نرم‌افزار املاک و مستغلات

مستندسازی اموال غیرمنقول، یکی از امور مهم حقوقی سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ است که انجام بهینه‌ی آن برای حفظ سرمایه و دارایی‌های سرمایه‌ای امری ضروری و اجتناب‌ناپذیر است، به‌ویژه این‌که تغییر و تحولات قانونی در زمینه اراضی و املاک، رشد فزاینده‌ی ارزش اقتصادی آنها و خطرات احتمالی (از نظر تصرف و ادعای معارض)، ارزش و اهمیت مستندسازی را صدچندان کرده است.
با این رویکرد، نرم‌افزار املاک و مستغلات از مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه» با هدف ارائه‌ی گزارشات کاربردی و آماری تولید و به بازار عرضه شد تا امکان مدیریت بهینه‌ی املاک در سازمان‌ها را میسر سازد.

نرم‌افزار املاک و مستغلات
Collaboration platform

امکانات شاخص نرم‌افزار املاک و مستغلات

  • امکان افزودن انواع پیوست در قالب‌های متفاوت به اطلاعات املاک ثبت‌شده در سیستم
  • امکان تبدیل اطلاعات (کانورت) اطلاعات املاک موجود با استفاده از تعریف الگوی انتقال اطلاعات در سیستم

امکانات نرم‌افزار املاک و مستغلات

مزایای سیستم املاک و مستغلات


امکان ثبت تصاویر و کروکی‌های مربوط به ملک و نیز امکان ثبت درخواست‌های سیستمی جهت نگهداری یا تعمیر ملک مورد نظر با توجه به مشخصات تعریف شده از مزیت‌های نرم‌افزار املاک و مستغلات به‌شمار می‌آید.


امکانات نرم‌افزار کارها

تجربه استقرار نرم‌افزار املاک و مستغلات بانک آینده

بانک آینده

نرم‌افزار املاک و مستغلات «دیدگاه» وظیفه پوشش کلیه املاک و دارایی‌های بانک آینده از جمله 165 شعبه آن را به همراه مدیریت بهینه‌ آنها را برعهده دارد. این نرم‌افزار میزان هزینه‌کرد و ثبت موقعیت جغرافیایی آنها از طریق GIS ، ثبت تصاویر و کروکی‌های مربوط به ملک و ثبت درخواست‌های سیستمی برای نگهداری یا تعمیر کلیه اموال و مستغلات بانک آینده را ممکن می‌سازد.

همکاران واحد فروش در جلسات اختصاصی در سازمان مشتری،
جلسه دموی نرم‌افزارهای مختلف مجموعه دیدگاه را برگزار می‌کنند.

درخواست دمو

اطلاعات بیشتر درباره این نرم‌افزار در کاتالوگ محصولات چارگون قابل دسترس است