نرم‌افزار مکاتبات اداری

پیگیری فرآیندهای مرتبط با مکاتبات اداری بخش عمده‌ای از فعالیت‌های روزانه در سازمان‌ها و شرکت‌ها را شامل می‌شود و تجربه استقرار این نرم افزار در بسیاری سازمان‌ها و شرکت‌های ایرانی با ایجاد تحول چشم‌گیر در تسریع عملکرد سازمانی و صرفه‌جویی در هزینه‌ها همراه بوده است. نرم‌افزار مکاتبات اداری از حوزه اتوماسیون اداری مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه از اولین نرم‌افزارهایی است که در شرکت چارگون توسعه داده شده و پس از سال‌ها استفاده بیش از یک میلیون کاربر در سازمان‌های مشتری، اکنون از کامل‌ترین و پرکاربردترین نرم‌افزارهای دیدگاه به‌شمار می‌آید.

Collaboration platform

امکانات نرم‌افزار مکاتبات اداری

  • امکان پیاده‌سازی هرنوع معماری خاص و مدل‌های ویژه دبیرخانه‌های مختلف
  • امکان جداسازی پیش نویس‌ها از مستندات رسمی سازمان
  • امکان اجرای نرم‌افزار دیدگاه در مرورگرهای Safari، Chrome، Firefox و IE
  • امکان تعریف محدوده دسترسی برای Admin سیستم (Local Admin)
  • امكان جلوگیری از ثبت نامه دريافتي در دبيرخانه‌هاي غيرمرتبط
  • امکان تعریف دفتر انديکاتور به صورت نامحدود
  • ایجاد رابط کاربری به چند زبان (فارسي و انگليسي)

امکانات نرم‌افزار کارها

نکات شاخص نرم افزار مکاتبات اداری

سیستم مکاتبات اداری دیدگاه صرفا ابزاری برای مکانیزه کردن دفتر اندیکاتور سازمان نیست بلکه از طریق امکانات نرم‌افزار و مدل استقرار ویژه شرکت چارگون، تغییر روال‌ها و فرآیندها و در نتیجه مهندسی مجدد تعاملات سازمانی را فراهم می‌کند. در ساده‌ترین حالت نرم‌افزار مکاتبات با ارائه مفاهیم جدیدی مانند پیش‌نویس الکترونیک، مفهوم نامه داخلی و شیوه‌های الکترونیک پیگیری، عملکرد سازمان را بهبود می‌بخشد و موجب ارتقای بهره‌وری می‌شود. کاهش هزینه‌ها و حذف کاغذ از چرخه امور اداری سازمان‌ها در کنار افزایش رضایت ذینفعان سیستم، بخش دیگری از مزایای این نرم‌افزار است.


امکانات نرم‌افزار کارها

تجربه استقرار نرم‌افزار مکاتبات اداری در سازمان امور مالیاتی کشور

سازمان امور مالیاتی کشور از سال 1388 اقدام به راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری دیدگاه در ادارت تابعه سراسر کشور نموده است. معماری انتخابی برای این پروژه، نیمه متمرکز است که به کمک سرویس سینک اتوماسیون اداری دیدگاه پیاده‌سازی شده است. بهره‌برداری از این سرویس موجب حذف عملیات ثبت، ارسال و دریافت نامه‌ها در دبیرخانه‌ها شده و ضمن حفظ یکپارچگی اطلاعات و همچنین تسریع چشم‌گیر در تبادل و پیگیری مکاتبات موجب افزایش بهره‌‌وری در سازمان گردیده است. به بیان دیگر با وجود نصب نرم‌افزار در 49 نقطه از کشور عملکرد آن همچون یک سیستم کاملا متمرکز است.

ارتباط با سایر سیستم‌های دیدگاه

مکاتبات   جلسات   مدیریت اسناد  

همکاران واحد فروش در جلسات اختصاصی در سازمان مشتری،
جلسه دموی نرم‌افزارهای مختلف مجموعه دیدگاه را برگزار می‌کنند.

درخواست دمو

اطلاعات بیشتر درباره این نرم‌افزار در کاتالوگ محصولات چارگون قابل دسترس است