ثبت‌نام متقاضیان استفاده از خدمات تفاهم نامه اداره کل تجهیزات پزشکی

 

سامانه مکاتباتی صرفاً جهت شرکت‌های حوزه تجهیزات پزشکی می‌باشد.

 

با توجه به حجم بالای درخواست‌های مختلف مکاتباتی در اداره کل تجهیزات پزشکی و به جهت تسریع خدمات‌رسانی بهتر این سازمان به متقاضیان، طی تفاهم‌نامه‌ای که بین اداره کل تجهیزات پزشکی و شرکت چارگون منعقد شده است، تسهیل فرآیند مذکور در دستور کار قرار گرفته است. به همین دلیل، سیستم ثبت و گردش مکاتبات شرکت چارگون برای اداره کل تجهیزات پزشکی با امکان ثبت‌نام سازمان‌های فعال، ارایه شده است. این سیستم به سازمان‌ها اجازه می‌دهد که از طریق ثبت‌ نامه‌های خود در سیستم مکاتبات مبتنی بر وب، هر گونه مکاتبات خود با این سازمان را در اسرع وقت ثبت نمایند.

بر این اساس متقتضیان پس از تکمیل فرم ثبت نام و پرداخت هزینه حساب کاربری، با استفاده از نام کاربری و رمز عبور منحصر به فرد، می توانند از طریق سامانه مکاتبات الکترونیک اداره کل تجهیزات پزشکی، مستقیما با مدیران سازمان مکاتبه نموده و روند رسیدگی به درخواست‌های خود را به صورت آنلاین مشاهده نمایند.

جهت استفاده از این سیستم و فعال شدن امکان ارسال نامه‌ها و مکاتبات با اداره کل تجهیزات پزشکی، ثبت‌نام در سیستم جهت دریافت نام کاربری و رمز عبور الزامی است. سازمان‌های متقاضای دریافت نام کاربری و رمز عبور سیستم مذکور می‌توانند نسبت به تکمیل فرم زیر و ثبت درخواست خود اقدام نمایند. همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا پرسش سوالات خود می‌توانید شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 17 با شماره تلفن ۸۴۲۰۳۳۶۰-۰۲۱ و یا ایمیل imed@chargoon.com تماس حاصل فرمایید.

 

ثبت‌نام متقاضیان استفاده از خدمات تفاهم نامه اداره کل تجهیزات پزشکی