نرم‌افزار موبایل دیدگاه

مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه در بستر همراه

رواج استفاده از تلفن‌های همراه هوشمند و تجهیزات کاربری قابل‌حمل، منجر به تغییر جدی در نگرش صاحبان کسب‌وکار نسبت به ارتباطات، گردش اطلاعات در سازمان‌ها و به تبع، فرآیندهای کاری شده است. چارگون به عنوان شرکتی پیشرو در صنعت نرم‌افزار، برای رفع نیاز مدیران، جهت دسترسی به اطلاعات، بدون وابستگی زمانی و مکانی به توسعه محصولات خود در حوزه نرم‌افزارهای سازمانی در بستر همراه اقدام کرده است.

Collaboration platform
دیدگاه همراه
دیدگاه همراه

«دیدگاه همراه» نسخه‌ای است از مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه جهت استفاده در تلفن همراه و تبلت، که در گام اول با توجه به گستردگی استفاده از دستگاه‌های مبتنی بر سیستم‌عامل اندروید، برای این بستر طراحی شد و در مراحل بعدی نسخه iOS آن نیز برای استفاده از طریق محصولات شرکت Apple بر روی App Store قرار گرفت. در طراحی این محصول امکانات لازم برای رسیدگی به امور پرکاربرد روزانه همچون دریافت و مدیریت یادآوری‌ها، ارسال و دریافت پیام، رسیدگی به نامه‌ها، فرمهای مرخصی و ماموریت و گزارشات کارکرد، فراهم شده است.

نرم‌افزار جمع‌دار دیدگاه همراه
نرم‌افزار جمع‌دار دیدگاه همراه

نرم‌افزار جمع‌دار دیدگاه همراه بر پایه اندروید طراحی شده و ارتباط با نرم‌افزار اموال مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه» را امکان‌پذیر ساخته است. این نرم‌افزار ضمن تسهیل روند انجام عملیات صورت‌برداری، امکانات وسیع و بسیاری را در اختیار کاربران و امنای اموال سازمان‌ها قرار داده است.

جمع‌دار دیدگاه همراه، امکانی فراهم می‌کند که امین اموال با در دست داشتن تلفن همراه، امکان حضور در محل‌های استقرار تعریف شده و ثبت و یا اسکن بارکد آن مکان را خواهد داشت.

جلسات همراه
جلسات همراه

جلسات همراه برخی از قابلیت‌های منتخب از نرم‌افزار جلسات دیدگاه را ارائه می کند و با اتصال به نرم‌افزار تقویم مجموعه دیدگاه امکاناتی فراتر از نرم‌افزارهای تقویم مرسوم در اختیار کاربر قرار می‌دهد. از طریق این نرم‌افزار فرآیند تنظیم، برگزاری و پیگیری جلسات به آسانی مدیریت می‌شود. مواردی مانند تعیین دستور جلسه و تخصیص زمان مشخص برای آن، ثبت حضور مدعوین جلسه و ثبت صورت جلسه به ازای هر کدام از موارد دستور جلسه از طریق آن قابل انجام است و مهم‌تر اینکه، تهیه و الصاق اسناد تکمیلی مانند عکس، صوت و یا ویدئو به صورت جلسه نیز، از طریق نرم‌افزار جلسات همراه براحتی قابل انجام است.