پرش به محتوای اصلی

نرم‌افزار اسناد دیدگاه

نرم افزار مدیریت اسناد و بایگانی از راهکار اتوماسیون اداری دیدگاه با هدف رفع پراکندگی اطلاعات در سازمان‌ها و تأسیس آرشیوی متمرکز از اسناد، فایل‌ها و اطلاعات طراحی شده است. سیستم اسناد به کاربران امکان می‌دهد تا اسناد، اطلاعات، فایل‌ها و مدارک مختلف را با حفظ محدوده‌های امنیتی و نیز تعریف چرخه حیات سند ذخیره نمایند.
 

کاربرد نرم‌افزار اسناد در سازمان‌ها

با استفاده از نرم افزار اسناد افرادی که مجوز ایجاد اسناد را دارند میتوانند در طبقهبندیهای ایجاد شده، از اسناد کاغذی موجود در اتاق‌‌های بایگانی، اسناد الکترونیکی ایجاد نمایند و آنها را در اختیار کارکنان دیگر سازمان قرار دهند.

امکانات نرم‌افزار اسناد دیدگاه

نکات شاخص نرم‌افزار اسناد دیدگاه

اپ موبال اسناد همراه

در راستای دسترس‌پذیری بیشتر نرم افزار دیدگاه، با استفاده از اپلیکیشن‌ می‌توان به اطلاعات نرم‌افزار اسناد دسترسی داشت.

دانلود اپ موبایل

استقرار مکاتبات 5 دیدگاه

نرم‌افزار اسناد چه مزیت‌هایی دارد؟

  •  جستجوی پیشرفته و سریع

به جز آرشیو، نگهداری و طبقه‌بندی اسناد و اطلاعات سازمان این نرم‌افزار بازیابی و گردش اسناد را براساس تنظیم سطوح دسترسی کاربران تسهیل می‌کند. امکانات جستجوی پیشرفته، در کمترین زمان ممکن سند مورد نظر کاربر را بازیابی می‌کند.

  • آرشیو اختصاصی اسناد متناسب با نیازهای هر واحد از سازمان

نرم‌افزار اسناد و بایگانی دیدگاه به‌جز فیلدهای اطلاعاتی مرسوم که مشخصات یک سند را ثبت می‌کند، امکان تعریف فیلدهای اطلاعاتی منبطق بر نیازهای متنوع واحدهای سازمانی را فراهم می‌کند. این فیلدهای اختصاصی در جستجوی سریع و راحت اسناد، به کاربران کمک می‌کند.

  • تعریف چرخه حیات یک سند از تکمیل تا انتشار و انقضا

نگاه فرآیندی به ایجاد و گردش اسناد سازمانی از مزیت‌های مهم نرم‌افزار مدیریت اسناد و بایگانی دیدگاه است. با امکانات این نرم‌افزار تبیین سیاست‌های جدید و تغییر روال‌های موجود در بحث نگهداری و بایگانی اسناد نیز امکان‌پذیر است. نگهداری از نسخه‌های مختلف یک سند، مدیریت دسترسی افراد به اسناد و تعریف چرخه کامل حیات یک سند از تکمیل و تولید تا تأیید و انتشار و در نهایت انقضا و امحا بخشی از این امکانات است.

 

فروش ویژه نرم‌افزار اسناد

برای اطلاع از شرایط تخفیف ویژه نرم افزار اسناد با همکاران واحد فروش تماس بگیرید:

 

نرم افزار اسناد دیدگاه

 

 

 

مشتریان نرم افزار اسناد دیدگاه

بانک قرض الحسنه مهر ایران

بایگانی اسناد و اطلاعات در بانک قرض‌الحسنه مهر ایران از طریق امکانات نرم افزار اسناد دیدگاه انجام می‌شود. این سیستم با پوشش فرآیندهای اختصاصی این بانک آرشیو و بازیابی اسناد را تسهیل کرده است. به گفته دکتر مجید وکیل، مشاور مدیرعامل بانک، اهمیت کارکرد سیستم‌های دیدگاه و میزان اثرگذاری آنها در کارآمد شدن فرآیندهای اداری بانک بسیار زیاد بوده است.

اطلاعات بیشتر درباره این نرم‌افزار در کاتالوگ محصولات چارگون قابل دسترس است