هشتمین گردهمایی سالانه مشتریان چارگون

هشتمین گردهمایی سالانه مشتریان چارگون

1397

هشتمین گردهمایی سالانه مشتریان چارگون دی ماه 1397 با گرامیداشت 20 سال فعالیت در حوزه نرم‌افزارهای سازمانی و با حضور گرم و صمیمی بیش از هزار و 100 نفر از نمایندگان سازمان‌های مشتری برگزار شد.

برگزاری سومین دوره جام فوتسال چارگون

1397

همکاران چارگون سومین دوره مسابقات جام فوتسال را با عنوان «یادواره همکاران سفرکرده سانحه هوایی تهران-یاسوج» برگزار کردند. این رویداد با حضور 16 تیم شرکت‌کننده از 13 مردادماه تا ششم شهریور ماه سال 97 برگزار شد و در پایان با قهرمانی تیم فوتسال سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور پایان یافت.

ارائه نرم‌افزار دیدبان به سازمان‌های مشتری

ارائه نرم‌افزار دیدبان به سازمان‌های مشتری

1397

نرم‌افزار دیدبان با هدف پشتیبانی پیشگیرانه و جهت ارتقای سطح خدمات‌دهی در سازمان‌های مشتری طراحی و تولید شده است. ارائه نرم‌افزار دیدبان به سازمان‌های مشتری از اواسط سال 97 آغاز شده‌ و این نرم‌افزار با رصد منابع سخت‌افزاری و نرم‌افزاری سرورهای مشتریان، تجربه‌ای مطمئن از عملکرد مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه برای مشتریان ایجاد می‌کند.

رونمایی از نرم‌افزار جذب و استخدام

رونمایی از نرم‌افزار جذب و استخدام

1397

نرم‌افزار جذب و استخدام برای تکمیل چرخه امور پرسنل و کارکنان در راهکار مدیریت منابع انسانی طراحی و تولید شده است.

رونمایی از میزکار زاگرس

1397

زاگرس بدلیل استفاده از یک فریم ورک رابط کاربری مدرن، تجربه متفاوتی را برای کاربران ایجاد می کند. طراحی و توسعه این فریم ورک جدید با الهام از آخرین استانداردهای رابط کاربری و براساس تکنولوژی روز انجام شده است.

یادِ یارانِ چارگون در قله قاش مستان دنا

1397

تیم کوهپیمایی چارگون برای گرامی‌داشت همکاران سفرکرده سانحه هواپیمای تهران -یاسوج به قله قاش مستان صعود کردند. اعضای این تیم کوهپیمایی پس از انجام برنامه‌های تمرینی متعدد پنج‌شنبه یکم شهریور ماه 97 موفق به صعود به قله شدند و به یاد همکاران فقید خود، لوح یادبودی در محل قله نصب کردند.

اخذ تاییدیه امنیت دیدگاه از افتا

اخذ تاییدیه امنیت دیدگاه از افتا

1397

نرم‌افزارهای دیدگاه در حوزه اتوماسیون اداری، تاییدیه امنیت (افتا) را کسب کرد. این گواهینامه پس از انجام فرآیند ارزیابی امنیتی و تست محصولات نرم‌افزاری از سوی سازمان فناوری اطلاعات ایران به شرکت چارگون اعطا شده است.

برگزاری رویداد صلح از سوی کمپین 11 ایران

1397

اولین دورهمی سفیران کمپین 11 ایران ، با هدف ارتقای فرهنگ عمومی و تسهیل حضور اجتماعی توانیابان با ابتکار موسسه نیکوکاری همگام برگزار شد.

اجرای بزرگترین پروژه ارزیابی عملکرد در سازمان تامین اجتماعی

اجرای بزرگترین پروژه ارزیابی عملکرد در سازمان تامین اجتماعی

1397

دکتر رحیم اردلان، معاون مالی و اداری سازمان تامین اجتماعی با اعلام بهره‌برداری از نرم‌افزار ارزیابی عملکرد دیدگاه برای ارزشیابی 70 هزار کاربر در این سازمان و ادارات و مراکز زیرمجموعه‌اش در سراسر کشور، ضمن تحول‌آفرین خواندن این پروژه از همکاری شرکت چارگون در اجرای آن قدردانی کرد.

 

 

راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری حوزه ورزش کشور

راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری حوزه ورزش کشور

1397

هم‌اکنون اتوماسیون اداری دیدگاه، فرآیندهای مکاتبات داخلی و بین استانی وزارت ورزش و جوانان با سایر ادارات کل، هیئت‌ها،‌ فدراسیون‌ها و دیگر مراکز زیر مجموعه را پوشش می‌دهد.

به گفته آقای مهندس مطلبی رئیس محترم مرکز فناوری اطلاعات وزارت ورزش و جوانان، نرم‌افزارهای دیدگاه پتانسیل بالایی برای توسعه در وزارت ورزش ایجاد کرده که هدف نهایی آن بهبود خدمات وزارتخانه و زیرمجموعه‌هایش است.

توسعه امکانات تولید اسناد حسابداری به صورت اتوماتیک

توسعه امکانات تولید اسناد حسابداری به صورت اتوماتیک

1397

امکان دریافت سند اتوماتیک از سیستم‌های اعتبارات، حقوق و دستمزد و اموال و انبارداری از مزایای سیستم حسابداری مالی دیدگاه است. این نرم‌افزار با صدور سند اتوماتیک حسابداری باعث تسریع و بالا رفتن دقت سازمان در ثبت اسناد حقوق دستمزد، اموال، انبار و بودجه و اعتبارات می‌شود و صرفه‌جویی در زمان و کاهش خطا در ثبت و مدیریت اسناد مالی را به ارمغان می‌آورد.
راهکار مالی دیدگاه شامل نرم‌افزارهای حسابداری مالی، خزانه‌داری، بودجه و اعتبارات، قراردادها،‌ نرم‌افزارهای حسابداری تعهدی، حسابداری شرکتی و ماژول دریافت و پرداخت است.

استقبال از تغییر نسل از دیدگاه 4 به 5

 استقبال از تغییر نسل از دیدگاه 4 به 5

1397

روند مهاجرت و تغییر نسل نرم‌افزارهای دیدگاه از 4 به 5 در سال 97 شتاب قابل توجهی داشته است. تمرکز بر سرعت، دقت و سهولت دسترسی، مهمترین دلایلی بود که موجب شد تا نسل جدیدی از نرم‌افزارهای مجموعه دیدگاه روانه بازار شوند. روند مهاجرت و تغییر نسل نرم‌افزارهای دیدگاه از 4 به 5 با توجه به بهره‌برداری بیش از 98 درصد سازمان‌های مشتری از نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه در حوزه اتوماسیون اداری آغاز شده و به تدریج در سایر حوزه‌های نرم‌افزاری دیدگاه ادامه خواهد یافت.

افزایش قابل توجه کاربران دیدگاه همراه

افزایش قابل توجه کاربران دیدگاه همراه

1397

شرکت چارگون توسعه محصولات مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه را بر روی بستر همراه، با توجه به استقبال کاربران سطوح مختلف مدیریتی و کارشناسی سازمان‌ها دنبال می‌کند. هم‌اکنون این محصولات در نسخه‌های iOs و اندروید از این صفحه قابل دانلود است.

 

بهینه‌سازی نظام جلسات سازمانی در شرکت فولاد خوزستان

بهینه‌سازی نظام جلسات سازمانی در شرکت فولاد خوزستان

1397

بزرگترین فرآیند بهینه‌سازی نظام جلسات سازمانی در شرکت فولاد خوزستان از سوی چارگون عملیاتی شد. شرکت فولاد خوزستان از مشتریان قدیمی محصولات دیدگاه است که با عملیاتی‌سازی نرم‌افزار جلسات از حوزه اتوماسیون اداری، دامنه همکاری خود با چارگون را توسعه داده و در نظر دارد تا از مزیت مدیریت موثر زمان و جلسات برخوردار شود.

فرآیند ممیزی فنی نرم‌افزارهای دیدگاه در سازمان‌های مشتری

فرآیند ممیزی فنی نرم‌افزارهای دیدگاه در سازمان‌های مشتری

1397

سنجش عملکرد مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه و ارائه گزارش به مشتریان درباره چگونگی بهره‌برداری نرم‌افزارها در این فرآیند انجام می‌شود.
در این فرآیند کارکرد نرم‌افزارهای دیدگاه در همه واحدها و بخش‌های سازمان‌های مشتری در مصاحبه با مدیران و کاربران کلیدی بررسی می‌شوند، سپس گزارشی کامل از نتیجه مشاهدات ارائه می‌شود که شامل انتظارات فنی، بازنگری فرآیندها، نیازهای آموزشی و لزوم بروزرسانی نسخه نرم‌افزارها خواهد بود.

حضور کمپین 11 ایران در نمایشگاه الکامپ

1397

در نمایشگاه الکامپ 97 اهداف و دستاوردهای کمپین 11 ایران در برگزاری رویداد توان‌تک با تعامل دوسویه بین توانیابان و کارآفرینان کسب‌وکارهای مختلف به علاقمندان معرفی شد.

پیاده‌سازی فرآیند سپرده در سیستم مالی وزارت راه و شهرسازی

پیاده‌سازی فرآیند سپرده در سیستم مالی وزارت راه و شهرسازی

1397

بر اساس توافقنامه‌ وزارت راه و شهرسازی و شرکت چارگون، نرم‌افزارهای مالی دیدگاه شامل سیستم‌های حسابداری مالی، قراردادها، ‌بودجه و اعتبارات، سرویس حسابداری تجمیعی و دریافت و پرداخت برای حدود ۲۰۰ کاربر اصلی در ساختمان مرکزی و ۳۴ اداره‌ کل این وزارتخانه در سراسر کشور نصب و راه‌اندازی شده است. ایجاد یکپارچگی و شفاف‌سازی عملکرد مالی مطابق با ضوابط نظام مالی تعهدی در مجموعه وزارتخانه و ادارات کل راه و شهرسازی استان‌ها از مهمترین اهداف عملیاتی کردن این نرم‌افزارها در ساختار این وزارتخانه به شمار می‌رود.

بیش از سیصد نفر همکار، عضو خانواده چارگون

1397

شرکت چارگون همواره در جذب نیروی انسانی معتقد به حضور افراد با جنسیت، سن، فرهنگ و حتی توانایی جسمی متفاوت است و از طریق این گوناگونی همزمان با غنی‌سازی سرمایه‌های انسانی، تنوع، تکثر و توانمندی مجموعه خود را ارتقا می‌دهد.

از دست رفتن 4 عضو خانواده چارگون در سانحه هوایی پرواز تهران - یاسوج

از دست رفتن 4 عضو خانواده چارگون در سانحه هوایی پرواز تهران - یاسوج

1396

29 بهمن‌ماه سال 96 زهرا ایمانی، پریسا سوهانی، رویا داخته و محمدحسین برزگری که برای انجام ماموریت در دانشگاه یاسوج عازم سفر بودند در سانحه‌ هوایی سقوط هواپیما جان خود را از دست دادند.

