معماری
آشنایی فعالان حوزه آی_تی و کسب و کارهای اینترنتی در گردهمایی سالانه چارگون
آشنایی فعالان حوزه آی_تی و کسب و کارهای اینترنتی در گردهمایی سالانه چارگون

آشنایی فعالان حوزه آی‌تی و کسب و کارهای اینترنتی در گردهمایی سالانه چارگون

مدیر بازاریابی شرکت تجارت الکترونیک بهار معتقد است: نمایش توانمندی کسب‌وکارهای اینترنتی در گردهمایی سالانه چارگون بسترساز آشنایی فعالان و کسب و‌ کارهای حوزه آی‌تی است.

حسین وحدانی در گفت‌وگو با روابط عمومی چارگون گفت: مشارکت دادن کسب و کارهای اینترنتی و استارتآپ‌ها در گردهمایی سالانه چارگون بسیار مثبت و ارزنده است.
وی ادامه داد: اهمیت این ابتکار از این جهت است که استارت‌آپ‌ها و کسب و کارهای اینترنتی را با فضاهای جاافتاده و نامنعطف کسب و کارهای قدیمی‌تر آشنا می‌کند و از طرف دیگر به مدیران سازمان‌های بزرگ دولتی و خصوصی، فرصت آشنایی با کسب و کارهای جوان را می‌دهد.
وی با اشاره به حضور نمایندگان بیش از هزار وزارتخانه، سازمان دولتی و شرکت خصوصی از مشتریان چارگون در گردهمایی سالانه شرکت افزود: این حضور گسترده، فرصتی مغتنم برای گسترده کردن بازار هدف کسب و کارهای اینترنتی است.
وی خاطرنشان کرد: از آن‌جایی که شرکت تجارت الکترونیک بهار به طور مشخص محصول «سازمان من» را در حوزه زیرساخت‌های مالی خدمات سازمانی تولید کرده و توسعه می‌دهد، دیدار با مدیران و نمایندگان سازمان‌های مختلف،‌فرصت بسیار خوبی‌ست برای معرفی محصول و خدمات شرکت و گرفتن بازخوردها و پرسش‌های آنان از سوی دیگر است.
مدیر بازاریابی شرکت تجارت الکترونیک بهار درباره چگونگی همکاری با چارگون برای ارائه ارزش افزوده‌ای بیشتر به سازمان‌های مشتری، یادآورشد: آنچه شرکت تجارت الکترونیک بهار توسعه و ارائه می‌دهد، زیرساخت مالی کلیه ارتباطات مالی است که در بستر موبایل یا هر دستگاه دیگری تعریف شده و اهدافی مانند وفاداری (باشگاه مشتریان)، منابع انسانی و خدمات سازمانی (بن‌کارت و رفاهی) یا مصارف عمومی‌تر (خرید، پرداخت قبوض، شارژ، بازپرداخت اقساط و …) را دنبال می‌کند.
به گفته وی، مشتریان شرکت چارگون که خدمات آی‌تی را به واسطه‌ استفاده از محصولات این شرکت دریافت می‌کنند با افزودن راه‌حل‌های توسعه‌یافته توسط ما به سطح بالاتر و پیچیده‌تری از مدیریت ارتباطات مالی دسترسی پیدا کنند و روندهای مالی را برای کارکنان و مشتریان خود آسان‌تر و جذاب‌تر کنند.

درباره ی اعظم راستی

اعظم راستی
اعظم راستی خبرنگار و کارشناس روابط عمومی است که بیش از ده سال سابقه مطبوعاتی در رسانه‌های مختلف کشور دارد.

همچنین ببینید

مدیریت عملیات اتوماتیک در نرم‌افزار مکاتبات اداری دیدگاه

مدیریت عملیات اتوماتیک در نرم‌افزار مکاتبات اداری دیدگاه؛ گامی به سوی اتوماسیون اداری هوشمند

شرکت چارگون با طراحی و راه‌اندازی قابلیت مدیریت عملیات اتوماتیک در نرم‌افزار مکاتبات اداری دیدگاه، …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

23 + = 25