پرش به محتوای اصلی

نرم افزار حضور و غیاب

نرم افزار حضور و غياب به عنوان نرم افزار کنترل تردد کارکنان در سازمان استفاده می‌شود و با ثبت اطلاعات كاركرد پرسنل و تهيه گزارش‌های ساعات حضور و غياب كاركنان و ارسال خودکار این داده‌ها به نرم افزار حقوق و دستمزد دیدگاه، نقش مهمی در محاسبه حقوق کارکنان ایفا می‌کند. كاربرد نرم افزار تردد کارکنان، دريافت و كنترل اطلاعات كاركرد پرسنل سازمان و تهيه گزارش‌های متنوع در مورد ساعات حضور و غياب كاركنان سازمان با توجه به برنامه‌های كاری تعريف شده برای هر دسته از كاربران است.

نرم افزارهای منابع انسانی دیدگاه چه تأثیری در سازمان‌ها دارد؟

انعطاف‌پذیری و ساختار داینامیک سامانه حضور و غیاب دیدگاه اجازه ارتباط با انواع مختلف سخت‌افزارهای ثبت تردد و دستگاه‌های كارت‌ساعت را فراهم می‌کند و سازمان‌های مشتری در این زمینه با هیچ محدودیتی مواجه نیستند.

امکانات اتوماسیون حضور و غیاب دیدگاه

درخواست دمو

نکات شاخص اتوماسیون حضور و غیاب دیدگاه

اپ موبایل پیشخوان دیدگاه همراه

برای افزایش راحتی کاربران محترم و کاهش دغدغه آن‌ها بسیاری از عملیات منوی پیشخوان نرم افزار‌های تحت وب دیدگاه در حوزه منابع انسانی، در برنامه موبایلی پبشخوان همراه در دسترس کاربران قرار گرفته است.

مشاهده و دریافت گزارش‌های حضور و غیاب شخصی و پرسنل زیرمجموعه از ویژگی‌های شاخص اپ موبایل پیشخوان است.

دانلود اپ موبایل

اپ موبایل پیشخوان دیدگاه همراه در پلتفرمهای مختلف

نرم افزار حضور و غیاب چه مزیت‌هایی دارد؟

قابلیت‌های دیگر نرم افزار دورکاری حضور و غیاب در پشتیبانی از شیفت‌های کاری متنوع و مختلف مانند شیفت‌های شناوری، شیفت‌های چرخشی بیمارستانی و شیفت‌های نگهبانی جالب توجه است. از ويژگی‌های مهم ديگر اين سيستم، امكان ورود اطلاعات به‌صورت دستی و غيرمكانيزه است كه در صورت عدم استفاده سازمان از دستگاه‌های كنترل ورود و خروج، كاربرد دارد.

دانشگاه پیام نور

گفت‌وگو با آقای محمد حاجی محمدعلی، مدیرکل امور اداری دانشگاه پیام نور کشور:

کارکرد راهکار جامع مدیریت منابع انسانی دیدگاه در دانشگاه پیام نور، حذف سیستم‌های جزیره‌ای و پوشش یکپارچه‌ فرآیندها با وجود تنوع نظام‌های حقوقی قابل توجه بوده است.

اطلاعات بیشتر درباره این نرم افزار در کاتالوگ محصولات چارگون قابل دسترس است

با این مطلب بیشتر آشنا شویم

كاربرد سيستم حضور و غياب، دريافت و كنترل اطلاعات كاركرد پرسنل سازمان و تهيه گزارش‌های متنوع در مورد ساعات حضور و غياب كاركنان سازمان با توجه به برنامه‌های كاری تعريف شده برای هر دسته از كاربران است. از فعاليت‌های مهم نرم افزار دورکاری حضور و غیاب، ارسال خودكار اطلاعات حضور و غياب جهت انجام محاسبات حقوق كاركنان به نرم افزار حقوق و دستمزد است. اين سيستم كه امكان ايجاد ارتباط با انواع دستگاه كارت‌ساعت را داراست، به سازمان امكان برنامه‌ريزی جهت ارتباط با اين دستگاه‌ها را ارائه می‌نمايد و بدين‌ترتيب، با استفاده از اين سيستم، اطلاعات خروجی هر نوع دستگاه كارت‌ساعت قابل دريافت و پردازش خواهد بود. از ويژگی‌های مهم ديگر نرم افزار مدیریت دورکاری، امكان ورود اطلاعات به‌صورت دستی و غيرمكانيزه است كه در صورت عدم استفاده سازمان از دستگاه‌های كنترل ورود و خروج، مورد كاربرد است.

برخی از ویژگی‌هایی که نرم افزار حقوق و دستمزد مدنظر شما باید داشته باشد تا قابلیت یکپارچگی با نرم افزار حضور و غیاب را به دست آورد، شامل موارد زیر است:

1- مدیریت حقوق و دستمزد پرسنل: این ابزار باید قابلیت مدیریت حقوق و دستمزد پرسنل را داشته باشد، شامل ایجاد و مدیریت پرونده کارمندی، محاسبه حقوق و دستمزد، محاسبه کسورات و بیمه‌ها و پورسانت‌های مختلف، پرداخت و چاپ فیش حقوقی و دستمزدی و گزارش‌گیری مربوط به آن.

2- محاسبه و پرداخت مالیات: نرم افزار حقوق و دستمزد باید قابلیت محاسبه و پرداخت مالیات برای پرسنل را داشته باشد، به عنوان مثال مالیات درآمد، مالیات بر ارزش افزوده و مالیات بر ارث.

3- پشتیبانی از قوانین و مقررات: نرم افزار باید با قوانین و مقررات کشور شما سازگاری داشته باشد، به عنوان مثال قوانین مربوط به حقوق کارکنان، مالیات و بیمه‌ها.

4- گزارش‌گیری: سیستم حقوق و دستمزد باید قابلیت گزارش‌گیری داشته باشد تا کاربران بتوانند گزارش‌های مختلفی را برای مدیریت ایجاد کنند، مانند گزارش پرداختی‌ها، گزارش حقوق و دستمزد، گزارش کسورات و بیمه‌ها و غیره.

5- قابلیت هماهنگی با سیستم‌های دیگر: برای سازمان‌هایی که از سیستم‌های مدیریتی دیگری مانند CRM و ERP استفاده می‌کنند، نرم افزار حقوق و دستمزد باید قابلیت هماهنگی با این سیستم‌ها را داشته باشد.

اطلاعات بیشتر اطلاعات کمتر