پرش به محتوای اصلی

دورکاری و تجربه بهره‌وری بیشتر در سازمان‌ها

تجربه فاصله‌گذاری اجتماعی و دورکاری بر خلاف انتظار اولیه، در بسیاری از سازمان‌های ایرانی با افزایش بهره‌وری همراه بوده است. شیوه‌ای از کار که هم برای مدیران و هم کارکنان نیاز به تغییر در ارکان ارتباطی و اجرایی فعالیت‌های سازمانی را نمایان کرد.
بستر نرم افزاری دورکاری
توسعه ابزارهای فناوری اطلاعات، تصمیم‌گیری برای ادامه بهره‌مندی از مزایای دورکاری را آسان‌تر کرده است. سیستم‌های مکانیزه اداری در بستر وب و موبایل، یکی از مهم‌ترین تکیه‌گاه‌های سازمان‌ها در ترویج دورکاری هستند.
دورکاری برای مدیران
دورکاری برای مدیران

موفق‌ترین مدیران دوره دورکاری کسانی‌اند که در چگونگی رفتار، گفتار و ارتباط با دیگران تغییر می‌کنند و با همین تغییرات دستاوردهای بزرگی را رقم می‌زنند، پس قبل از هر چیزی « تغییر کنید»…

ادامه مطلب

دورکاری برای کارکنان
دورکاری برای کارکنان

اگر شما هم دورکاری را به عنوان الگوی کاری خود انتخاب کرده‌اید، خوب است که برای ایجاد شرایط بهترکاری، جلوگیری از اتلاف وقت و انرژی به نکات کاربردی در این باره توجه کنید…

ادامه مطلب

دورکاری در سازمان‌ها
دورکاری در سازمان‌ها

نرم‌افزار کارها در مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه با رویکرد مدیریت چابک و مبتنی بر اسکرام ابزاری فراهم می‌کند که اعضای تیم های کاری براحتی اهداف، پروژه ها و وظایف را باهم به اشتراک بگذارند …

ادامه مطلب

امکانات دیدگاه همراه برای بررسی انجام عملیات اداری در بستر موبایل

برنامه موبایلی مکاتبات، جلسات و کارها امکانات پرکاربرد این سه نرم‌افزار مهم از راهکار اتوماسیون اداری دیدگاه را بر روی بستر موبایل در اختیار کاربران قرار می‌دهد. کاربران نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه می‌توانند به وسیله این اپلیکیشن، نامه‌ها، پیشنویس‌ها و پیام‌های خود را بر روی دستگاه همراه خود دریافت و اقدامات لازم بر روی آنها را انجام دهند و اپ موبایل جلسات مدیریت جلسه را فراهم می‌کند.

ادامه مطلب

پیشخوان (ESS) برنامه‌ای است که درخواست‌های اداری در داخل سازمان را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. کاربران سیستم‌های پرسنلی و حضور و غیاب دیدگاه می‌توانند به وسیله این برنامه، درخواست مرخصی یا ماموریت خود را ثبت و یا درخواست‌های ارسالی را تایید یا رد کنند و گزارش تجمیعی حضور و غیاب خود را مشاهده کنند.

ادامه مطلب

اپلیکیشن موبایلی انباردار، امکان انبارگردانی و شمارش کالاهای هر انبار و کنترل لحظه‌ای کالاهای انبارهای مختلف با استفاده از تکنولوژی‌های بارکد و QR Code را در اختیار کاربران قرار خواهد داد. برنامه جمع‌دار ارتباط با نرم‌افزار مدیریت اموال تحت وب دیدگاه را امکان‌پذیر می‌کند. این برنامه با تسهیل عملیات صورت‌برداری، امکانات وسیع و بسیاری را در اختیار کاربران و امنای اموال سازمان‌ها قرار می‌دهد. امین اموال می‌تواند با تلفن همراه و حضور در محل‌های مورد نظر به ثبت و اسکن بارکد اموال اقدام کند.

ادامه مطلب

کتابچه راهنمای امنیت شبکه در زمان دورکاری

انواع راهکارهای امن اتصال به شبکه و دسترسی مطمئن به نرم‌افزارهای دیدگاه ارزش مهمی است که چارگون برای صدها سازمان مشتری فراهم کرده است. این کتابچه که توسط همکاران بخش پشتیبانی فنی چارگون تهیه شده، راهکارهای امنیت شبکه را ارائه می‌دهد تا در شرایط بیماری کرونا بستر دورکاری با کمترین دغدغه برای کارکنان سازمان‌های مشتری ایجاد شود.

دانلود رایگان کتاب