اعضای خانواده چارگون تلاش کردند تا با برگزاری مراسم یادبود، جام فوتسال، کوهنوردی و نصب لوح یادبود در قله قاش‌مستان، درخت‌کاری و انجام فعالیت‌های نیکوکاری نام و یاد همکاران سفرکرده خود را گرامی بدارند.

ارائه نرم‌افزار تابلوی اعلانات

ارائه نرم‌افزار تابلوی اعلانات

1396

تابلوی اعلانات در سازمان‌ها ابزار شناخته‌شده و پرکاربردی است که اطلاع‌رسانی به کارکنان و ارباب رجوع را برعهده دارد. نرم‌افزار تابلوی اعلانات امکان اطلاع‌رسانی به مخاطبان سازمان را فراهم می‌کند.

معرفی پروژه زاگرس

معرفی پروژه زاگرس

1396

دستیابی به سرعت بیشتر در توسعه‌ محصول، رفع سریع‌تر خطاها و تولید محصول پایدارتر به همراه استانداردهای روزآمد کاربردپذیری از اهداف تغییر معماری مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه بوده است. معماری جدید با ایجاد پایداری و امنیت بیشتر، زمینه بهبود و توسعه‌پذیری مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه را فراهم می‌کند. این معماری جدید زاگرس نام‌گذاری شده است.

برگزاری جلسات آموزش دیدگاه در مرکز آموزش چارگون

برگزاری جلسات آموزش دیدگاه در مرکز آموزش چارگون

1396

مهمترین محورها و برنامه‌های عملی مرکز آموزش و مشاوره چارگون را طراحی و تدوین تقویم آموزشی سالانه، برگزاری دوره‌های آموزشی ماهیانه، برپایی دوره‌های آموزشی در محل سازمانهای مشتری، آموزش نرم‌افزارهای خاص‌منظوره،‌ آموزش‌های فنی، ویژه مشتریان جدید، برگزاری آزمون‌های آنلاین و … تشکیل می‌دهد.

برگزاری رویداد توان تک به ابتکار موسسه نیکوکاری همگام

برگزاری رویداد توان تک به ابتکار موسسه نیکوکاری همگام

1396

نخستین دوره رویداد توان تک به ابتکار موسسه نیکوکاری همگام، آذرماه سال 96 در محل مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد و با حضور شرکت‌ها و استارتاپ‌های موفق در زمینه بهبود کیفیت زندگی توانیابان برگزار شد.

توان‌­تک رویدادی استارت‌­آپی در حوزه توانمندسازی افراد دارای معلولیت بود که در آن، افراد دارای معلولیت، با فناوری‌های نوین و کاربردهای آن در مشاغل دانش‌محور و غیرفیزیکی آشنا شدند و فرصت‌های شغلی پایدار در کسب‌وکارهای مبتنی بر اینترنت از سوی کارآفرینان و صاحبان کسب و کارهای نوین به آنها معرفی شد.

تشکیل دفتر مسئولین حساب مشتریان

تشکیل دفتر مسئولین حساب مشتریان

1396

با تشکیل دفتر مسئولین حساب مشتریان، تعامل با سازمان‌های مشتری خارج از فرآیندهای معمول درخواست‌های پشتیبانی دنبال می‌شود و با تلاش همکاران این واحد بررسی کارکرد نرم‌افزارهای دیدگاه و ارائه پیشنهادات جهت بهبود و رفع مشکلات احتمالی به مشتریان ارائه می‌گردد.

رونمایی از نرم‌افزار مدیریت مزایا

رونمایی از نرم‌افزار مدیریت مزایا

1396

تکمیل زنجیره نظام «جبران خدمات» در سازمان‌های مشتری برای توزیع عادلانه و قانونمند مزایا، پاداش،‌ اضافه‌کاری و کارانه به کارکنان، زمینه‌ساز تولید و ارائه نرم‌افزار مدیریت مزایا در راهکار مدیریت منابع انسانی دیدگاه بوده است. نرم‌افزار مدیریت مزایا با وجود ساختار منعطف و پویا می‌تواند در کلیه قالب‌های معمول و متناسب با ساختار اداری و مالی سازمان‌های مشتری در زمینه محاسبه اضافه‌کار، کارانه، ماموریت، پاداش، امتیاز و … خروجی‌های مطمئن و قابل استناد ارائه کند که در نهایت توزیع عدالت را در سازمان‌ها به همراه داشته باشد.

نرم‌افزارهای حوزه مالی دیدگاه در وزارت راه و شهرسازی

نرم‌افزارهای حوزه مالی دیدگاه در وزارت راه و شهرسازی

1396

نرم‌افزارهای حوزه مالی در وزارت راه و شهرسازی به عنوان بزرگترین وزارت‌خانه عمرانی کشور، استقرار یافته‌اند. وزارت راه و شهرسازی در همکاری خود با چارگون نصب و استقرار نرم‌افزارهای حسابداری مالی، قراردادها، ‌بودجه و اعتبارات، سرویس حسابداری تجمیعی و دریافت و پرداخت از راهکار مالی دیدگاه را برگزیده است.

اتوماسیون اداری دیدگاه در بانک قرض الحسنه مهر ایران

اتوماسیون اداری دیدگاه در بانک قرض الحسنه مهر ایران

1396

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران کلیه نرم‌افزارهای حوزه‌های اتوماسیون اداری، مدیریت منابع انسانی، مدیریت مالی، لجستیک و مدیریت فرآیندها را برای استقرار در ستاد مرکزی و امور شعب خود خریداری کرده است. با نصب و راه‌اندازی نرم‌افزارهای جامع دیدگاه در بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، بیش از 4 هزار کاربر به جمع بهره‌برداران دیدگاه افزوده شده‌اند.

نرم افزار حضور و غیاب دیدگاه در بانک رفاه

نرم افزار حضور و غیاب دیدگاه در بانک رفاه

1396

سیستم حضور و غیاب دیدگاه در تمامی شعب بانک رفاه راه‌اندازی شده و ارتباط با 2000 دستگاه متنوع کارت ساعت برقرار شده است. بانک رفاه در مجموع در سراسر کشور حدود ۱۰هزار نفر پرسنل دارد که به دلایل مختلف از جمله یکپارچگی سیستم، آشنایی با قابلیت‌های دیدگاه و تجربه قبلی استفاده از نرم‌افزارهای پرسنلی، بازنشستگی و ارزیابی، سیستم حضور و غیاب دیدگاه را برای استقرار در مجموعه خود انتخاب کرده است.

پوشش فرآیندهای انبار، اموال و خرید در دانشگاه پیام نور در کل کشور

پوشش فرآیندهای انبار، اموال و خرید در دانشگاه پیام نور در کل کشور

1396

فرآیندهای انبار و اموال و خرید تدارکات در 500 مرکز دانشگاه پیام نور در کل کشور برای اولین‌بار با استقرار نرم‌افزارهای راهکار لجستیک پوشش داده می‌شود.

رونمایی از نرم‌افزار املاک و مستغلات

رونمایی از نرم‌افزار املاک و مستغلات

1395

مستندسازی اموال غیرمنقول یکی از امور مهم حقوقی سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ است که انجام بهینه‌ آن برای حفظ سرمایه و دارایی‌های سرمایه‌ای امری ضروری و اجتناب‌ناپذیر است؛ با این رویکرد، نرم‌افزار املاک و مستغلات دیدگاه با نگه‌داشت اطلاعات کلیه املاک سازمان‌ها، وضعیت آنها و ارائه‌ گزارشات کاربردی و آماری، تولید و به بازار عرضه شد تا امکان مدیریت بهینه‌ املاک در سازمان‌ها را میسر سازد.

برگزاری مسابقه بوچیای جام سفیران 11ایران

1395

مسابقات بوچیای جام سفیران 11 ایران به مناسبت گرامی‌داشت هفته معلولان برنامه‌ریزی شد تا ضمن ایجاد فضای تعامل و رقابت دوستانه توانیابان و افراد غیرمعلول برای تغییر نگاه به این قشر، گامی نو برداشته شود. در مسابقات بوچیا، جام سفیران 11 ایران حضور دو قهرمان جهانی پارالمیپکی خانم‌ها زهرا نعمتی و زهراحسینی، شور و شعف خاصی ایجاد کرده بود.

برگزاری برنامه توسعه آکادمی رهبری در چارگون

برگزاری برنامه توسعه آکادمی رهبری در چارگون

1395

برنامه توسعه آکادمی رهبری از سوی واحد مدیریت منابع انسانی چارگون با هدف تدوین نمایانگرهای رفتاری برای مدل شایستگی مدیران طراحی شد و با برگزاری کانون‌های ارزیابی و در نهایت انتخاب تعدادی از مدیران چارگون برای حضور در این برنامه آموزشی در دستور کار قرار گرفت.

رونمایی از نسل جدید نرم‌افزار جلسات

1395

استفاده از ابزارها و نرم‌افزارهایی که مدیریت بهینه جلسات را ممکن می‌کند، در بهبود عملکرد سازمان‌ها تاثیر ویژه‌ای دارد. نرم‌افزار جلسات امکانات متنوعی جهت برگزاری موثرتر جلسات در اختیار کاربر می‌گذارد. نسل جدید این نرم‌افزار برپایه ابزارهای تعاملی میان افراد، مدیریت بهینه جلسات را امکان‌پذیر می‌کند و انجام فعالیت‌های مرتبط با فرآیند برگزاری جلسات را تسهیل می‌کند.

بهره‌برداری از 500 کاربر همزمان دیدگاه همراه در شرکت خدمات انفورماتیک

بهره‌برداری از 500 کاربر همزمان دیدگاه همراه در شرکت خدمات انفورماتیک

1395

شرکت خدمات انفورماتیک از کاربان قدیمی نرم‌افزارهای اتوماسیون اداری دیدگاه است که در حال حاضر از نرم‌افزار مکاتبات و زیر سیستم‌های مختلف این حوزه برای گردش مکاتبات اداری خود بهره می‌برد. در حال حاضر اپلیکیشن مکاتبات دیدگاه همراه نیز توسط مدیران و پرسنل شرکت خدمات انفورماتیک مورد استفاده است.

ارائه نسل جدید نرم‌افزار کارها

1395

هر روز مجموعه زیادی از فعالیت‌ها و پروژه‌ها در سازمان‌ها تعریف و دنبال می‌شوند که موفقیت سازمان مستلزم به نتیجه رسیدن آنهاست و سازماندهی منسجم و برقراری تعامل اثربخش میان اعضای تیم کاری را می‌طلبد. نسل جدید نرم‌افزارکارها، یک ابزار مدیریت تیم کاری و پروژه است که بر مبنای گفتمان سازمانی طراحی شده و مزایای قابل توجهی در این حوزه برای سازمان‌ها ایجاد می‌کند.

