پرش به محتوای اصلی

نرم افزار بازنشستگی

جمع‌آوری داده‌های گسترده پيرامون اطلاعات پرسنل بازنشسته و انجام کلیه فرآیندهای مرتبط با انواع بازنشستگی از طريق سيستم یکپارچه مديريت منابع انسانی تنها ميسر خواهد بود. اين سيستم با هدف محاسبه و برقراری حقوق و مزايا در زمان بازنشستگی و دسترسی سریع و آسان به اطلاعات و سوابق بازنشستگان، وراث و موکلین مربوطه برنامه‌ر‌یزی شده است.

نرم افزارهای منابع انسانی دیدگاه چه تأثیری در سازمان‌ها دارد؟

وظیفه این نرم افزار حفظ و نگهداری و به‌هنگام‌سازی اطلاعات موردنیاز پرسنل بازنشسته است و پتانسیل عملكرد و تطبیق با شرایط دستگاه‌های اداری مختلف با شرایط و ضوابط گوناگون را دارد.

امکانات نرم افزار بازنشستگی دیدگاه

درخواست دمو

نکات شاخص نرم افزار بازنشستگی دیدگاه

اپ موبایل پیشخوان دیدگاه همراه

برای افزایش راحتی کاربران محترم و کاهش دغدغه آن‌ها بسیاری از عملیات منوی پیشخوان نرم افزار‌های تحت وب دیدگاه در حوزه منابع انسانی، در برنامه موبایلی پبشخوان همراه در دسترس کاربران قرار گرفته است.

مشاهده و دریافت گزارش‌های حضور و غیاب شخصی و پرسنل زیرمجموعه از ویژگی‌های شاخص اپ موبایل پیشخوان است.

دانلود اپ موبایل

اپ موبایل پیشخوان دیدگاه همراه در پلتفرمهای مختلف

نرم افزار بازنشستگی چه مزیت‌هایی دارد؟

نرم افزار بازنشستگی به‌عنوان مرجعی برای اطلاعات پرسنل بازنشسته همگام با سایر نرم افزارهای حوزه منابع انسانی مانند حقوق و دستمزد و یا سیستم رفاه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

اين سيستم وظيفه حفظ و نگهداري و به‌هنگام‌سازی اطلاعات موردنياز جهت پرسنل بازنشسته را بر عهده دارد و به‌گونه‌ای است كه پتانسيل عملكرد دستگاه‌های اداري مختلف با شرايط و ضوابط گوناگون را دارا بوده و دامنه عملكرد و انعطاف‌پذيری آن، بستری مناسب در حوزه‌های اداری عام و خاص را پذيرا است.

همچنين اين سيستم به‌عنوان مرجعی براي اطلاعات پرسنل جهت ساير نرم افزارهای حوزه منابع انسانی مانند حقوق و دستمزد و يا سيستم رفاه است.

در اين سيستم امکان نگهداری کلیه سوابق و اطلاعات کارکنان از بدو استخدام تا زمان بازنشستگی هميشه موجود و در اختيار است. بدين صورت كه می‌توان با انتخاب فرد مورد نظر در بایگانی الکترونیکی پرونده فرد بازنشسته، کلیه اطلاعات، مستندات، تاريخچه‌ها، اطلاعات وراث، اطلاعات وکیل و کلیه سوابق گذشته بازنشستگی فرد را مشاهده و گزارشات مورد نظر را دریافت نمود.

همکاری چارگون و دانشگاه پیام نور

گفت‌وگو با آقای محمد حاجی محمدعلی، مدیرکل امور اداری دانشگاه پیام نور کشور:

کارکرد بهینه راهکار جامع مدیریت منابع انسانی دیدگاه در دانشگاه پیام نور، حذف سیستم‌های جزیزه‌ای و پوشش یکپارچه‌ فرآیندها با وجود تنوع نظام‌های حقوقی قابل توجه بوده است.

اطلاعات بیشتر درباره این نرم افزار در کاتالوگ محصولات چارگون قابل دسترس است

با این مطلب بیشتر آشنا شویم

جمع‌آوری داده‌های گسترده پيرامون اطلاعات پرسنل بازنشسته و انجام کلیه فرآیندهای مرتبط با انواع بازنشستگی از طريق سيستم یکپارچه مديريت منابع انسانی و نرم افزار بازنشستگی ميسر خواهد بود. اين سيستم با هدف محاسبه و برقراری حقوق و مزايا در زمان بازنشستگيی و دسترسی سریع و آسان به اطلاعات و سوابق بازنشستگان، وراث و موکلین مربوطه برنامه‌ر‌یزی شده است.

نرم افزار بازنشستگی دیدگاه وظيفه حفظ و نگهداری و به‌هنگام‌سازی اطلاعات موردنياز برای پرسنل بازنشسته را بر عهده دارد و به‌گونه‌ای است كه پتانسيل عملكرد دستگاه‌های اداری مختلف با شرايط و ضوابط گوناگون را دارا بوده و دامنه عملكرد و انعطاف‌پذيری آن، بستری مناسب در حوزه‌های اداری عام و خاص را پذيرا است.

همچنين اين سيستم به‌عنوان مرجعی براي اطلاعات پرسنل جهت ساير نرم افزارهای حوزه منابع انسانی مانند حقوق و دستمزد و يا سيستم رفاه است. در نرم افزار بازنشستگی امکان نگهداری کلیه سوابق و اطلاعات کارکنان از بدو استخدام تا زمان بازنشستگی موجود و در اختیار است و می‌توان با انتخاب فرد مورد نظر در بایگانی الکترونیکی پرونده فرد بازنشسته، کلیه اطلاعات، مستندات، تاریخچه‌ها، اطلاعات وراث، اطلاعات وکیل و کلیه سوابق گذشته بازنشستگی فرد را مشاهده و گزارشات مورد نظر را دریافت نمود.

امکان صدور احکام بازنشستگی، عائله‌مندی و اولاد و برقراری حقوق و غیره به‌صورت انفرادی، امكان صدور احكام بازنشستگی و یا افزایش حقوق سالیانه، به‌صورت گروهی به همراه تعیین شرایط پرسنل با استفاده از فیلترهای موجود، امکان تأیید احکام بازنشستگی پرسنل، به‌صورت انفرادی و گروهی، امکان دریافت گزارشات مورد انتظار بر اساس فرم‌های 1، 2، و غیره، امکان دریافت گزارشات در فرمت‌های مختلف از جمله PDF ،Excel ،Word و غیره، امكان ساخت و دریافت گزارشات پويا، با استفاده از اطلاعات موجود در پرونده پرسنل بازنشسته و امكان مشاهده و دریافت گزارش تاریخ بازنشستگی پرسنل و تاریخ برقراری پرداخت حقوق ایشان ز جمله امکانات نرم افزار بازنشستگی دیدگاه است.

اطلاعات بیشتر اطلاعات کمتر