متناسب با توانمندی و ظرفیت خود پیشرفت کنید.

«سیاست استخدامی شرکت چارگون رابطه استخدامی طولانی مدت با همکاران است و افراد با حضور در فضای صمیمی چارگون با میل و رغبت این همکاری را ادامه می‌دهند. در چارگون فرصت‌های شغلی و راه پیشرفت برای تک تک افراد یکسان بوده و استخدام صرفاً بر اساس شایستگی، صلاحیت و توانایی‌ها خواهد بود. شرکت در استخدام افراد هیچ‌گونه تبعیضی به واسطه سن، جنسیت، مذهب، قومیت و عواملی از این قبیل نخواهد داشت. این سیاست در همه عرصه‌های استخدام از جمله گزینش، واگذاری پست سازمانی، تشویق و تنبیه، اخراج و برخوردار بودن از مزایا و آموزش‌ها، یکسان و موثر خواهد بود»

بزرگ می‌اندیشیم

«چارگون» یک شرکت در حال توسعه با فرصت‌های زیاد است. ما همواره به این سؤال می‌اندیشیم که «چگونه می‌توانیم بیشتر از قبل تاثیرگذار باشیم؟» و «گام بعدی برای اثرگذاری بیشتر کدام است؟» ارتباط باز و تعامل مستقیم بین همکاران و مدیران برای دستیابی به پاسخی بهتر و درست‌تر، همواره در چارگون تشویق می‌شود تا همه ما به عنوان افرادی متخصص که در زمینه مورد علاقه خود فعالیت می‌کنیم، در ساختن آینده‌ای بهتر، بیشتر از گذشته تأثیرگذار باشیم.

در «چارگون» از شما نیز انتظار می‌رود در فرآیند تعریف اهداف شخصی و توسعه شغلی خود همراه با مدیرانتان فعالانه حضور داشته باشید و همچنین انتظار داشته باشید که در این مسیر حمایت و پیگیری شوید. «چارگون» محیطی پویا برای رشد و بالندگی توانمندی‌ها و شکوفا شدن استعدادها است. پیوستن به «چارگون» نویدبخش شروع مرحله‌ای است که در آن متناسب با توانمندی‌ها و ظرفیت‌های خود پیشرفت خواهید کرد.

با هم خلق می‌کنیم

make-together

اینجا جایی است که ما محصولاتمان را با هم و در کنار هم طراحی، پیاده‌سازی و پشتیبانی می‌کنیم و موفقیت در انجام همه این فعالیت‌ها را مدیون همکاران ارزشمندمان هستیم. همکارانی که دارای دانش بالا، انگیزه زیاد، صمیمیت و علاقه‌مند به تقسیم تجربیات خود و حمایت از شما در کارتان بوده و بزرگ‌ترین سرمایه شرکت هستند.

کارکنان ما در پروژه‌های مختلف، با نظم و ارتباطی تعاملی با یکدیگر فرآیند خلق کردن تیمی را طی می‌کنند و با هم مشارکت دارند. به همین دلیل پویایی و انعطاف‌پذیری همکارانمان برای مشارکت در کار گروهی و در جایگاه‌ها و حوزه‌های مختلف قابل تقدیر و ارزش‌گذاری است.

تفاوت ساده نیست

table

زمانی که به فرآیند خلق کردن در چارگون فکر کنیم، فرآیند ساده‌ای را در ذهن تصور نمی‌کنیم. ما همواره به این سؤال فکر می‌کنیم که «چطور محصولی کاراتر و خدماتی بهتر داشته باشیم؟». ما همواره به این می‌اندیشیم که چگونه می‌توانیم متفاوت باشیم و متفاوت عمل کنیم. به همین دلیل برنامه‌ریزی و ساماندهی از اصولی است که ما برای رسیدن به اهدافمان همواره رعایت می‌کنیم و در محیطی پویا، چالش‌های مسیری که در آن حرکت می‌کنیم را نیز می‌پذیریم و مدیریت می‌کنیم. حرکت در مسیر خلق تفاوت ساده نیست و نیازمند مدیریت و ایجاد راه‌حل‌های بهتر است.

یکی از فرصت‌‌های شغلی چارگون می‌تواند متعلق به شما باشد.

رزومه ارسال کنید