جشنواره فیلم چارگون

1394

جشنواره فیلم چارگون با برگزاری کلاس‌های آموزشی کوتاه مدت زیر نظر آقایان رامین معصومیان، کاوه مرحمتی، فرید قادرپناه کلید خورد و گروه‌های مختلف فیلم سازی چارگون با هدایت و مشاوره آنها آثار خود را تولید کردند. این فیلم‌ها با محتوای متنوع و موضوعات مختلفی از جمله کار تیمی، فرهنگ کاری ما، دوستی‌ها، رویدادهای ورزشی، تاثیر چارگون بر مشتریان، ‌تاثیر چارگون بر زندگی شخصی ما،‌ مسئولیت‌های اجتماعی، شبیه‌سازی یک خاطره، چارگون آینده و جلسات کاری ساخته شدند.

رونمایی از نرم‌افزار بیمه مکمل

رونمایی از نرم‌افزار بیمه مکمل

1394

نرم‌افزار بیمه مکمل مجموعه دیدگاه با فراهم کردن امکان تعریف نوع بیمه، مبلغ حق بیمه، هزینه‌های درمانی و هزینه‌های فرانشیز، تنوع خدماتی که سازمان‌های مختلف به کارکنان خود ارائه می‌دهند را پوشش می‌دهد. تعریف بیمارستان‌ها و مراکز درمانی تحت پوشش، تعریف قرارداد بیمه و محاسبه مبلغ حق بیمه و هزینه‌های درمانی هر فرد و افراد تحت تکفل وی با استفاده از امکان فرمول‌نویسی ( با قابلیت تفکیک سهم کارمند و سهم کارفرما) در این نرم‌افزار انجام می‌شود و اطلاع‌رسانی کلیه این موارد به هر کارمند از طریق منوی پیشخوان امکانپذیر خواهد بود.

ارائه زیرساخت گفتگو موضوع محور Collaboration در دیدگاه

ارائه زیرساخت گفتگو موضوع محور Collaboration در دیدگاه

1394

زیرساخت تعاملی و گفت‌و‌گو(Collaboration) در نسل جدید نرم‌افزارهای دیدگاه امکان بحث و تبادل نظر درباره یک پروژه، کار و یا جلسه را برای کاربران در محیط نرم‌افزار فراهم می‌کند. این قابلیت با تسهیل ارتباطات سازمانی تاثیر زیادی در بهره‌وری و جلوگیری از هدر رفت سرمایه‌های مالی و انسانی سازمان‌ها دارد.

معرفی نرم‌افزار «جمع‌دار دیدگاه همراه»

معرفی نرم‌افزار «جمع‌دار دیدگاه همراه»

1394

شرکت چارگون در پلتفرم دیدگاه همراه با ارائه محصول «جمع‌دار همراه» بر پایه اندروید، امکان جمع‌داری اموال سازمان‌ها و شناسایی و رفع مغایرت آنها در بستر ارتباطی با نرم‌افزار اموال مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه را فراهم کرده است. این اپلیکیشن علاوه بر تسهیل روند انجام عملیات صورت‌برداری، امکانات وسیعی را در اختیار کاربران و امنای اموال سازمان‌ها قرار داده است.

استقرار نرم افزار مکاتبات در 1888 شعبه بانک کشاورزی سراسر کشور

استقرار نرم افزار مکاتبات در 1888 شعبه بانک کشاورزی سراسر کشور

1394

با استقرار نرم‌افزار مکاتبات در 1888 شعبه بانک کشاورزی سراسر کشور، بیش از ۲۰۰۰۰ پرسنل بانک کشاورزی در سراسر کشور به جمع کاربران نرم افزارهای اتوماسیون اداری دیدگاه شرکت چارگون پیوستند. صرفه‌جویی در هزینه‌ها، دسترسی کاربران به سیستم و انجام امور خارج از بانک، ایجاد کارتابل الکترونیکی مدیران، طراحی فرم‌ها و فرآیندها بر روی بستر سیستم اتوماسیون اداری، ارتباط با آرشیو بانکی و… از دیگر مزیت‌های نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه در این مجموعه بوده است.

یکپارچه سازی اطلاعات نیروی انسانی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی

یکپارچه سازی اطلاعات نیروی انسانی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی

1394

پروژه هوشمندسازی و یکپارچه سازی اطلاعات منابع انسانی وزارت بهداشت، دانشگاه‌های علوم پزشکی و سازمان غذا و دارو از یکسال قبل و با درخواست مدیران وزارت بهداشت آغاز شد. با اجرای فرآیند هوشمندسازی، ضمن اطمینان از صحت اطلاعات و داده‌ها، محاسبات به درستی و با کیفیت انجام می‌شوند و امکان ارائه بهترین و دقیق‌‌ترین گزارش‌های مدیریتی برای مدیران مهیا می‌شود و آنها می‌توانند با اتکا به این گزارشات، ‌بهترین تصمیمات را برای آینده سازمان اتخاذ کنند.

استقرار نظام حسابداری بخش عمومی (حسابداری تعهدی)

استقرار نظام حسابداری بخش عمومی (حسابداری تعهدی)

1394

با ابلاغ قانون نظام حسابداری بخش عمومی (حسابداری تعهدی) از سوی وزارت امور اقتصادی و دارایی در سال 94 ، امکانات نرم‌افزاری پیاده‌سازی ساختار کدینگ حسابداری تعهدی در نرم‌افزارهای مالی دیدگاه برای بیش از 200 دستگاه اجرایی عملیاتی شد.

ارائه نسل جدید نرم‌افزار مکاتبات 5

ارائه نسل جدید نرم‌افزار مکاتبات 5

1393

کاربری بهتر و سرعت و سادگی در استفاده راحت‌تر از نرم‌افزار و جلب رضایت بیشتر کاربران از سیستم‌های اتوماسیون اداری دیدگاه، همه اهدافی هستند که چارگون تلاش کرده است تا در نسل پنجم دیدگاه، به آنها دست پیدا کند.

رونمایی از نرم‌افزار پایشگر و پایشگر همراه

رونمایی از نرم‌افزار پایشگر و پایشگر همراه

1393

نرم‌افزار پایشگر دیدگاه با امکانات مختلف مانند بررسی وضعیت سرویس‌های مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه در سازمان‌های مشتری طراحی شده است. از حوزه‌هایی که نرم‌افزار پایشگر به کنترل و نظارت بر آنها کمک می‌کند می‌توان به نمایش روند رشد نامه‌ها، پیش‌نویس‌ها، پیام‌ها وفکس‌ها، اعلام کاربران مشکوک سیستم عامل و بانک اطلاعاتی و امکان ارسال اخطارهای لازم از طریق ایمیل و پیام کوتاه و بهینه کردن عملکرد سیستم‌ها و افزایش ضریب امنیتی آن‌ها اشاره کرد.

تایید «چارگون» به عنوان شرکت دانش‌بنیان

تایید «چارگون» به عنوان شرکت دانش‌بنیان

1393

کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان و نظارت بر اجرا زیر نظر معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه را به عنوان محصول دانش‌بنیان و شرکت «چارگون» را به عنوان شرکت دانش‌بنیان تاییدکرد.

دریافت تاییدیه سنا برای نرم‌افزار حسابداری چارگون

دریافت تاییدیه سنا برای نرم‌افزار حسابداری چارگون

1393

نرم‌‌افزار حسابداری دیدگاه با تایید دیوان محاسبات برای ارائه گزارش‌ از بخش اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه‌ای و اعتبارات هزینه‌ای، تاییدیه سنا را دریافت کرد. مطابق این تاییدیه سیستم حسابداری دیدگاه برای ارائه اطلاعات مورد نظر دیوان محاسبات کشور مطابق با پروتکل نسخه 3 این دیوان در بخش اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه‌ای و اعتبارات هزینه‌ای، مناسب و کارآمد تشخیص داده شده است‌.

مشارکت در طرح بین‌المللی "روز کار داوطلبانه"

مشارکت در طرح بین‌المللی

1393

همکاران شرکت چارگون در چند سال اخیر حضور فعالی در تحقق اهداف «روز کار داوطلبانه » داشته‌اند.

برگزاری همایش کاربردپذیری از سوی چارگون

برگزاری همایش کاربردپذیری از سوی چارگون

1393

برگزاری همایش کاربردپذیری از سوی چارگون به عنوان نماینده UXPA و اعطای نخستین جایزه کاربردپذیری در ایران

پشتیبانی بیش از 300 فرایند سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری

پشتیبانی بیش از 300 فرایند سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری

1393

با راه‌اندازی سیستم‌ مکاتبات دیدگاه در سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، مکانیزاسیون کامل اتوماسیون اداری در این مجموعه انجام شده و سرعت خدمات به ارباب رجوع در بیش از 300 فرآیند اداری بهبود چشم‌گیری یافته است. به گفته مدیران واحد فناوری اطلاعات این سازمان با استقرار مکاتبات دیدگاه، مصرف کاغذ نیز تا 25 درصد کاهش پیدا کرده است.

دریافت جایزه مسئولیت پذیری اجتماعی سازمان نظام صنفی

دریافت جایزه مسئولیت پذیری اجتماعی سازمان نظام صنفی

1393

در نخستین همایش هفته فناوری اطلاعات و ارتباطات که شهریورماه 1393 برگزارشد، شرکت چارگون به واسطه اجرای طرح‌های عمومی و توجه به مشارکت‌های اجتماعی به عنوان شرکت برتر در نخستین جایزه مسئولیت‌پذیری اجتماعی انتخاب و جایزه آن به فرزاد رحمانی مدیرعامل شرکت چارگون اعطا شد.

رونمایی از نرم‌افزار ارزیابی عملکرد

رونمایی از نرم‌افزار ارزیابی عملکرد

1392

نرم‌افزار ارزیابی عملکرد کارکنان از حوزه نرم‌افزارهای جامع منابع انسانی دیدگاه، امکانات ارزشیابی عملکرد کارکنان و عوامل کارکردی پرسنل را فراهم می‌کند. این نرم‌افزار از طریق یکپارچگی با دیگر نرم‌افزارهای دیدگاه و همچنین ساختار داینامیک خود قابلیت‌های متنوعی در پوشش‌دهی به انواع متدهای مرسوم در حوزه سنجش عملکرد کارکنان ارائه می‌دهد.

رونمایی از نرم‌افزار مهمانسرا

رونمایی از نرم‌افزار مهمانسرا

1392

نرم‌افزار مهمانسرا امکان ثبت و نگهداری کلیه اطلاعات مهمانسراها و یا هتل‌های طرف قرارداد با جزئیات کامل را فراهم نموده است.امکان برنامه‌ریزی و یا رزرو استفاده کارکنان از مهمانسراها در تاریخ‌های مختلف و مدیریت گردش ثبت و دریافت درخواست‌ها در بازه‌های مختلف توسط پرسنل نیز از امکانات این نرم‌افزار است.

نرم افزارهای انبار و اموال در سازمان تعزیرات کل کشور

نرم افزارهای انبار و اموال در سازمان تعزیرات کل کشور

1392

نرم‌افزار اموال و دارایی‌های ثابت دولتی در راهکار لجستیک دیدگاه، وظیفه مدیریت اموال و دارایی، اطلاعات طبقه دارایی، اختصاص مال به پرسنل و مکان استقرار دارایی‌ها را برعهده دارد. این نرم‌افزار ضمن دارا بودن قابلیت‌های ثبت و نگهداری کلیه عملیات‌ جابه‌جایی، خروج، بیمه دارایی در سازمان‌های دولتی و خصوصی، امکان مدیریت استهلاک اموال و پوشش کامل کلیه فرآیند‌های مندرج در بخشنامه‌های اداره کل اموال دولتی را نیز داراست.

