پرش به محتوای اصلی

نرم افزار بیمه درمان تکمیلی

حمایت از کارکنان سازمان در زمینه جبران هزینه‌های درمانی ناشی از بیماری‌های خاص، قراردادهای بیمه‌ای به همراه تسهیلات ویژه را در اکثر شرکت‌ها و سازمان‌ها رواج داده است. با استفاده از نرم افزار «بیمه درمان تکمیلی» از مجموعه‌ نرم افزاری «دیدگاه»، امکان ثبت اطلاعات قراردادهای بیمه با شرکت‌های بیمه‌گر در طول سنوات مختلف به همراه میزان تعهدات و فرانشیز‌های مربوطه با در نظر گرفتن سهم بیمه طرفین و تبدیل اطلاعات در قالب پرونده درمان به منظور نگهداری سوابق و محاسبه هزینه‌های جبران درمان، صدور‌ انواع معرفی‌نامه و دفترچه به همراه گردش تأیید درخواست‌های عضویت و استفاده از بیمه‌ها توسط خود کارمندان فراهم شده است.

معرفی نرم افزار بیمه تکمیلی دیدگاه

ثبت اطلاعات و محاسبات مربوط به حق بیمه، تحت پوشش قرار دادن کارکنان و تبدیل اطلاعات در قالب پرونده درمان موضوع و کارکرد نرم افزار بیمه درمان تکمیلی است.

امکانات نرم افزار بیمه درمان تکمیلی دیدگاه

درخواست دمو

نکات شاخص نرم افزار بیمه درمان تکمیلی دیدگاه

اپ موبایل پیشخوان دیدگاه همراه

برای افزایش راحتی کاربران محترم و کاهش دغدغه آن‌ها بسیاری از عملیات منوی پیشخوان نرم افزار‌های تحت وب دیدگاه در حوزه منابع انسانی، در برنامه موبایلی پبشخوان همراه در دسترس کاربران قرار گرفته است.

مشاهده و دریافت گزارش‌های حضور و غیاب شخصی و پرسنل زیرمجموعه از ویژگی‌های شاخص اپ موبایل پیشخوان است.

دانلود اپ موبایل

اپ موبایل پیشخوان دیدگاه همراه در پلتفرمهای مختلف

نرم افزار بیمه درمان تکمیلی چه مزیت‌هایی دارد؟

به دلیل بالارفتن هزینه‌های درمان به‌خصوص در بیماری‌های خاص و به منظور حمایت از افراد سازمان در زمینه جبران هزینه‌های درمانی ناشی از بیماری‌ها، تسهیلات گسترده‌ای توسط بیمه‌گر برای بیمه‌شدگان به وجود آمده است. مؤسسات، سازمان‌ها و شرکت‌های دولتی و خصوصی با پرداخت حق بیمه مختصری (به صورت ماهانه، سه ماهه، شش ماهه یا سالانه) تحت پوشش این نوع بیمه قرار می‌گیرند. سقف تعهدات بیمه‌گر در مورد هزینه‌های درمانی با توجه به نیازهای بیمه‌گذار و توافق بین بیمه‌گر و بیمه‌گذار تعیین شده و حق بیمه متناسب با آن محاسبه می‌شود.

«نرم افزار بیمه درمان تکمیلی» نگهداری سوابق و محاسبه هزینه‌های جبران درمان، صدور‌ انواع معرفی‌نامه و دفترچه به همراه فرآیندهای مرتبط و نیز ثبت اطلاعات قراردادهای بیمه با شرکت‌های بیمه‌گر در طول سنوات مختلف به همراه میزان تعهدات و فرانشیز‌های مربوطه با در نظر گرفتن سهم بیمه طرفین را فراهم می‌کند. همچنین تعریف بیمارستان‌ها و مراکز درمانی تحت پوشش و نیز تعریف قرارداد بیمه و محاسبه مبلغ حق بیمه و هزینه‌های درمانی هر فرد و افراد تحت تکفل وی، با استفاده از امکان فرمول‌نویسی (با قابلیت تفکیک سهم کارمند و سهم کارفرما) در این نرم افزار انجام می‌شود و اطلاع‌رسانی کلیه این موارد به هر کارمند از طریق منوی پیشخوان امکان‌پذیر خواهد بود.

