آینده بهتر

ورود یا حضور موفقیت‌آمیز در بازار کار حرفه‌ای، چه برای دانشجویان و فارغ‌التحصیلان و چه برای افرادی که از شرایط کاری خود رضایت نداشته و همواره به دنبال فضای کاری بهتری هستند، دغدغه‌های مهمی را ایجاد کرده است. سوالاتی از قبیل اینکه برای موفق بودن چه چیزهایی نیاز دارم؟ تفاوت موفق بودن با رضایت داشتن چیست؟ چگونه کار مناسب خود را پیدا کنم؟ نقاط قوت و ضعف را چطور باید پوشش داد تا حداکثر موفقیت حاصل شود؟ ابزارهای مورد نیاز در راه موفق شدن چه هستند؟ چطور باید برای رسیدن به اهداف و آینده‌ای که تصور می‌کنم برنامه‌ریزی کنم؟ اصولا چطور آینده خود را در ذهن تصویر می‌کنم؟ و مواردی از این قبیل، سوالاتی هستند که هر روزه بسیاری از جوانان با آن روبرو هستیم.

دوره آینده بهتر پاسخی است حرفه‌ای برای ورود قدرتمند به بازار کار. در این دوره موارد مختلفی در حوزه مرور گذشته و توانایی‌ها صورت می‌گیرد و با توجه به طراحی‌ مورد نظر برای رسیدن به آینده‌ای مطلوب، دانشجویان این دوره با ابزارهای مورد نیازی که در مسیر تحقق اهدافشان به آن نیاز خواهند داشت آشنا می‌شوند. این دوره تنها به بیان موارد تئوری بسنده نمی‌کند؛ بلکه با برگزاری کارگاه‌هایی در طول دوره، تلاش خواهد داشت تا به طور عملی داوطلبین را با مفاهیم مطرح شده، آشنا سازد.

در انتهای دوره تست‌هایی از حاضرین گرفته خواهد شد که نتیجه این تست‌ها، پس از تحلیل‌های مورد نظر به آنها بازگردانده شده و پیشنهادات کاربردی جهت آشنایی با نقاط قوت و ضعف به ایشان ارایه می‌شود. طی این گزارش دوره‌هایی که افراد باید آنها را پشت سر بگذارند تا توانایی مطلوب را کسب کنند نیز مشخص خواهد شد.