اخذ تاییدیه امنیت نرم‌افزار از سازمان فناوری اطلاعات

اخذ تاییدیه امنیت نرم‌افزار از سازمان فناوری اطلاعات

1391

نرم‌افزارهای دیدگاه به ویژه در حوزه اتوماسیون اداری تحت وب از جنبه‌های مختلف شامل امنیت، انطباق‌پذیری با استانداردهای ملی و بین‌المللی، استفاده‌پذیری، پایداری، قابلیت اطمینان، قابلیت نگهداری و انتقال پذیری، تاییدیه امنیت دریافت کردند.

رونمایی از دیدگاه همراه

رونمایی از دیدگاه همراه

1391

اولین نسخه عملیاتی شده «دیدگاه همراه» در سومین گردهمایی سالانه شرکت چارگون رونمایی شد.

دریافت تاییدیه نظام نوین اموال دولتی نرم‌افزارهای انبار و اموال

دریافت تاییدیه نظام نوین اموال دولتی نرم‌افزارهای انبار و اموال

1391

شرکت چارگون تاییدیه نظام نوین اموال دولتی نرم‌افزارهای انبار و اموال  دیدگاه را از اداره کل اموال دولتی دریافت کرد.

 

پیاده‌سازی اولین سرویس حسابداری تجمیعی در شرکت آب و فاضلاب استان کرمان

پیاده‌سازی اولین سرویس حسابداری تجمیعی در شرکت آب و فاضلاب استان کرمان

1391

اولین سرویس حسابداری تجمیعی دیدگاه در شرکت آب و فاضلاب استان کرمان سال 1391 پیاده‌سازی شده است. خدمات حسابداری تجمیعی برای سازمان‌های دولتی دارای پراکندگی جغرافیایی و یا شرکت‌های هلدینگ با دفاتر متعدد این امکان را فراهم می‌کند که با استفاده از فرآیند تجمیع اسناد حسابداری، انواع گزارشات مالی مورد نیاز در سطح کل شرکت یا کل سازمان یا کل هلدینگ قابل ارائه باشد.

بیشترین حجم دیتای کانورت شده منابع انسانی (600000 حکم) در بانک رفاه

بیشترین حجم دیتای کانورت شده منابع انسانی (600000 حکم) در بانک رفاه

1391

پروژه استقرار سیستم‌های جامع مدیریت منابع انسانی در بانک رفاه کارگران یکی از پروژه‌های بزرگ منابع انسانی در کشور است که سال 91 آغاز شد. پیچیدگی‌های محاسباتی، فرایند انتقال اطلاعات، یکپارچگی اطلاعات و ارتباطات ایجاد شده با سامانه‌های دیگر بانک همگی از شاخصه‌های یک پروژه موفق نرم‌افزاری است.

کسب رتبه 1 از شورای عالی انفورماتیک

کسب رتبه 1 از شورای عالی انفورماتیک

1390

رتبه‌بندی شرکت‌های انفورماتیک، آیین‌نامه‌ای است که شورای‌ عالی انفورماتیک کشور (زیرمجموعه معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی سابق) بر اساس آن امتیازی بین ۱ تا ۷ به شرکت‌های کامپیوتری اختصاص می‌دهد. شرکت چارگون سال 1390 موفق به دریافت رتبه 1 از شورای عالی انفورماتیک شد.

استقرار اولین پروژه کشوری حوزه لجستیک در سازمان بازرسی کل کشور

استقرار اولین پروژه کشوری حوزه لجستیک در سازمان بازرسی کل کشور

اولین پروژه کشوری حوزه لجستیک دیدگاه در سازمان بازرسی کل کشور استقرار یافت.

نرم‌افزارهای لجستیک دیدگاه ، امکان اداره کارآمد انواع انبارها با پراکندگی جغرافیایی، کنترل گردش، موجودی و موقعیت کالا و وضعیت اموال و دارائی‌های ثابت را برای سازمان‌های بهره‌‌بردار فراهم می‌کنند. نرم‌افزارهای  لجستیک دیدگاه را انبار و حسابداری انبار ،‌ اموال و دارایی‌های ثابت،‌املاک و مستغلات، خرید و تدارکات و  نرم‌افزار اموال دولتی  شامل می‌شوند.

اولین گردهمایی سالیانه چارگون

اولین گردهمایی سالیانه چارگون

نخستین گردهمایی سالیانه چارگون سال 1389 با حضور جمعی از نمایندگان سازمان‌های مشتری برگزار شد.

نخستین گردهمایی سالیانه چارگون که با حضور نمایندگان سازمان‌های مشتری نخستین تجربه خانواده چارگون در ایجاد فضای گفت‌وگوی متقابل و رو در روی مشتریان و کارکنان شرکت بود که نتایج موفق آن منجر به برگزاری سالیانه این گردهمایی شد.

رونمایی از نرم‌افزار پیشنهادات

رونمایی از نرم‌افزار پیشنهادات

نرم‌افزار نظام پیشنهادات امكان جذب ایده‌ها و بهره‌گیری مناسب از توان علمی، فنی و تخصصی كاركنان فراهم می‌کند.

نظام پیشنهادات یکی از مناسب‌ترین روش‌های افرایش بهره‌وری در سازمان‌های مختلف است که فرایند همکاری فکری و عملی کلیه کارکنان یک سازمان با سطوح مختلف مدیریتی را امکان‌پذیر می‌سازد. «نرم‌افزار نظام پیشنهادات امكان جذب ایده‌ها و بررسی پیشنهادها و بهره‌گیری مناسب از ابتكارات، خلاقیت ها و توان علمی، فنی و تخصصی كاركنان را به شیوه‌ای منسجم و کارآمد فراهم نموده و سبب افزایش بهره‌وری سازمان در سطوح مختلف خواهد شد.

انتساب آقای رحمانی به سمت مدیرعامل

انتساب آقای رحمانی به سمت مدیرعامل

1390

فرزاد رحمانی از سال ١٣٨٧ به مجموعه چارگون پیوست و به واسطه تجربه و توان مدیریتی بالا، از آن‌زمان تاکنون عهده‌دار جایگاه‌های کلیدی بوده است . وی که در کارنامه شغلی خود مدیریت نرم‌افزار و سیستم‌های اطلاعاتی شرکت تام ایران خودرو را داشت، به سرعت به حلقه مدیریت استراتژیک چارگون پیوست و عضویت در هیئت مدیره چارگون را پذیرفت. رحمانی از آذرماه سال ١٣٩٠ بعنوان مدیرعامل و عضو هیات مدیره، هدایت گروه شرکت‌های چارگون را برعهده گرفته است.

پوشش فرایندهای منابع انسانی در هلدینگ تعاونی خاص ایران خودرو

پوشش فرایندهای منابع انسانی در هلدینگ تعاونی خاص ایران خودرو

1390

فرایندهای منابع انسانی در هلدینگ و 18 شرکت زیرمجموعه تعاونی خاص ایران خودرو یکی از پروژه‌های بزرگ چارگون در سال 90 بوده است.

صدور احکام پرسنل دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران

صدور احکام پرسنل دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران

1390

احکام 13000 نفر پرسنل دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران یکروزه در نرم‌افزار پرسنلی دیدگاه، ‌صادر شد.

پوشش فرآیندهای صنعت آبفا در حوزه لجستیک در آبفای خوزستان

پوشش فرآیندهای صنعت آبفا در حوزه لجستیک در آبفای خوزستان

1390

مجموعه نرم‌افزارهای لجستیک دیدگاه در شرکت آب و فاضلاب روستایی استان خوزستان سال 1390 برای پوشش فرآیندهای سازمانی پیاده‌سازی شده است.

رونمایی از نرم‌افزار تشکیلات

رونمایی از نرم‌افزار تشکیلات

1389

 نرم‌افزار تشکیلات سازمانی یکی از سیستم‌های پایه‌ای حوزه منابع انسانی است که امکان نگهداری کلیه اطلاعات مربوط به پست‌های سازمانی را از سنوات قبل تاکنون فراهم می‌کند. ارتباط گسترده نرم‌افزار «تشکیلات سازمانی» با سایر سیستم‌های جامع مدیریت منابع‌انسانی به خصوص نرم‌افزار پرسنلی موجب مکانیزه شدن مفاهیم کارگزینی شده و در سطحی بالاتر بستر اجرایی مناسبی برای تعالی سازمانی ایجاد می‌کند.

رونمایی از نرم‌افزار آموزش

رونمایی از نرم‌افزار آموزش

1389

این نرم‌افزار امکان پیاده‌سازی مراحل مختلف فرایند‌ آموزش کارکنان شامل نیازسنجی، اجرا، ارزیابی و سنجش اثربخشی و نیز گزارش‌گیری از کلیه عملکرد‌های آموزشی در سازمان را فراهم می‌کند. با استفاده از «نرم‌افزار آموزش» راهکارهایی برای برگزاری دوره‌های آموزشی در قالب کلاس‌های آموزشی، ثبت نتایج وگواهینامه‌های صادره، به سهولت قابل انجام است.

راه‌اندازی دفتر مدیریت پروژه استقرار

راه‌اندازی دفتر مدیریت پروژه استقرار

1389

دفتر مدیریت پروژه استقرار چارگون با هدف نظارت و کنترل کامل بر فرآیندهای استقرار نرم‌افزارها در سازمان‌های مشتری سال 89 شروع به فعالیت کرد.

راه‌اندازی سیستم CRM شرکت چارگون

راه‌اندازی سیستم CRM شرکت چارگون

1388

سیستم CRM سال 88 به منظور بهبود تعاملات همکاران چارگون با مشتریان و ارائه خدمات سریعتر و نیز پاسخگویی بهتر به درخواست‌های پشتیبانی راه‌اندازی شد.

نرم‌افزار مکاتبات در سازمان امور مالیاتی کشور

نرم‌افزار مکاتبات در سازمان امور مالیاتی کشور

1388

استقرار نرم‌افزار مکاتبات در بستر سینک با 48 سرور در ادارات سازمان امور مالیاتی سراسر کشور یکی از پروژه‌های ملی چارگون در سال 1388 بوده است.

اخذ گواهینامه ثبت نرم‌‌افزار رایانه‌ای از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

اخذ گواهینامه ثبت نرم‌‌افزار رایانه‌ای از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

1387

شرکت چارگون موفق به اخذ گواهینامه ثبت نرم‌‌افزار رایانه‌ای از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شد.

رونمایی از نرم‌افزار اموال

رونمایی از نرم‌افزار اموال

1387

سیستم اموال و دارایی‌های ثابت وظیفه مکانیزاسیون و مدیریت عملیات مربوط اموال سازمانی را به عهده دارد.

جشن ده سالگی چارگون

جشن ده سالگی چارگون

1387

جشن 10 سالگی چارگون با حضور اعضای خانواده‌ چارگون همکاران برگزار شد.

