ما در جهانی زندگی می‌کنیم که برقراری ارتباط و به‌روزرسانی در زمان واقعی برای اتخاذ تصمیمات مهم تجاری بسیار مهم است. دستگاه‌های هوشمند مانند تلفن‌ها، تبلت‌ها و ابزارهای دیجیتال تعریف جدیدی از شرکت را ایجاد کرده‌اند که باعث ایجاد وابستگی روزافزون به اتصال ابری می‌شود تا کارهای سازمان را در هر مکان و زمان انجام دهند. این همان جایی است که پویایی سازمانی وارد عمل می‌شود. مدیران می‌توانند از مزایای BPM موبایل در سازمان خود بهره‌مند شوند.

توانمندسازی نیروی کار

متخصصان، پویایی شرکت را نه تنها توانایی کارکنان در خارج از دفتر کار، بلکه پویایی داده‌های شرکت‌ها از طریق شبکه‌های فناوری تعریف می‌کنند. به‌طور کلی این روند تعداد بیشتری از کارمندان خارج از یک محیط اداری و استفاده از دستگاه‌های تلفن همراه، خدمات ابری و موارد دیگر برای انجام کارهای سازمان را توصیف می‌کند.

جدا از پاسخگویی به نیازها و خواسته‌های مشتریان، سازمان‌ها معمولاً می‌خواهند فراتر از انتظارات مشتریان و حتی اهداف شغلی خود، مسافت بیشتری را طی کنند. برای دستیابی به این هدف، سازمان‌ها برای تجهیز و توانمندسازی نیروی کار خود تلاش بسیاری می‌کنند تا به اندازه کافی بازده داشته باشند.

مانند هر تحول دیجیتالی یا تغییر روند کسب‌وکار، سازمان‌هایی که برای تغییر باز بوده و مایل به انطباق سریع هستند می‌توانند در طولانی‌مدت با این تغییرات سازگار شوند. با این گفته‌ها، سازمان‌ها باید ذهن خود را باز نگه داشته و این واقعیت را یادآوری کنند که نیروی واقعی ناشی از اتصال سیستم‌ها، فرآیندهای کسب‌وکار و کارکنان سازمان است تا همه‌ی آن‌ها بتوانند هم‌زمان در یک بستر مناسب کار کنند و به نتایج خوب برسند.

اهمیت پویایی در سازمان

چرا پویایی در سازمان مهم است؟

همان‌طور که همه ما می‌دانیم، تلفن‌های هوشمند و دستگاه‌های هوشمند توانایی جمع‌آوری اطلاعات را دارند، با این حال تفاوت بین اطلاعات جمع‌آوری شده از طریق منابع معمولی در مقابل اطلاعات جمع‌آوری شده از طریق دستگاه‌های تلفن همراه، متنی بودن آن‌ها است. فعالیت کاربر، موقعیت مکان، دسترسی به اینترنت و در دسترس بودن کارمندان همه ویژگی‌هایی هستند که در این امر نقش دارند.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

مدیریت دستگاه تلفن همراه (MDM) به بخش IT سازمان شما امکان پیگیری، مدیریت و ایمن‌سازی یک کارمند یا دستگاه متعلق به شرکت را می‌دهد. هر دستگاه و کارمند معمولاً یک پروفایل دارد که فقط برای آن‌ها و وظایف آن‌ها ایجاد می‌شود. راه‌حل MDM به این معنی است که یک کسب‌وکار می‌تواند دسترسی اینترنت را بین کارکنان به اشتراک بگذارد و برنامه‌های سازمانی را نیز نصب و مدیریت کند. همچنین به این معنی است که واحد IT می‌تواند از راه دور، در صورت گم شدن یا دزدیده شدن دستگاه، آن را قفل کند.

مزایای BPM موبایل

 • بهره‌وری بیشتر

  زیرا به دلیل راحتی امکان برقراری ارتباط دیجیتال و توانایی در هر مکان و در هر زمان، افراد را قادر می‌سازد تا بهره‌وری بالاتری داشته باشند. همچنین باعث افزایش تعامل کارکنان می‌شود.

 • دقت داده‌ها

  کارمندان را قادر می‌سازد تا به داده‌های مربوطه دسترسی داشته و بهبود فرآیند را ارتقا دهند.

 • کاهش هزینه‌ها

  از آن جا که بیشتر افراد این روزها با داشتن و کار با تلفن هوشمند و یا تبلت آشنا هستند بنابراین نیازی به آموزش عمیق نیست.

 • کاهش پیچیدگی‌ها

  با استفاده از BPM تلفن همراه جنبه‌های فنی حذف می‌شود و یک برنامه‌ی ساده به کاربر ارائه می‌شود که برای حل هر مشکلی مناسب است.

 • برنامه‌ریزی سریع‌تر

  دوره‌های برنامه‌ریزی که رهبران کسب‌وکار برای آماده‌سازی بهتر خود و کارمندان برای استراتژی‌های جدید، راه‌اندازی محصول و سایر زمینه‌های مهم عملیات، ایجاد می‌کنند با BPM تلفن همراه بهبود می‌یابند.

 • تثبیت داده‌ها

  BPM موبایل دقت داده‌ها، در دسترس بودن اطلاعات و ثبات اطلاعات را تقویت می‌کند. از این طریق اطمینان حاصل کند که سازمان‌ها دائماً با داده‌های موجود درگیر می‌شوند.

 • افزایش سود

  با استفاده از قدرت راه‌حل‌های تلفن همراه و نرم‌افزار مدیریت فرآیند، سود کلی افزایش خواهد یافت.

مزایای BPM موبایل

وارد مدیریت فرآیند کسب‌وکار شوید

نرم‌افزار مدیریت فرآیند کسب‌وکار (BPM) به مرور زمان به مرحله‌ای رسیده است که می‌تواند به راحتی با سیستم عامل‌های توسعه برنامه‌های تلفن همراه ادغام شود و از طریق یک محیط مدل‌سازی فرآیند، قابلیت‌های خود را فراهم کند.

سازمان‌ها می‌توانند از مزایای BPM موبایل، برای ایجاد برنامه‌های مجهز به تلفن همراه و توانایی کار از راه دور در هر مکان استفاده کنند. علاوه بر این، مشاغل و تیم‌های فناوری اطلاعات می‌توانند به‌طور یکپارچه درحالی که برنامه‌های اختصاصی را توسعه می‌دهند، با یکدیگر همکاری کنند. به این شکل یک تجربه یکپارچه را به کاربران نهایی ارائه دهند.

راه‌حل‌های BPM با این قابلیت‌های توسعه برنامه‌های تلفن همراه داخلی، یک چارچوب غنی را ارائه می‌دهد. این راهکارها برنامه‌های ترکیبی قابل تنظیم با توسعه، استقرار و مدیریت را پشتیبانی می‌کند و از چندین محیط تلفن همراه پشتیبانی می‌کند. شرکت‌ها می‌توانند با ترکیب قدرت BPM با تلفن همراه، کارایی بیشتری داشته و از بازگشت سریع‌تر سرمایه اطمینان حاصل کنند.

اشتراک گذاری :