حضور وزارت راه و شهرسازی در فهرست مشتریان چارگون

وزارت راه و شهرسازی با خرید لیسانس و ارائه خدمات نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی نرم‌افزارهای راهکار مدیریت مالی در فهرست کاربران مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه قرار گرفت.

کارشناس مسئول مناقصات در گفت‌وگو با روابط عمومی چارگون تاکیدکرد: وزارت راه و شهرسازی در نخستین همکاری،‌نصب و استقرار نرم‌افزارهای حسابداری مالی، قراردادها، ‌بودجه و اعتبارات، سرویس حسابداری تجمیعی و دریافت و پرداخت از راهکار مالی دیدگاه را برگزیده است.
سپیده غیاثوند ادامه داد: پس از فراخوان این وزارتخانه به شرکت‌های نرم‌افزاری، ما نیز مانند سایر شرکت‌ها به معرفی محصولات و رزومه کاری خود پرداختیم که خوشبختانه پس از برگزاری جلسات متعدد دموی نرم‌افزارها و بررسی‌های دقیق از قابلیت‌های فنی آنها، چارگون به عنوان پیمانکار پروژه انتخاب شد.
وی با تقدیر از مسعود عنوانی- رییس واحد استقرار راهکار مالی که تمامی جلسات دموی محصولات را برای مسئولین وزارت راه و شهرسازی برگزار کرد، افزود: قابلیت‌ها و دامنه نفوذ نرم‌افزارهای مالی دیدگاه و همچنین انعطاف‌پذیری آنها از ویژگی‌هایی بود که مورد توجه مدیران حوزه آی‌تی وزارت راه و شهرسازی قرار گرفتند.
کارشناس مسئول مناقصات چارگون خاطرنشان کرد: وزارت راه و شهرسازی به دلیل جایگاه استراتژیک در کشور و گستردگی دامنه سازمان‌ها و حوزه‌های وابسته به آن، یکی از پروژه‌های پر اهمیت برای چارگون است.
به گفته وی، نرم‌افزارهای مالی مجموعه دیدگاه برای حدود 200 کاربر اصلی در ساختمان مرکزی وزارتخانه و 34 اداره‌ کل راه و شهرسازی سراسر کشور نصب و راه‌اندازی می‌شود.
گفتنی است از سوی چارگون، جناب آقای مصطفی حصامی مدیریت این پروژه را برعهده دارد.

برچسب ها: , , , , , , , ,