اخذ پروانه انتشار نرم‌افزار از مرکز توسعه فناوری اطلاعات

اخذ پروانه انتشار نرم‌افزار از مرکز توسعه فناوری اطلاعات

1387

شرکت چارگون سال 87 موفق به دریافت پروانه انتشار نرم‌افزار از مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال شد.

راه اندازی سینک مکاتبات در شرکت پتروشیمی شازند

راه اندازی سینک مکاتبات در شرکت پتروشیمی شازند

1387

همکاران چارگون سال 87 سرویس سینک سرور را در پتروشیمی شازند و سایر مراکز زیرمجموعه‌اش راه‌اندازی کردند.

تشکیل دپارتمان منابع‌انسانی

تشکیل دپارتمان منابع‌انسانی

1386

توسعه نرم‌افزارهای متنوع مدیرت منابع انسانی دیدگاه ، تشکیل واحد مجزای منابع انسانی در چارگون را به همراه داشت.

رونمایی از نرم‌افزار انبار

رونمایی از نرم‌افزار انبار

1386

نرم‌افزار انبار و حسابداری انبار دیدگاه، به عنوان حلقه مرکزی حوزه لجستیک دیدگاه، سال 86 رونمایی شد.

صدور گروهی احکام پرسنلی در دانشگاه علوم پزشکی تبریز

صدور گروهی احکام پرسنلی در دانشگاه علوم پزشکی تبریز

1386

در جریان استقرار نرم‌افزار پرسنلی دیدگاه در دانشگاه علوم پزشکی تبریز، صدور گروهی 22000 احکام پرسنلی انجام شد و تسهیل فرآیندهای پیچیده و زمانبر صدور احکام در این مجموعه بزرگ مورد توجه مدیران مجموعه قرار گرفت.

ارائه نسخه 2 نرم‌افزار بودجه و اعتبارات

ارائه نسخه 2 نرم‌افزار بودجه و اعتبارات

1386

نرم‌افزار بودجه‌ریزی و اعتبارت دیدگاه با ساختاری منعطف، سازمان را به سوی محاسبه بهای تمام‌شده کالا و خدمات سوق داده و ابزارهای مورد نیاز جهت انجام امور مربوط به بودجه‌ریزی عملیاتی را در اختیار کاربر خود قرار می‌دهد.

کسب گواهینامه تحقیق و توسعه از وزارت صنایع و معادن

کسب گواهینامه تحقیق و توسعه از وزارت صنایع و معادن

1385

شرکت چارگون پس از بررسی امکانات و توانمندیهای فنی و تخصصی سال 85، گواهینامه تحقیق و توسعه از وزارت صنایع و معادن کسب کرد.

نرم‌افزارهای منابع انسانی دیدگاه در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران و زنجان

نرم‌افزارهای منابع انسانی دیدگاه در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران و زنجان

1385

دیدگاه در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران و زنجان در قالب نرم‌افزارهای حوزه منابع انسانی راه‌اندازی شد.

تغییر عنوان شرکت از چارگون فن مایه به چارگون

تغییر عنوان شرکت از چارگون فن مایه به چارگون

1384

با تصمیم مدیران و موسسین، نام شرکت از فن‌مایه به چارگون تغییر یافت.

ایجاد ارتباط نرم‌افزاری بیش از 100 سازمان استان با استانداری قم

ایجاد ارتباط نرم‌افزاری بیش از 100 سازمان استان با استانداری قم

1384

استقرار نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه ارتباط نرم‌افزاری بیش از 100 سازمان دولتی با استانداری قم را ایجاد کرد.

تاسیس صندوق کارکنان چارگون

تاسیس صندوق کارکنان چارگون

1383

صندوق کارکنان چارگون سال 1383 کار خود را آغاز کرد. این صندوق با عضوگیری از همکاران خدمات مختلفی در جهت ارائه امکانات رفاهی و انواع وام و تسهیلات ارائه می‌دهد.

رونمایی از نرم‌افزارهای حضور و غیاب و پرسنلی

رونمایی از نرم‌افزارهای حضور و غیاب و پرسنلی

1383

نرم‌افزار حضور و غیاب با ثبت اطلاعات كاركرد پرسنل و تهيه گزارشات ساعات حضور و غياب كاركنان و ارسال خودکار این داده‌ها به نرم‌افزار حقوق و دستمزد دیدگاه، نقش مهمی در محاسبه حقوق کارکنان ایفا می‌کند.

نرم‌افزار پرسنلی نیز بستری برای چرخه بزرگ منابع انسانی از جذب تا خاتمه همکاری و بازنشستگی فراهم می‌کند و کلیه سیستم‌های حوزه منابع انسانی و مالی دیدگاه چه مستقیم و چه با واسطه، اطلاعات پرسنلی کارکنان سازمان را از این سیستم دریافت می‌کنند.

تاسیس دپارتمان مستقل فروش و بازاریابی

تاسیس دپارتمان مستقل فروش و بازاریابی

1383

دپارتمان مستقل فروش و بازاریابی چارگون با هدف اجرای فرآیندهای فروش و بازاریابی نرم‌افزارهای دیدگاه از سال 83 آغاز به کار کرد.

اولین حضور در نمایشگاه الکامپ

اولین حضور در نمایشگاه الکامپ

1382

چارگون با اولین حضور در نمایشگاه الکامپ سال 82 تلاش کرد تا علاوه بر معرفی توانایی‌های خود در عرصه تولید نرم‌افزار، به شناختی از بازار و نیازهای موررد نظر سازمان‌های بزرگ دولتی و خصوصی دست یابد.

رونمایی از نرم‌افزار فرم‌ها و فایل‌ها

رونمایی از نرم‌افزار فرم‌ها و فایل‌ها

1382

نرم‌افزار فرم‌ها و فایل‌ها در حوزه اتوماسیون اداری برای پوشش برخی فرآیندهای مکاتبات اداری رونمایی شد.

تاسیس اولین دپارتمان مستقل راه‌اندازی نرم افزار

تاسیس اولین دپارتمان مستقل راه‌اندازی نرم افزار

1382

اولین دپارتمان مستقل راه‌اندازی نرم افزار سال 1382 برای نرم‌افزار مکاتبات راه‌اندازی شد.

رونمایی از نرم‌افزارهای کارها و جلسات

رونمایی از نرم‌افزارهای کارها و جلسات

1381

نرم‌افزارهای کارها و جلسات در مجموعه دیدگاه برای مدیریت جلسات و کنترل و نظارت بر پروژه‌ها، طراحی شدند.

رونمایی از نرم‌افزار مکاتبات

رونمایی از نرم‌افزار مکاتبات

1381

نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه،‌ نخستین نرم‌افزار تولید شده از سوی شرکت چارگون بود که وارد بازار رقابتی شد.

نرم‌افزار بودجه و اعتبارات در شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران

 نرم‌افزار بودجه و اعتبارات در شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران

1381

استقرار نرم‌افزار بودجه و اعتبارات در شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران از نخستین پروژه‌های شرکت چارگون بود.

اخذ جواز تاسیس از وزارت صنایع و معادن

اخذ جواز تاسیس از وزارت صنایع و معادن

1380

پس از ثبت شرکت و اجرای مقدمات قانونی،‌ موسسان چارگون توانستند مجوز تاسیس از وزارت صنایع و معادن را به عنوان مرحله آغازین شرکت دریافت کنند.

آغاز تولید نرم‌افزارهای حوزه منابع انسانی

آغاز تولید نرم‌افزارهای حوزه منابع انسانی

1379

تولید نرم‌افزارهای حوزه منابع انسانی سال 1379 در چارگون آغاز شد.

آغاز تولید نرم‌افزارهای حوزه اتوماسیون اداری

آغاز تولید نرم‌افزارهای حوزه اتوماسیون اداری

1378

آغاز تولید نرم‌افزارهای حوزه اتوماسیون اداری با طراحی و تولید نرم‌افزار مکاتبات در دستور کار چارگون قرار گرفت.

تاسیس شرکت چارگون

تاسیس شرکت چارگون

1377

شرکت چارگون سال 1377 با تلاش شاهین طبری تاسیس شد و به طور رسمی فعالیت خود را آغاز کرد.

هشتمین گردهمایی سالانه مشتریان چارگون

1397

 • هشتمین گردهمایی سالانه مشتریان چارگون دی ماه 1397 با گرامیداشت 20 سال فعالیت در حوزه نرم‌افزارهای سازمانی و با حضور گرم و صمیمی بیش از هزار و 100 نفر از نمایندگان سازمان‌های مشتری برگزار شد.

  1397

برگزاری سومین دوره جام فوتسال چارگون

1397

 • همکاران چارگون سومین دوره مسابقات جام فوتسال را با عنوان «یادواره همکاران سفرکرده سانحه هوایی تهران-یاسوج» برگزار کردند. این رویداد با حضور 16 تیم شرکت‌کننده از 13 مردادماه تا ششم شهریور ماه سال 97 برگزار شد و در پایان با قهرمانی تیم فوتسال سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور پایان یافت.

  1397

ارائه نرم‌افزار دیدبان به سازمان‌های مشتری

1397

 • نرم‌افزار دیدبان با هدف پشتیبانی پیشگیرانه و جهت ارتقای سطح خدمات‌دهی در سازمان‌های مشتری طراحی و تولید شده است. ارائه نرم‌افزار دیدبان به سازمان‌های مشتری از اواسط سال 97 آغاز شده‌ و این نرم‌افزار با رصد منابع سخت‌افزاری و نرم‌افزاری سرورهای مشتریان، تجربه‌ای مطمئن از عملکرد مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه برای مشتریان ایجاد می‌کند.

  1397

رونمایی از میزکار زاگرس

1397

 • زاگرس بدلیل استفاده از یک فریم ورک رابط کاربری مدرن، تجربه متفاوتی را برای کاربران ایجاد می کند. طراحی و توسعه این فریم ورک جدید با الهام از آخرین استانداردهای رابط کاربری و براساس تکنولوژی روز انجام شده است.

  1397

یادِ یارانِ چارگون در قله قاش مستان دنا

1397

 • تیم کوهپیمایی چارگون برای گرامی‌داشت همکاران سفرکرده سانحه هواپیمای تهران -یاسوج به قله قاش مستان صعود کردند. اعضای این تیم کوهپیمایی پس از انجام برنامه‌های تمرینی متعدد پنج‌شنبه یکم شهریور ماه 97 موفق به صعود به قله شدند و به یاد همکاران فقید خود، لوح یادبودی در محل قله نصب کردند.

  1397

اخذ تاییدیه امنیت دیدگاه از افتا

1397

 • نرم‌افزارهای دیدگاه در حوزه اتوماسیون اداری، تاییدیه امنیت (افتا) را کسب کرد. این گواهینامه پس از انجام فرآیند ارزیابی امنیتی و تست محصولات نرم‌افزاری از سوی سازمان فناوری اطلاعات ایران به شرکت چارگون اعطا شده است.

