنند و اسناد و نامه‌ها را با هم به اشتراک بگذارند. همچنین سازمان‌ها به کمک ماژول اصالت نامه می‌توانند از عدم مغایرت نامه‌های ارسالی به نرم‌افزار مکاتبات ممطئن شوند. این نرم‌افزارها می‌توانند در کنار هم به بهبود بهره‌وری و کارایی سازمان کمک کنند.

نرم‌افزار تابلو اعلانات چیست؟

نرم‌افزار تابلو اعلانات با قابلیت تعریف و ایجاد تابلوهای عمومی دپارتمانی و فراواحدی، این امکان را در اختیار روابط عمومی‌ها و واحدهای مرتبط قرار می‌دهد تا با درج اطلاعیه‌های مختلف برای مخاطبان متنوع، کارکنان سازمان را در جریان اطلاعیه‌های مختلف قرار دهد.

درخواست دمو نرم افزار مکاتبات و ماژول‌های اصالت نامه و تابلو اعلانات