سیستم اتوماسیون اداری چیست؟

اتوماسیون اداری چیست؟

اتوماسیون اداری محدوده گسترده‌‌ای از تعاملات و پاسخگویی به حجم وسیعی از فرآیندهای سازمان را شامل می‌شود. این مجموعه که کاربرد آن از مدیران ارشد تا مجموعه کارکنان و مخاطبان خارجی تسری یافته،‌ از ضریب نفوذ بالایی در سازمان‌ها برخوردار می‌باشد. پوشش همه جانبه نیازهای کاربران توسط زیرسیستم‌های این مجموعه، به ضمانت اجرایی و تمایل عموم کاربران به بهره‌‌گیری از آن افزوده است.

در حوزه اتوماسیون اداری مجموعه «دیدگاه»، علاوه بر پشتیبانی کامل فرآیندها و تعاملات مورد نیاز برای تولید و گردش نامه‌ها و مکتوبات اداری، امور مربوط به مدیریت زمان پرسنل، ‌مدیریت کارها، جلسات، و اطلاعات سازمان نیز تحت پوشش قرار می‌گیرد. در این مجموعه،‌ امکانات ارجاع کار و اطلاع از روند پیشرفت کارهای ارجاعی برای سطوح متفاوت مدیران میسر می‌گردد. لایه یکپارچه کنترل کاربری نیز کارکرد بخش‌های مختلف سیستم را در دو جنبه امنیت اطلاعات و حقوق دسترسی کاربران مدیریت می‌نماید.

با استفاده از امکانات این مجموعه، دسترسی مدیران و سایر کارکنان به چرخه عملیات روزمره و بررسی و تحلیل فرآیندهای سازمان فراهم می‌آید. از سوی دیگر مستند شدن روال‌ها و عملیات انجام‌شده در طول فرآیندهای مختلف سازمان علاوه بر شفاف‌سازی، منجر به بهینه‌سازی فرآیندها و تشخیص نارسایی‌های احتمالی می‌گردد.

 

سیستم وب و موبایل اتوماسیون اداری مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، با نگاهی جامع به فرآیندهای اداری و ساختار بومی تعاملات سازمانی طراحی شده و صرفا یه ابزار بدون گردش کاغذ (Paperless) نیست. اتوماسیون اداری دیدگاه محدوده گسترده‌ای از تعاملات را در برگرفته و پاسخگوی حجم وسیعی از فرآیندهای سازمان است. ‌این مجموعه نرم‌افزاری از ضریب نفوذ بالایی در سازمان‌ها برخوردار است و کاربری آن از مدیران ارشد تا مجموعه کارکنان و مخاطبان خارجی سازمان تسری یافته است.

برخی از مشتریان سیستم اتوماسیون اداری

 • برق تهران
 • پتروپارس
 • کیسون
 • شرکت پتروشیمی شازند
 • سرمایه گذاری تامین اجتماعی

تازه‌های راهکار اتوماسیون اداری

راهکار اتوماسیون اداری از زبان مشتریان


 • مهندس سعید ذاکرزاده مدیر امور فناوری اطلاعات و توسعه سیستم‌های شرکت صنعتی و معدنی چادرملو ماهیت نرم‌افزار، ظاهر گرافیکی مناسب، طراحی هوشمندانه، امنیت نرم‌افزار، کاربر‌پسند بودن و همچنین قدرت پشتیبانی، کادر تخصصی و سابقه شرکت از مهمترین شاخصه‌هایی بود که ما را برای انتخاب سیستم دیدگاه از شرکت چارگون ترغیب کرد.

  مهندس سعید ذاکرزاده مدیر امور فناوری اطلاعات و توسعه سیستم‌های شرکت صنعتی و معدنی چادرملو

 • محمودرضا عسگرزاده، رئیس اداره کل دبیرخانه و خدمات مدیریت بانک کشاورزی کارگروه کارشناسی در بانک کشاورزی مجموعه دیدگاه را جهت پیاده‌سازی نسل سوم نرم‌افزارهای اتوماسیون اداری بانک کشاورزی انتخاب کرد و از اولین نتایج آن پاسخگویی 97درصد مکاتبات در موعد مقرر و نیز صرفه‌جویی 5 میلیارد ریالی در یک بازه 9 ماه پس از استقرار دیدگاه بود.

  محمودرضا عسگرزاده، رئیس اداره کل دبیرخانه و خدمات مدیریت بانک کشاورزی

 • سید ناصر بهشتی مدیر فنی محصولات سایبری و مشاور فضای مجازی موسسه فرهنگی، هنری خراسان «دیدگاه» پاسخ مناسب و جامعی به نیاز مشتری است که توسط شرکت چارگون در قالب یک محصول همگرا و منسجم؛ با معماری مناسب در اختیار مخاطب قرار گرفته است.

  سید ناصر بهشتی مدیر فنی محصولات سایبری و مشاور فضای مجازی موسسه فرهنگی، هنری خراسان