  1397

اجرای بزرگترین پروژه ارزیابی عملکرد در سازمان تامین اجتماعی

1397

راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری حوزه ورزش کشور

1397

 • هم‌اکنون اتوماسیون اداری دیدگاه، فرآیندهای مکاتبات داخلی و بین استانی وزارت ورزش و جوانان با سایر ادارات کل، هیئت‌ها،‌ فدراسیون‌ها و دیگر مراکز زیر مجموعه را پوشش می‌دهد.

  به گفته آقای مهندس مطلبی رئیس محترم مرکز فناوری اطلاعات وزارت ورزش و جوانان، نرم‌افزارهای دیدگاه پتانسیل بالایی برای توسعه در وزارت ورزش ایجاد کرده که هدف نهایی آن بهبود خدمات وزارتخانه و زیرمجموعه‌هایش است.

  1397

توسعه امکانات تولید اسناد حسابداری به صورت اتوماتیک

1397

استقبال از تغییر نسل از دیدگاه 4 به 5

1397

 • روند مهاجرت و تغییر نسل نرم‌افزارهای دیدگاه از 4 به 5 در سال 97 شتاب قابل توجهی داشته است. تمرکز بر سرعت، دقت و سهولت دسترسی، مهمترین دلایلی بود که موجب شد تا نسل جدیدی از نرم‌افزارهای مجموعه دیدگاه روانه بازار شوند. روند مهاجرت و تغییر نسل نرم‌افزارهای دیدگاه از 4 به 5 با توجه به بهره‌برداری بیش از 98 درصد سازمان‌های مشتری از نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه در حوزه اتوماسیون اداری آغاز شده و به تدریج در سایر حوزه‌های نرم‌افزاری دیدگاه ادامه خواهد یافت.

  1397

افزایش قابل توجه کاربران دیدگاه همراه

1397

 • شرکت چارگون توسعه محصولات مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه را بر روی بستر همراه، با توجه به استقبال کاربران سطوح مختلف مدیریتی و کارشناسی سازمان‌ها دنبال می‌کند. هم‌اکنون این محصولات در نسخه‌های iOs و اندروید از این صفحه قابل دانلود است.

   

  1397

بهینه‌سازی نظام جلسات سازمانی در شرکت فولاد خوزستان

1397

 • بزرگترین فرآیند بهینه‌سازی نظام جلسات سازمانی در شرکت فولاد خوزستان از سوی چارگون عملیاتی شد. شرکت فولاد خوزستان از مشتریان قدیمی محصولات دیدگاه است که با عملیاتی‌سازی نرم‌افزار جلسات از حوزه اتوماسیون اداری، دامنه همکاری خود با چارگون را توسعه داده و در نظر دارد تا از مزیت مدیریت موثر زمان و جلسات برخوردار شود.

  1397

فرآیند ممیزی فنی نرم‌افزارهای دیدگاه در سازمان‌های مشتری

1397

 • سنجش عملکرد مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه و ارائه گزارش به مشتریان درباره چگونگی بهره‌برداری نرم‌افزارها در این فرآیند انجام می‌شود.
  در این فرآیند کارکرد نرم‌افزارهای دیدگاه در همه واحدها و بخش‌های سازمان‌های مشتری در مصاحبه با مدیران و کاربران کلیدی بررسی می‌شوند، سپس گزارشی کامل از نتیجه مشاهدات ارائه می‌شود که شامل انتظارات فنی، بازنگری فرآیندها، نیازهای آموزشی و لزوم بروزرسانی نسخه نرم‌افزارها خواهد بود.

  1397

پیاده‌سازی فرآیند سپرده در سیستم مالی وزارت راه و شهرسازی

1397

 • بر اساس توافقنامه‌ وزارت راه و شهرسازی و شرکت چارگون، نرم‌افزارهای مالی دیدگاه شامل سیستم‌های حسابداری مالی، قراردادها، ‌بودجه و اعتبارات، سرویس حسابداری تجمیعی و دریافت و پرداخت برای حدود ۲۰۰ کاربر اصلی در ساختمان مرکزی و ۳۴ اداره‌ کل این وزارتخانه در سراسر کشور نصب و راه‌اندازی شده است. ایجاد یکپارچگی و شفاف‌سازی عملکرد مالی مطابق با ضوابط نظام مالی تعهدی در مجموعه وزارتخانه و ادارات کل راه و شهرسازی استان‌ها از مهمترین اهداف عملیاتی کردن این نرم‌افزارها در ساختار این وزارتخانه به شمار می‌رود.

  1397

از دست رفتن 4 عضو خانواده چارگون در سانحه هوایی پرواز تهران - یاسوج

1396

 • 29 بهمن‌ماه سال 96 زهرا ایمانی، پریسا سوهانی، رویا داخته و محمدحسین برزگری که برای انجام ماموریت در دانشگاه یاسوج عازم سفر بودند در سانحه‌ هوایی سقوط هواپیما جان خود را از دست دادند.

  اعضای خانواده چارگون تلاش کردند تا با برگزاری مراسم یادبود، جام فوتسال، کوهنوردی و نصب لوح یادبود در قله قاش‌مستان، درخت‌کاری و انجام فعالیت‌های نیکوکاری نام و یاد همکاران سفرکرده خود را گرامی بدارند.

  1396

معرفی پروژه زاگرس

1396

 • دستیابی به سرعت بیشتر در توسعه‌ محصول، رفع سریع‌تر خطاها و تولید محصول پایدارتر به همراه استانداردهای روزآمد کاربردپذیری از اهداف تغییر معماری مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه بوده است. معماری جدید با ایجاد پایداری و امنیت بیشتر، زمینه بهبود و توسعه‌پذیری مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه را فراهم می‌کند. این معماری جدید زاگرس نام‌گذاری شده است.

  1396

برگزاری جلسات آموزش دیدگاه در مرکز آموزش چارگون

1396

 • مهمترین محورها و برنامه‌های عملی مرکز آموزش و مشاوره چارگون را طراحی و تدوین تقویم آموزشی سالانه، برگزاری دوره‌های آموزشی ماهیانه، برپایی دوره‌های آموزشی در محل سازمانهای مشتری، آموزش نرم‌افزارهای خاص‌منظوره،‌ آموزش‌های فنی، ویژه مشتریان جدید، برگزاری آزمون‌های آنلاین و … تشکیل می‌دهد.

  1396

برگزاری رویداد توان تک به ابتکار موسسه نیکوکاری همگام

1396

 • نخستین دوره رویداد توان تک به ابتکار موسسه نیکوکاری همگام، آذرماه سال 96 در محل مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد و با حضور شرکت‌ها و استارتاپ‌های موفق در زمینه بهبود کیفیت زندگی توانیابان برگزار شد.

  توان‌­تک رویدادی استارت‌­آپی در حوزه توانمندسازی افراد دارای معلولیت بود که در آن، افراد دارای معلولیت، با فناوری‌های نوین و کاربردهای آن در مشاغل دانش‌محور و غیرفیزیکی آشنا شدند و فرصت‌های شغلی پایدار در کسب‌وکارهای مبتنی بر اینترنت از سوی کارآفرینان و صاحبان کسب و کارهای نوین به آنها معرفی شد.

  1396

تشکیل دفتر مسئولین حساب مشتریان

1396

 • با تشکیل دفتر مسئولین حساب مشتریان، تعامل با سازمان‌های مشتری خارج از فرآیندهای معمول درخواست‌های پشتیبانی دنبال می‌شود و با تلاش همکاران این واحد بررسی کارکرد نرم‌افزارهای دیدگاه و ارائه پیشنهادات جهت بهبود و رفع مشکلات احتمالی به مشتریان ارائه می‌گردد.

  1396

رونمایی از نرم‌افزار مدیریت مزایا

1396

 • تکمیل زنجیره نظام «جبران خدمات» در سازمان‌های مشتری برای توزیع عادلانه و قانونمند مزایا، پاداش،‌ اضافه‌کاری و کارانه به کارکنان، زمینه‌ساز تولید و ارائه نرم‌افزار مدیریت مزایا در راهکار مدیریت منابع انسانی دیدگاه بوده است. نرم‌افزار مدیریت مزایا با وجود ساختار منعطف و پویا می‌تواند در کلیه قالب‌های معمول و متناسب با ساختار اداری و مالی سازمان‌های مشتری در زمینه محاسبه اضافه‌کار، کارانه، ماموریت، پاداش، امتیاز و … خروجی‌های مطمئن و قابل استناد ارائه کند که در نهایت توزیع عدالت را در سازمان‌ها به همراه داشته باشد.

  1396

نرم‌افزارهای حوزه مالی دیدگاه در وزارت راه و شهرسازی

1396

 • نرم‌افزارهای حوزه مالی در وزارت راه و شهرسازی به عنوان بزرگترین وزارت‌خانه عمرانی کشور، استقرار یافته‌اند. وزارت راه و شهرسازی در همکاری خود با چارگون نصب و استقرار نرم‌افزارهای حسابداری مالی، قراردادها، ‌بودجه و اعتبارات، سرویس حسابداری تجمیعی و دریافت و پرداخت از راهکار مالی دیدگاه را برگزیده است.

  1396

اتوماسیون اداری دیدگاه در بانک قرض الحسنه مهر ایران

1396

 • بانک قرض‌الحسنه مهر ایران کلیه نرم‌افزارهای حوزه‌های اتوماسیون اداری، مدیریت منابع انسانی، مدیریت مالی، لجستیک و مدیریت فرآیندها را برای استقرار در ستاد مرکزی و امور شعب خود خریداری کرده است. با نصب و راه‌اندازی نرم‌افزارهای جامع دیدگاه در بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، بیش از 4 هزار کاربر به جمع بهره‌برداران دیدگاه افزوده شده‌اند.

  1396

نرم افزار حضور و غیاب دیدگاه در بانک رفاه

1396

 • سیستم حضور و غیاب دیدگاه در تمامی شعب بانک رفاه راه‌اندازی شده و ارتباط با 2000 دستگاه متنوع کارت ساعت برقرار شده است. بانک رفاه در مجموع در سراسر کشور حدود ۱۰هزار نفر پرسنل دارد که به دلایل مختلف از جمله یکپارچگی سیستم، آشنایی با قابلیت‌های دیدگاه و تجربه قبلی استفاده از نرم‌افزارهای پرسنلی، بازنشستگی و ارزیابی، سیستم حضور و غیاب دیدگاه را برای استقرار در مجموعه خود انتخاب کرده است.

  1396

رونمایی از نرم‌افزار املاک و مستغلات

1395

 • مستندسازی اموال غیرمنقول یکی از امور مهم حقوقی سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ است که انجام بهینه‌ آن برای حفظ سرمایه و دارایی‌های سرمایه‌ای امری ضروری و اجتناب‌ناپذیر است؛ با این رویکرد، نرم‌افزار املاک و مستغلات دیدگاه با نگه‌داشت اطلاعات کلیه املاک سازمان‌ها، وضعیت آنها و ارائه‌ گزارشات کاربردی و آماری، تولید و به بازار عرضه شد تا امکان مدیریت بهینه‌ املاک در سازمان‌ها را میسر سازد.

