نرم‌افزار موبایل دیدگاه

مجموعه برنامه‌های دیدگاه در بستر همراه

رواج استفاده از تلفن‌های همراه هوشمند و تجهیزات کاربری قابل‌حمل، منجر به تغییر جدی در نگرش صاحبان کسب‌وکار نسبت به ارتباطات، گردش اطلاعات در سازمان‌ها و به تبع، فرآیندهای کاری شده است. چارگون به عنوان شرکتی پیشرو در صنعت نرم‌افزار، برای رفع نیاز مدیران، جهت دسترسی به اطلاعات، بدون وابستگی زمانی و مکانی به توسعه محصولات خود در حوزه نرم‌افزارهای سازمانی در بستر همراه اقدام کرده است.

با توجه به گستردگی محصولات شرکت چارگون در حوزههای مختلف کسب و کار سازمانی، و تمایل به گسترش ارائه خدمات در بستر همراه، شرکت چارگون بر آن شد که ساختار برنامههای همراه خود را تغییر دهد تا هم استفاده از آنها برای سازمان ها و کاربران راحتتر شود و هم چارگون بهتر بتواند خدمات خود بر بستر همراه را گسترش دهد. به همین منظور برنامه دیدگاه همراه به سه برنامه جدا از هم با نامهای دیدگاه، مکاتبات و پیشخوان تبدیل شد که در ادامه توضیح داده می شود.

Collaboration platform
دیدگاه همراه
دیدگاه

دیدگاه (Didgah) برنامه اصلی از مجموعه برنامه‌های همراه دیدگاه است. این برنامه وظیفه ورود به سیستم دیدگاه، نمایش یادآوری‌ها و اعمال تنظیمات کلی برای مجموعه برنامه‌های همراه را بر عهده دارد. برای استفاده از دیگر برنامه‌های همراه لازم است این برنامه نصب و از طریق آن به سیستم دیدگاه لاگین صورت گرفته باشد. این برنامه هم برای سیستم عامل اندروید بر روی Google Play Store و هم برای سیستم عامل iOS بر روی App Store قرار داده شده است.

نرم‌افزار جمع‌دار دیدگاه همراه
جمع‌دار

برنامه جمع‌دار ارتباط با نرم‌افزار اموال مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه» تحت وب را امکان‌پذیر ساخته است. این برنامه ضمن تسهیل روند انجام عملیات صورت‌برداری، امکانات وسیع و بسیاری را در اختیار کاربران و امنای اموال سازمان‌ها قرار داده است.

جمع‌دار، امکانی فراهم می‌کند که امین اموال با در دست داشتن تلفن همراه، امکان حضور در محل‌های استقرار تعریف شده و ثبت و یا اسکن بارکد آن مکان را خواهد داشت. این برنامه فقط برای سیستم عامل اندروید بر روی Google Play Store قرار داده شده است.

دیدگاه همراه
مکاتبات

مکاتبات (Correspondence) برنامه‌ای است که پراستفاده‌ترین قابلیت‌های نرم‌افزار مکاتبات تحت وب دیدگاه را در بستر همراه در اختیار کاربر قرار می‌دهد. کاربران سازمان‌هایی که از مکاتبات دیدگاه استفاده می‌کنند می‌توانند بوسیله این برنامه نامه‌ها، پیشنویس‌ها و پیام‌های خود را بر روی دستگاه همراه و در هر جایی که باشند مشاهده و بر روی آنها اقدامات لازم را انجام دهند. در نتیجه مراحل مکاتبات اداری و به دنبال آن فرآیندهای کاری سریع تر طی می‌شود. این برنامه هم برای سیستم عامل اندروید بر روی Google Play Store و هم برای سیستم عامل iOS بر روی App Store قرار داده شده است.

نرم‌افزار جمع‌دار دیدگاه همراه
پیشخوان

پیشخوان (ESS) برنامه‌ای است که درخواست‌های اداری در داخل سازمان را در بستر همراه در اختیار کاربر قرار می‌دهد. کاربران سازمان‌هایی که از پرسنلی و حضور و غیاب دیدگاه استفاده می‌کنند می‌توانند بوسیله این برنامه بر روی دستگاه همراه خود و در هر جایی که باشند درخواست مرخصی یا ماموریت ثبت کرده و یا درخواست‌های ارسال شده برای خود را تایید یا رد نمایند. همچنین می‌توانند پر استفاده‌ترین گزارشات حضور و غیاب خود را مشاهده نمایند. این برنامه هم برای سیستم عامل اندروید بر روی Google Play Store و هم برای سیستم عامل iOS بر روی App Store قرار داده شده است.

جلسات همراه
جلسات

جلسات برخی از قابلیت‌های منتخب از نرم‌افزار جلسات دیدگاه تحت وب را ارائه می‌کند و با اتصال به نرم‌افزار تقویم مجموعه دیدگاه امکاناتی فراتر از برنامه‌های تقویم مرسوم در اختیار کاربر قرار می‌دهد. از طریق این برنامه فرآیند تنظیم، برگزاری و پیگیری جلسات به آسانی مدیریت می‌شود. مواردی مانند تعیین دستور جلسه و تخصیص زمان مشخص برای آن، ثبت حضور مدعوین جلسه و ثبت صورت جلسه به ازای هر کدام از موارد دستور جلسه از طریق آن قابل انجام است و مهم‌تر اینکه، تهیه و الصاق اسناد تکمیلی مانند عکس، صوت و یا ویدئو به صورت جلسه نیز، از طریق برنامه جلسات براحتی قابل انجام است. این برنامه برای سیستم عامل اندروید بر روی Google Play Store قرار داده شده است و نسخه iOS آن هم در حال آماده‌سازی می‌باشد.

نرم‌افزار جمع‌دار دیدگاه همراه
انباردار

اپلیکیشن موبایلی انباردار شرکت چارگون، امکان انبارگردانی و شمارش کالاهای هر انبار و همچنین امکان کنترل موجودی لحظه‌ای کالاهای انبارهای مختلف با استفاده از تکنولوژی‌های بارکد و QR Code را در اختیار کاربران قرار خواهد داد.

با استفاده از این اپلیکیشن، فعالیت‌های کاغذی سازمان برای انبارگردانی حذف می‌شود. خطاهای ثبت و ورود اطلاعات شمارشی کاهش می‌یابند و امکان ارسال اطلاعات انبارگردانی به صورت اتوماتیک برای ثبت اسناد اصلاحی در نرم‌افزار انبار و حسابداری انبار به وجود خواهد آمد. جستجو و کنترل موجودی کالاهای هر انبار به صورت آنلاین بر روی موبایل کاربران و به ویژه مدیران ممکن می‌شود.