معماری
گردهمایی سالانه چارگون فرصت تعامل استارت_آپ_ها و سایر کسب و کارهای ملی
گردهمایی سالانه چارگون فرصت تعامل استارت_آپ_ها و سایر کسب و کارهای ملی

گردهمایی سالانه چارگون فرصت تعامل استارت‌آپ‌ها و سایر کسب و کارهای ملی

کارشناس تبلیغات و بازاریابی مامان‌پز معتقد است: گردهمایی سالانه چارگون فرصت مناسبی برای تعامل و هم‌افزایی کسب و کارهای اینترنتی و سایر کسب و کارهای دولتی و خصوصی و ملی است.

رها گل امینی در گفت‌گو با روابط عمومی چارگون تاکید کرد: با توجه به اینکه مخاطبان چارگون کسب و کارهای مختلف و متنوع دولتی، ‌خصوصی، آموزشی و پزشکی و … هستند گردهمایی سالانه مشتریان این شرکت را می‌توان فرصت مناسب تعامل کسب وکارها دانست. از طرف دیگر، گردهمایی سالانه چارگون برای کسب و کارهای اینترنتی و استارتاپ‌هایی از جمله مامان‌پز که فروش سازمانی دارند، بهترین زمان برای آشنایی و تعامل با کسب و کارهای بزرگ است.
گل‌امینی ادامه داد: استارتآپ مامان پز حدود ۲ سال است که با تغییر مدل تجاری خود، تمرکزش را به سمت مشتریان سازمانی و شرکت‌ها تغییر داده؛ به طوریکه در حال حاضر ۹۰% فروش مامان‌پز، سازمانی است.
به گفته وی، سرویس مامان‌پز در مقایسه با کترینگ‌ها و رستوران‌ها بسیار نوپا و جدید است و شامل نرم‌افزار مخصوص سفارش پرسنلی و امکان پرداخت درون برنامه‌ای توسط کارمندان است که از این جهت، مشتریان نرم‌افزارهای سازمانی شرکت چارگون و سایر کسب وکارهای اینترنتی،بهترین مخاطب این سرویس هستند.
کارشناس تبلیغات و بازاریابی مامان‌پز تاکید کرد: از آنجا که برای بسیاری از شرکت‌ها، چه آن‌هایی که ناهار کارمندان را تهیه می‌کنند و چه آن‌هایی که ناهار را به عهده خود کارمندان گذاشته‌اند، دغدغه مدیریت سفارش غذا، صرفه جویی در وقت، برقراری نظم و رضایت کارکنان همواره وجود دارد، مامان‌پز با ارائه نرم‌افزاری ویژه، امکان سفارش غذای روز بین غذاهای خانگی و رستورانی را با توجه به تعداد پرسنل شرکت‌ها، فراهم کرده است.
وی خاطر نشان کرد: با این سرویس، تمام شرکت‌ها و سازمان‌ها حتی آن‌هایی که بودجه‌ای برای ناهار کارکنان ندارند، رضایت کارکنان را فراهم و ضمن افزایش نظم در وقت آنها صرفه‌جویی می‌کنند.
به گفته گل امینی، قابلیت‌هایی مانند پرداخت درون برنامه‌ای، ثبت امتیاز و نظر برای غذاها، دریافت گزارش‌های مختلف و … در این نرم‌افزار وجود دارند که سبب می‌شود از حجم کارهایی که تیم اداری یا منابع انسانی شرکت را درگیر می‌کند، کاسته شود.

درباره ی اعظم راستی

اعظم راستی
اعظم راستی خبرنگار و کارشناس روابط عمومی است که بیش از ده سال سابقه مطبوعاتی در رسانه‌های مختلف کشور دارد.

همچنین ببینید

چالش تناسب اندام پرسنل چارگون با چاشنی کم‌خوری

چالشی تازه برای همکاران چارگون؛ تناسب اندام با چاشنی کم‌خوری

اجرای طرح سلامت همکاران چارگون در فاز جدید با طراحی و برگزاری چالش ۷ هفته‌ای …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 1 =