راهکار مالی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

مجموعه نرم‌افزاری مدیریت مالی «دیدگاه»، با ایجاد بستری یکپارچه کلیه فرآیندهای امور مالی سازمان را پوشش می‌دهد. یکپارچگی موجود در حیطه کارکرد کلیه زیرسیستم‌ها، منجر به ایجاد محیط کاری کاملا متصل می‌شود. در این محیط، امکانات گسترده‌ای جهت پوشش تبادل اطلاعاتی، میان عملیات تخصصی با سیستم‌های مالی و سایر سیستم‌های پردازش تراکنش (TPS) سازمان در دسترس خواهد بود.
حفاظت از اطلاعات محرمانه سازمانی، جزئیات اطلاعات مالی و عدم داده‌سازی در این حوزه، از جمله موارد حیاتی برای ادامه بقا و موفقیت هر سازمان است. چارگون با تمرکز بر این نیاز و در جهت افزایش امنیت و جلوگیری از سوء استفاده‌های احتمالی، راهکارهای لازم را پیش‌بینی کرده است.

نرم افزار مالی دیدگاه
نرم افزار خزانه داری
نرم افزار خزانه داری

مدیریت تمامی فرآیندهای مربوط به انواع دریافت‌ها و پرداخت‌ها، مدیریت تضامین، مدیریت تنخواه، مدیریت اسناد دریافتی و پرداختی و آگاهی از شرایط لحظه‌ای مالی شرکت از امکانات نرم‌افزار خزانه‌داری مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه است.
مدیریت خزانه‌های مربوط به شرکت‌های زیر مجموعه و همچنین شعب شرکت‌های توزیع شده بخش دیگری از قابلیت‌های اساسی نرم‌افزار خزانه‌داری است.

نرم‌افزار قراردادها
نرم‌افزار قراردادها

یکی از اهداف این نرم‌افزار هدایت سازمان در جهت یکسان‌سازی قراردادها و مدیریت بهینه آنها است. نگهداری سوابق تغییرات قرارداد از مرحله‌ی تهیه پیش‌نویس تا اتمام قرارداد، کنترل تعدادی و مالی قراردادهای منعقد شده و همچنین نظارت بر پیشرفت قرارداد از بارزترین امکانات نرم‌افزار قراردادهاست.

نرم افزار حسابداري مالی
نرم افزار حسابداري مالی

نرم‌افزار حسابداری مالی دیدگاه به گونه‌ای طراحی و پیاده‌سازی شده که بتواند روش‌های مختلف حسابداری را مدیریت کند. بدیهی است مدیریت روش‌های مختلف حسابداری، نیازمند انعطاف پذیری بسیار است که این نرم‌افزار با استفاده از امکانات خود، توانسته پاسخگوی مجموعه نیازمندی‌های این مهم باشد.

نرم‌افزار بودجه‌ و اعتبارات
نرم‌افزار بودجه‌ و اعتبارات

با توجه به تفاوت نوع فعالیت سازمان‌ها، فرآیند بودجه‌ریزی و کنترل مانده اعتبارات سازمان‌ها معمولا دارای تفاوت‌های عمده است. مدیریت این تفاوت‌ها، نیازمند داشتن ابزاری قوی با انعطاف‌پذیری بالا در ایجاد ساختار بودجه‌ریزی و اعتبارات و همچنین گزارشات مورد نیاز است. نرم‌افزار بودجه‌ریزی و اعتبارات دیدگاه با استفاده از مجموعه امکانات گسترده، نیازمندی‌های مربوط به این بخش را مدیریت می‌کند.

برخی از مشتریان راهکار مالی

 • آب فاضلاب خوزستان
 • استانداری تهران
 • بازرسی کل کشور
 • بیمه مرکزی ایران
 • وزارت نیرو
 • جامعه المصطفی العالمیه
 • سازمان دامپزشکی کشور
 • میراث فرهنگی صنایع دستی گردشگری
 • صندوق توسعه ملی
 • دانشگاه صنعتی امیرکبیر

تازه‌های راهکار مالی دیدگاه

راهکار مالی از زبان مشتریان


 • مهندس مجید کلایی ، مدیر محترم اداری شرکت سرمایه گذاری صبا تامین شرکت سرمایه گذاری صبا تامین سال‌هاست که از سیستم‌های مالی و اداری چارگون استفاده می‌کند و معتقدم پوشش یکپارچه نیازهای مالی و مشتری‌مداری شرکت چارگون را از سایر شرکت‌های ارائه دهنده نرم‌افزارهای اداری، منابع انسانی و مالی متمایز می‌کند.

  مهندس مجید کلایی ، مدیر محترم اداری شرکت سرمایه گذاری صبا تامین

 • محمد حسن مداح، معاون دفتر فناوری اطلاعات استانداری سمنان در سیستم حسابداری قبلی با مشکلاتی از جمله نصب‌های جزیره‌ای مواجه بودیم که خوشبختانه با پیاده‌سازی راهکارهای مالی چارگون، این مساله به کلی برطرف شده و ارتباط میان تمامی بخش‌های سیستم به ویژه بخش اعتبارات براحتی فراهم شده است.

  محمد حسن مداح، معاون دفتر فناوری اطلاعات استانداری سمنان