  1395

برگزاری مسابقه بوچیای جام سفیران 11ایران

1395

 • مسابقات بوچیای جام سفیران 11 ایران به مناسبت گرامی‌داشت هفته معلولان برنامه‌ریزی شد تا ضمن ایجاد فضای تعامل و رقابت دوستانه توانیابان و افراد غیرمعلول برای تغییر نگاه به این قشر، گامی نو برداشته شود. در مسابقات بوچیا، جام سفیران 11 ایران حضور دو قهرمان جهانی پارالمیپکی خانم‌ها زهرا نعمتی و زهراحسینی، شور و شعف خاصی ایجاد کرده بود.

  1395

برگزاری برنامه توسعه آکادمی رهبری در چارگون

1395

 • برنامه توسعه آکادمی رهبری از سوی واحد مدیریت منابع انسانی چارگون با هدف تدوین نمایانگرهای رفتاری برای مدل شایستگی مدیران طراحی شد و با برگزاری کانون‌های ارزیابی و در نهایت انتخاب تعدادی از مدیران چارگون برای حضور در این برنامه آموزشی در دستور کار قرار گرفت.

  1395

رونمایی از نسل جدید نرم‌افزار جلسات

1395

 • استفاده از ابزارها و نرم‌افزارهایی که مدیریت بهینه جلسات را ممکن می‌کند، در بهبود عملکرد سازمان‌ها تاثیر ویژه‌ای دارد. نرم‌افزار جلسات امکانات متنوعی جهت برگزاری موثرتر جلسات در اختیار کاربر می‌گذارد. نسل جدید این نرم‌افزار برپایه ابزارهای تعاملی میان افراد، مدیریت بهینه جلسات را امکان‌پذیر می‌کند و انجام فعالیت‌های مرتبط با فرآیند برگزاری جلسات را تسهیل می‌کند.

  1395

بهره‌برداری از 500 کاربر همزمان دیدگاه همراه در شرکت خدمات انفورماتیک

1395

 • شرکت خدمات انفورماتیک از کاربان قدیمی نرم‌افزارهای اتوماسیون اداری دیدگاه است که در حال حاضر از نرم‌افزار مکاتبات و زیر سیستم‌های مختلف این حوزه برای گردش مکاتبات اداری خود بهره می‌برد. در حال حاضر اپلیکیشن مکاتبات دیدگاه همراه نیز توسط مدیران و پرسنل شرکت خدمات انفورماتیک مورد استفاده است.

  1395

ارائه نسل جدید نرم‌افزار کارها

1395

 • هر روز مجموعه زیادی از فعالیت‌ها و پروژه‌ها در سازمان‌ها تعریف و دنبال می‌شوند که موفقیت سازمان مستلزم به نتیجه رسیدن آنهاست و سازماندهی منسجم و برقراری تعامل اثربخش میان اعضای تیم کاری را می‌طلبد. نسل جدید نرم‌افزارکارها، یک ابزار مدیریت تیم کاری و پروژه است که بر مبنای گفتمان سازمانی طراحی شده و مزایای قابل توجهی در این حوزه برای سازمان‌ها ایجاد می‌کند.

  1395

جشنواره فیلم چارگون

1394

 • جشنواره فیلم چارگون با برگزاری کلاس‌های آموزشی کوتاه مدت زیر نظر آقایان رامین معصومیان، کاوه مرحمتی، فرید قادرپناه کلید خورد و گروه‌های مختلف فیلم سازی چارگون با هدایت و مشاوره آنها آثار خود را تولید کردند. این فیلم‌ها با محتوای متنوع و موضوعات مختلفی از جمله کار تیمی، فرهنگ کاری ما، دوستی‌ها، رویدادهای ورزشی، تاثیر چارگون بر مشتریان، ‌تاثیر چارگون بر زندگی شخصی ما،‌ مسئولیت‌های اجتماعی، شبیه‌سازی یک خاطره، چارگون آینده و جلسات کاری ساخته شدند.

  1394

رونمایی از نرم‌افزار بیمه مکمل

1394

 • نرم‌افزار بیمه مکمل مجموعه دیدگاه با فراهم کردن امکان تعریف نوع بیمه، مبلغ حق بیمه، هزینه‌های درمانی و هزینه‌های فرانشیز، تنوع خدماتی که سازمان‌های مختلف به کارکنان خود ارائه می‌دهند را پوشش می‌دهد. تعریف بیمارستان‌ها و مراکز درمانی تحت پوشش، تعریف قرارداد بیمه و محاسبه مبلغ حق بیمه و هزینه‌های درمانی هر فرد و افراد تحت تکفل وی با استفاده از امکان فرمول‌نویسی ( با قابلیت تفکیک سهم کارمند و سهم کارفرما) در این نرم‌افزار انجام می‌شود و اطلاع‌رسانی کلیه این موارد به هر کارمند از طریق منوی پیشخوان امکانپذیر خواهد بود.

  1394

ارائه زیرساخت گفتگو موضوع محور Collaboration در دیدگاه

1394

 • زیرساخت تعاملی و گفت‌و‌گو(Collaboration) در نسل جدید نرم‌افزارهای دیدگاه امکان بحث و تبادل نظر درباره یک پروژه، کار و یا جلسه را برای کاربران در محیط نرم‌افزار فراهم می‌کند. این قابلیت با تسهیل ارتباطات سازمانی تاثیر زیادی در بهره‌وری و جلوگیری از هدر رفت سرمایه‌های مالی و انسانی سازمان‌ها دارد.

  1394

معرفی نرم‌افزار «جمع‌دار دیدگاه همراه»

1394

 • شرکت چارگون در پلتفرم دیدگاه همراه با ارائه محصول «جمع‌دار همراه» بر پایه اندروید، امکان جمع‌داری اموال سازمان‌ها و شناسایی و رفع مغایرت آنها در بستر ارتباطی با نرم‌افزار اموال مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه را فراهم کرده است. این اپلیکیشن علاوه بر تسهیل روند انجام عملیات صورت‌برداری، امکانات وسیعی را در اختیار کاربران و امنای اموال سازمان‌ها قرار داده است.

  1394

استقرار نرم افزار مکاتبات در 1888 شعبه بانک کشاورزی سراسر کشور

1394

 • با استقرار نرم‌افزار مکاتبات در 1888 شعبه بانک کشاورزی سراسر کشور، بیش از ۲۰۰۰۰ پرسنل بانک کشاورزی در سراسر کشور به جمع کاربران نرم افزارهای اتوماسیون اداری دیدگاه شرکت چارگون پیوستند. صرفه‌جویی در هزینه‌ها، دسترسی کاربران به سیستم و انجام امور خارج از بانک، ایجاد کارتابل الکترونیکی مدیران، طراحی فرم‌ها و فرآیندها بر روی بستر سیستم اتوماسیون اداری، ارتباط با آرشیو بانکی و… از دیگر مزیت‌های نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه در این مجموعه بوده است.

  1394

یکپارچه سازی اطلاعات نیروی انسانی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی

1394

 • پروژه هوشمندسازی و یکپارچه سازی اطلاعات منابع انسانی وزارت بهداشت، دانشگاه‌های علوم پزشکی و سازمان غذا و دارو از یکسال قبل و با درخواست مدیران وزارت بهداشت آغاز شد. با اجرای فرآیند هوشمندسازی، ضمن اطمینان از صحت اطلاعات و داده‌ها، محاسبات به درستی و با کیفیت انجام می‌شوند و امکان ارائه بهترین و دقیق‌‌ترین گزارش‌های مدیریتی برای مدیران مهیا می‌شود و آنها می‌توانند با اتکا به این گزارشات، ‌بهترین تصمیمات را برای آینده سازمان اتخاذ کنند.

  1394

استقرار نظام حسابداری بخش عمومی (حسابداری تعهدی)

1394

 • با ابلاغ قانون نظام حسابداری بخش عمومی (حسابداری تعهدی) از سوی وزارت امور اقتصادی و دارایی در سال 94 ، امکانات نرم‌افزاری پیاده‌سازی ساختار کدینگ حسابداری تعهدی در نرم‌افزارهای مالی دیدگاه برای بیش از 200 دستگاه اجرایی عملیاتی شد.

  1394

رونمایی از نرم‌افزار پایشگر و پایشگر همراه

1393

 • نرم‌افزار پایشگر دیدگاه با امکانات مختلف مانند بررسی وضعیت سرویس‌های مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه در سازمان‌های مشتری طراحی شده است. از حوزه‌هایی که نرم‌افزار پایشگر به کنترل و نظارت بر آنها کمک می‌کند می‌توان به نمایش روند رشد نامه‌ها، پیش‌نویس‌ها، پیام‌ها وفکس‌ها، اعلام کاربران مشکوک سیستم عامل و بانک اطلاعاتی و امکان ارسال اخطارهای لازم از طریق ایمیل و پیام کوتاه و بهینه کردن عملکرد سیستم‌ها و افزایش ضریب امنیتی آن‌ها اشاره کرد.

  1393

تایید «چارگون» به عنوان شرکت دانش‌بنیان

1393

 • کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان و نظارت بر اجرا زیر نظر معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه را به عنوان محصول دانش‌بنیان و شرکت «چارگون» را به عنوان شرکت دانش‌بنیان تاییدکرد.

  1393

دریافت تاییدیه سنا برای نرم‌افزار حسابداری چارگون

1393

 • نرم‌‌افزار حسابداری دیدگاه با تایید دیوان محاسبات برای ارائه گزارش‌ از بخش اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه‌ای و اعتبارات هزینه‌ای، تاییدیه سنا را دریافت کرد. مطابق این تاییدیه سیستم حسابداری دیدگاه برای ارائه اطلاعات مورد نظر دیوان محاسبات کشور مطابق با پروتکل نسخه 3 این دیوان در بخش اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه‌ای و اعتبارات هزینه‌ای، مناسب و کارآمد تشخیص داده شده است‌.

  1393

پشتیبانی بیش از 300 فرایند سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری

1393

 • با راه‌اندازی سیستم‌ مکاتبات دیدگاه در سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، مکانیزاسیون کامل اتوماسیون اداری در این مجموعه انجام شده و سرعت خدمات به ارباب رجوع در بیش از 300 فرآیند اداری بهبود چشم‌گیری یافته است. به گفته مدیران واحد فناوری اطلاعات این سازمان با استقرار مکاتبات دیدگاه، مصرف کاغذ نیز تا 25 درصد کاهش پیدا کرده است.

  1393

دریافت جایزه مسئولیت پذیری اجتماعی سازمان نظام صنفی

1393

 • در نخستین همایش هفته فناوری اطلاعات و ارتباطات که شهریورماه 1393 برگزارشد، شرکت چارگون به واسطه اجرای طرح‌های عمومی و توجه به مشارکت‌های اجتماعی به عنوان شرکت برتر در نخستین جایزه مسئولیت‌پذیری اجتماعی انتخاب و جایزه آن به فرزاد رحمانی مدیرعامل شرکت چارگون اعطا شد.

