دیدگاه همراه

دیدگاه همراه در یک نگاه

رواج استفاده از تلفن‌های همراه هوشمند و تجهیزات کاربری قابل‌حمل، منجر به تغییر جدی در نگرش صاحبان کسب‌وکار نسبت به ارتباطات، گردش اطلاعات در سازمان‌ها و به تبع، فرآیندهای کاری شده است. پاسخ ما به عنوان شرکتی پیشرو در صنعت نرم‌افزار، ایجاد بستری برای رفع نیاز جامع مدیران، جهت دسترسی به اطلاعات، بدون وابستگی زمانی و مکانی است که با ارائه اولین محصول قابل استفاده در تجهیزات همراه محقق شده است

طراحی

هدف ما تولید محصولی کاربردپذیر، ساده و زیبا بوده که با بهره‌ گرفتن از تجربه کاربری که در طول سالیان گذشته به دست آوردیم و انطباق آن با استاندارهای جهانی موجود و الهام گرفتن از نرم‌افزارهای پرکاربرد، موفق به تولید آن شدیم. رعایت استاندارهای جهانی طراحی موجب شده که استفاده از آن بسیار ساده، فضای کاری به چشم کاربر محیطی آشنا و استفاده از آن ساده‌ باشد.

با توجه به این که سهولت و تجربه کاربری خوب در استفاده از این برنامه به عنوان یکی از اولویت‌های ما مطرح است، تیم ما با طراحی جذاب و رعایت الزامات یادشده، نرم‌افزاری کاربرپسند تولید نموده که فاصله شما را با دفتر کارتان از میان بر می‌دارد.

قابلیت ها

«دیدگاه همراه» نسخه‌ای است از مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه جهت استفاده در تلفن همراه و تبلت، که در گام اول با توجه به گستردگی استفاده از دستگاه‌های مبتنی بر سیستم‌عامل اندروید، برای این بستر طراحی شد و در مراحل بعدی نسخه iOS آن نیز برای استفاده از طریق محصولات شرکت Apple بر روی App Store قرار گرفت. در طراحی و پیاده‌سازی این محصول لزوم در دسترس قرار دادن امکانات لازم برای رسیدگی به امور پرکاربرد روزانه همچون دریافت و مدیریت یادآوری‌ها، ارسال و دریافت پیام، رسیدگی به نامه‌ها، فرمهای مرخصی و ماموریت و گزارشات کارکرد از مهمترین این قابلیتها به عنوان یکی از موارد مهم مطرح بوده است.

در سبد امکانات این نرم‌افزار، گزیده‌ای از قابلیت‌های کاربردی مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه» قرار داده‌ شده که نیاز مدیران به حضور در محل کار برای رسیدگی به مکاتبات و امور کارکنان ذینفع را مرتفع نموده و انجام همه این کارها را با استفاده از تلفن همراه یا تبلت از هر مکان و در هر زمان مهیا ساخته است.

ویژگی‌های نرم‌افزار

دیدگاه همراه فرای انتظارات کنونی کاربران از سیستم‌ اتوماسیون اداری در یک نگاه، ابزاری است کارا برای تسریع فرآیند‌های سازمانی، که علاوه بر دارا بودن قابلیت‌های کاربردی در حیطه دستگاه‌های قابل حمل، ویژگی‌های «محصولی تحولی» را داراست.

سهولت عملیاتی‌سازی نرم‌افزار موبایل بدون نیاز به پیش‌نیاز و یا نصب نرم‌افزار جانبی با استفاده از دسترسی‌‌های جدیدی که در اختیار راهبران مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه در مرکز مدیریت نسخه وب قرار خواهد گرفت، تشابه دسترسی‌ها روی موبایل و نسخه وب، امکان مشخص نمودن نوع امنیت‌های قابل انتقال به موبایل و امکان ورود کاربران با کد‌ کاربری active directory از ویژگی‌های دیگر دیدگاه همراه است.

امنیت و بستر‌های ارتباطی

بهینه‌سازی نقل و انتقال داده‌های مورد نیاز کاربر و امکان تنظیم نوع و تواتر دریافت اطلاعات از روی دستگاه امکان استفاده کاربران از بستر‌های اطلاعاتی گوناگون نظیر wifi، gprs و 3g را فراهم می‌سازد. اعتماد کاربران به نسخه وب مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه و سطح بالای امنیتی موجود در نسخه وب، دیدگاه همراه را نیازمند بستری مطمئن جهت نقل و انتقال داده‌ها و حفظ امنیت اطلاعات کاربران روی دستگاه‌های قابل حمل ساخته است.

از این‌رو علاوه بر زیرساخت‌های لازم سمت سرور، ساز و کارهای لازم در نرم‌افزار موبایل محیا گردیده است. رمزنگاری اطلاعات تبادل شده بین سرور و نرم‌افزار و نیز امکان remote wipe سازمان‌ها را در ایجاد بستری امن و مطمئن برای تبادل اطلاعات از راه دور یارا خواهد بود.