همچنین این نرم‌افزار می‌تواند به سازمان در موارد زیر کمک کند:

  • کاهش چشمگیر حجم کار اداری: با حذف فرآیندهای دستی و سنتی، در زمان و هزینه‌های سازمان صرفه‌جویی می‌شود.
  • افزایش دقت و سرعت: محاسبه اتوماتیک حق بیمه و درج مستقیم آن در فیش حقوقی، خطاهای انسانی را به حداقل می‌رساند.
  • بهبود رضایت کارکنان: ارائه خدمات رفاهی آسان و شفاف، به افزایش رضایت و تعهد کارکنان کمک می‌کند.
  • دسترسی آسان به اطلاعات: امکان مشاهده سوابق و جزئیات بیمه تکمیلی توسط کارکنان در هر زمان و مکان

 

دانشگاه پیام نور

گفت‌وگو با آقای محمد حاجی محمدعلی، مدیرکل امور اداری دانشگاه پیام نور کشور:

کارکرد راهکار جامع مدیریت منابع انسانی دیدگاه در دانشگاه پیام نور، حذف سیستم‌های جزیره‌ای و پوشش یکپارچه‌ فرآیندها با وجود تنوع نظام‌های حقوقی قابل توجه بوده است.

اطلاعات بیشتر درباره این نرم افزار در کاتالوگ محصولات چارگون قابل دسترس است

راهنمای جامع نرم افزار بیمه درمان تکمیلی

حمایت از کارکنان سازمان در زمینه جبران هزینه‌های درمانی ناشی از بیماری‌های خاص، قراردادهای بیمه‌ای به همراه تسهیلات ویژه را در اکثر شرکت‌ها و سازمان‌ها رواج داده است. با استفاده از نرم افزار بیمه درمان تکمیلی از مجموعه‌ نرم افزاری «دیدگاه»، امکان ثبت اطلاعات قراردادهای بیمه با شرکت‌های بیمه‌گر در طول سنوات مختلف به همراه میزان تعهدات و فرانشیز‌های مربوطه با در نظر گرفتن سهم بیمه طرفین و تبدیل اطلاعات در قالب پرونده درمان به منظور نگهداری سوابق و محاسبه هزینه‌های جبران درمان، صدور‌ انواع معرفی‌نامه و دفترچه به همراه گردش تأیید درخواست‌های عضویت و استفاده از بیمه‌ها توسط خود کارمندان فراهم شده است.

به دلیل بالارفتن هزینه‌های درمان به‌خصوص در بیماری‌های خاص و به منظور حمایت از افراد سازمان در زمینه جبران هزینه‌های درمانی ناشی از بیماری‌ها، تسهیلات گسترده‌ای توسط بیمه‌گر برای بیمه‌شدگان به وجود آمده است. مؤسسات، سازمان‌ها و شرکت‌های دولتی و خصوصی با پرداخت حق بیمه مختصری (به صورت ماهانه، سه ماهه، شش ماهه یا سالانه) تحت پوشش این نوع بیمه قرار می‌گیرند. سقف تعهدات بیمه‌گر در مورد هزینه‌های درمانی با توجه به نیازهای بیمه‌گذار و توافق بین بیمه‌گر و بیمه‌گذار تعیین شده و حق بیمه متناسب با آن محاسبه می‌شود.

همچنین امکان مشاهده آرشیو پرونده‌های بیمه و سوابق مربوطه و لیست افراد تحت پوشش و جزئیات هزینه‌های مربوطه، ابزار گزارش‌ساز پارامتریک، درج و هزینه‌های پرداخت شده را به صورت یکپارچه در کنار ارتباط با نرم افزار حقوق و دستمزد در اختیار قرار دارد.

امکان تعریف نوع بیمه، مبلغ حق بیمه، هزینه‌های درمانی و هزینه‌های فرانشیز، امکان تعریف بیمارستان‌ها و مراکز درمانی تحت پوشش، امکان تعریف قرارداد بیمه و انتشار آن به‌صورت بخش‌نامه برای کلیه پرسنل، امکان محاسبه مبلغ حق بیمه و هزینه‌های درمانی هر فرد و افراد تحت تکفل وی، با استفاده از امکان فرمول‌نویسی (با قابلیت تفکیک سهم کارمند و سهم کارفرما)، امکان تعریف فرمول و شرایط، برای سقف تعهدات بیمه و امکان تعریف محدودیت زمانی و تعداد دفعات تکرار استفاده از تعهدات بیمه تنها برخی از امکانات نرم افزار بیمه درمان تکمیلی دیدگاه است.

اطلاعات بیشتر اطلاعات کمتر