  1393

رونمایی از نرم‌افزار ارزیابی عملکرد

1392

 • نرم‌افزار ارزیابی عملکرد کارکنان از حوزه نرم‌افزارهای جامع منابع انسانی دیدگاه، امکانات ارزشیابی عملکرد کارکنان و عوامل کارکردی پرسنل را فراهم می‌کند. این نرم‌افزار از طریق یکپارچگی با دیگر نرم‌افزارهای دیدگاه و همچنین ساختار داینامیک خود قابلیت‌های متنوعی در پوشش‌دهی به انواع متدهای مرسوم در حوزه سنجش عملکرد کارکنان ارائه می‌دهد.

  1392

رونمایی از نرم‌افزار مهمانسرا

1392

 • نرم‌افزار مهمانسرا امکان ثبت و نگهداری کلیه اطلاعات مهمانسراها و یا هتل‌های طرف قرارداد با جزئیات کامل را فراهم نموده است.امکان برنامه‌ریزی و یا رزرو استفاده کارکنان از مهمانسراها در تاریخ‌های مختلف و مدیریت گردش ثبت و دریافت درخواست‌ها در بازه‌های مختلف توسط پرسنل نیز از امکانات این نرم‌افزار است.

  1392

نرم افزارهای انبار و اموال در سازمان تعزیرات کل کشور

1392

 • نرم‌افزار اموال و دارایی‌های ثابت دولتی در راهکار لجستیک دیدگاه، وظیفه مدیریت اموال و دارایی، اطلاعات طبقه دارایی، اختصاص مال به پرسنل و مکان استقرار دارایی‌ها را برعهده دارد. این نرم‌افزار ضمن دارا بودن قابلیت‌های ثبت و نگهداری کلیه عملیات‌ جابه‌جایی، خروج، بیمه دارایی در سازمان‌های دولتی و خصوصی، امکان مدیریت استهلاک اموال و پوشش کامل کلیه فرآیند‌های مندرج در بخشنامه‌های اداره کل اموال دولتی را نیز داراست.

  1392

اخذ تاییدیه امنیت نرم‌افزار از سازمان فناوری اطلاعات

1391

 • نرم‌افزارهای دیدگاه به ویژه در حوزه اتوماسیون اداری تحت وب از جنبه‌های مختلف شامل امنیت، انطباق‌پذیری با استانداردهای ملی و بین‌المللی، استفاده‌پذیری، پایداری، قابلیت اطمینان، قابلیت نگهداری و انتقال پذیری، تاییدیه امنیت دریافت کردند.

  1391

پیاده‌سازی اولین سرویس حسابداری تجمیعی در شرکت آب و فاضلاب استان کرمان

1391

 • اولین سرویس حسابداری تجمیعی دیدگاه در شرکت آب و فاضلاب استان کرمان سال 1391 پیاده‌سازی شده است. خدمات حسابداری تجمیعی برای سازمان‌های دولتی دارای پراکندگی جغرافیایی و یا شرکت‌های هلدینگ با دفاتر متعدد این امکان را فراهم می‌کند که با استفاده از فرآیند تجمیع اسناد حسابداری، انواع گزارشات مالی مورد نیاز در سطح کل شرکت یا کل سازمان یا کل هلدینگ قابل ارائه باشد.

  1391

بیشترین حجم دیتای کانورت شده منابع انسانی (600000 حکم) در بانک رفاه

1391

 • پروژه استقرار سیستم‌های جامع مدیریت منابع انسانی در بانک رفاه کارگران یکی از پروژه‌های بزرگ منابع انسانی در کشور است که سال 91 آغاز شد. پیچیدگی‌های محاسباتی، فرایند انتقال اطلاعات، یکپارچگی اطلاعات و ارتباطات ایجاد شده با سامانه‌های دیگر بانک همگی از شاخصه‌های یک پروژه موفق نرم‌افزاری است.

  1391

کسب رتبه 1 از شورای عالی انفورماتیک

1390

 • رتبه‌بندی شرکت‌های انفورماتیک، آیین‌نامه‌ای است که شورای‌ عالی انفورماتیک کشور (زیرمجموعه معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی سابق) بر اساس آن امتیازی بین ۱ تا ۷ به شرکت‌های کامپیوتری اختصاص می‌دهد. شرکت چارگون سال 1390 موفق به دریافت رتبه 1 از شورای عالی انفورماتیک شد.

  1390

استقرار اولین پروژه کشوری حوزه لجستیک در سازمان بازرسی کل کشور

اولین پروژه کشوری حوزه لجستیک دیدگاه در سازمان بازرسی کل کشور استقرار یافت.

 • نرم‌افزارهای لجستیک دیدگاه ، امکان اداره کارآمد انواع انبارها با پراکندگی جغرافیایی، کنترل گردش، موجودی و موقعیت کالا و وضعیت اموال و دارائی‌های ثابت را برای سازمان‌های بهره‌‌بردار فراهم می‌کنند. نرم‌افزارهای  لجستیک دیدگاه را انبار و حسابداری انبار ،‌ اموال و دارایی‌های ثابت،‌املاک و مستغلات، خرید و تدارکات و  نرم‌افزار اموال دولتی  شامل می‌شوند.

  اولین پروژه کشوری حوزه لجستیک دیدگاه در سازمان بازرسی کل کشور استقرار یافت.

اولین گردهمایی سالیانه چارگون

نخستین گردهمایی سالیانه چارگون سال 1389 با حضور جمعی از نمایندگان سازمان‌های مشتری برگزار شد.

 • نخستین گردهمایی سالیانه چارگون که با حضور نمایندگان سازمان‌های مشتری نخستین تجربه خانواده چارگون در ایجاد فضای گفت‌وگوی متقابل و رو در روی مشتریان و کارکنان شرکت بود که نتایج موفق آن منجر به برگزاری سالیانه این گردهمایی شد.

  نخستین گردهمایی سالیانه چارگون سال 1389 با حضور جمعی از نمایندگان سازمان‌های مشتری برگزار شد.

رونمایی از نرم‌افزار پیشنهادات

نرم‌افزار نظام پیشنهادات امكان جذب ایده‌ها و بهره‌گیری مناسب از توان علمی، فنی و تخصصی كاركنان فراهم می‌کند.

 • نظام پیشنهادات یکی از مناسب‌ترین روش‌های افرایش بهره‌وری در سازمان‌های مختلف است که فرایند همکاری فکری و عملی کلیه کارکنان یک سازمان با سطوح مختلف مدیریتی را امکان‌پذیر می‌سازد. «نرم‌افزار نظام پیشنهادات امكان جذب ایده‌ها و بررسی پیشنهادها و بهره‌گیری مناسب از ابتكارات، خلاقیت ها و توان علمی، فنی و تخصصی كاركنان را به شیوه‌ای منسجم و کارآمد فراهم نموده و سبب افزایش بهره‌وری سازمان در سطوح مختلف خواهد شد.

  نرم‌افزار نظام پیشنهادات امكان جذب ایده‌ها و بهره‌گیری مناسب از توان علمی، فنی و تخصصی كاركنان فراهم می‌کند.

انتساب آقای رحمانی به سمت مدیرعامل

1390

 • فرزاد رحمانی از سال ١٣٨٧ به مجموعه چارگون پیوست و به واسطه تجربه و توان مدیریتی بالا، از آن‌زمان تاکنون عهده‌دار جایگاه‌های کلیدی بوده است . وی که در کارنامه شغلی خود مدیریت نرم‌افزار و سیستم‌های اطلاعاتی شرکت تام ایران خودرو را داشت، به سرعت به حلقه مدیریت استراتژیک چارگون پیوست و عضویت در هیئت مدیره چارگون را پذیرفت. رحمانی از آذرماه سال ١٣٩٠ بعنوان مدیرعامل و عضو هیات مدیره، هدایت گروه شرکت‌های چارگون را برعهده گرفته است.

  1390

رونمایی از نرم‌افزار تشکیلات

1389

 •  نرم‌افزار تشکیلات سازمانی یکی از سیستم‌های پایه‌ای حوزه منابع انسانی است که امکان نگهداری کلیه اطلاعات مربوط به پست‌های سازمانی را از سنوات قبل تاکنون فراهم می‌کند. ارتباط گسترده نرم‌افزار «تشکیلات سازمانی» با سایر سیستم‌های جامع مدیریت منابع‌انسانی به خصوص نرم‌افزار پرسنلی موجب مکانیزه شدن مفاهیم کارگزینی شده و در سطحی بالاتر بستر اجرایی مناسبی برای تعالی سازمانی ایجاد می‌کند.

  1389

رونمایی از نرم‌افزار آموزش

1389

 • این نرم‌افزار امکان پیاده‌سازی مراحل مختلف فرایند‌ آموزش کارکنان شامل نیازسنجی، اجرا، ارزیابی و سنجش اثربخشی و نیز گزارش‌گیری از کلیه عملکرد‌های آموزشی در سازمان را فراهم می‌کند. با استفاده از «نرم‌افزار آموزش» راهکارهایی برای برگزاری دوره‌های آموزشی در قالب کلاس‌های آموزشی، ثبت نتایج وگواهینامه‌های صادره، به سهولت قابل انجام است.

  1389

راه‌اندازی سیستم CRM شرکت چارگون

1388

 • سیستم CRM سال 88 به منظور بهبود تعاملات همکاران چارگون با مشتریان و ارائه خدمات سریعتر و نیز پاسخگویی بهتر به درخواست‌های پشتیبانی راه‌اندازی شد.

  1388

تاسیس صندوق کارکنان چارگون

1383

 • صندوق کارکنان چارگون سال 1383 کار خود را آغاز کرد. این صندوق با عضوگیری از همکاران خدمات مختلفی در جهت ارائه امکانات رفاهی و انواع وام و تسهیلات ارائه می‌دهد.

  1383

رونمایی از نرم‌افزارهای حضور و غیاب و پرسنلی

1383

 • نرم‌افزار حضور و غیاب با ثبت اطلاعات كاركرد پرسنل و تهيه گزارشات ساعات حضور و غياب كاركنان و ارسال خودکار این داده‌ها به نرم‌افزار حقوق و دستمزد دیدگاه، نقش مهمی در محاسبه حقوق کارکنان ایفا می‌کند.

  نرم‌افزار پرسنلی نیز بستری برای چرخه بزرگ منابع انسانی از جذب تا خاتمه همکاری و بازنشستگی فراهم می‌کند و کلیه سیستم‌های حوزه منابع انسانی و مالی دیدگاه چه مستقیم و چه با واسطه، اطلاعات پرسنلی کارکنان سازمان را از این سیستم دریافت می‌کنند.

  1383

اولین حضور در نمایشگاه الکامپ

1382

 • چارگون با اولین حضور در نمایشگاه الکامپ سال 82 تلاش کرد تا علاوه بر معرفی توانایی‌های خود در عرصه تولید نرم‌افزار، به شناختی از بازار و نیازهای موررد نظر سازمان‌های بزرگ دولتی و خصوصی دست یابد.

  1382

تاسیس شرکت چارگون

1377

 • شرکت چارگون سال 1377 با تلاش شاهین طبری تاسیس شد و به طور رسمی فعالیت خود را آغاز کرد.

  1377