راهکار لجستیک مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

امروزه مدیران سازمانی به منظور اداره کارآمد انواع انبارها با پراکندگی جغرافیایی، کنترل دقیق ورود و خروج کالاها، پیگیری و رهگیری موجودی کالا و وضعیت اموال و دارائی‌های ثابت، نیازمند ابزار راهبردی، سیستم‌های کارآمد و متناسب با فناوری روز هستند. با استفاده از نرم‌افزارهای حوزه لجستیک «دیدگاه»، امکان کاربری مستقل در انبارهای غیرمتمرکز فراهم می‌شود و در کنار استقلال عملیاتی هر یک از انبارها، امکان مدیریت مرکزی بر آنها و دریافت گزارشات و اطلاعات تجمیعی مورد نیاز از انبارهای مختلف در هر لحظه میسر خواهد شد.

روند توسعه حوزه لجستیک مجموعه نرم ‌افزاری دیدگاه به پیاده‌سازی حجم بالایی از امکانات و افزودن قابلیت‌های جدید منجر شده که بر اساس پیش‌بینی‌ها، برنامه‌ریزی‌ها و روند مدون توسعه‌ محصولات دیدگاه، طراحی و تولید شده‌اند؛ به طور مثال می‌توان به امکان تامین اعتبار خرید و ثبت اسناد مالی در این راهکار اشاره کرد. این امکان از نیازمندی‌های اصلی هر سازمان برای اجرای فرآیند خرید کالا یا خدمات‌ است که با ارتباط ایجاد شده با نرم‌افزار بودجه و اعتبارات دیدگاه، هم‌اکنون به راحتی قابل بهره‌برداری است.

 

نرم‌افزارهای راهکار لجستیک

نرم‌افزار انبار و حسابداری انبار

مدیریت موجودی و جابجایی کالاهای مصرفی، وظیفه اصلی این نرم‌افزار است. مکانیزه کردن امور انبارداری، کنترل موجودی انبارها، برقراری ارتباط و تبادل اطلاعات با تجهیزات مختلف مانند بارکدخوان‌ها و مدیریت تردد کالا از کارکردهای این نرم‌افزار است.

نرم‌افزار مدیریت اموال و دارایی‌ها

سیستم اموال و دارایی‌های ثابت با هدف مدیریت عملیات مربوط اموال سازمان‌ها طراحی شده است. این نرم‌افزار اطلاع از محل استقرار اموال، محاسبه خسارت و استهلاک، جایگزینی، بیمه، نقل و انتقال و تعیین وضعیت استفاده مجدد اموال را بر عهده دارد.

نرم‌افزار املاک و مستغلات

نرم‌افزار اموال وظیفه ثبت و نگهداری اطلاعات جمع‌داری و ریالی اموال و تغییر و تحولات آنها را بر عهده دارد. خروجی‌های مورد نیاز این سیستم بر اساس نظام نوین اموال دولتی پس از طی فرآیندها و گزارش‌های دوره‌ای حسابداری اموال، دریافت می‌شوند.

نرم‌افزار خرید و تدارکات

نرم‌افزار خرید و تدارکات به منظور مکانیزه کردن فرآیندهای واحد تدارکات در سازمان‌های دولتی و خصوصی طراحی شده است. این سیستم به تصمیم‌گیری مدیران در انتخاب بهترین منبع برای تهیه مناسب‌ترین کالاها، کمک می‌کند.

اپلیکیشن انباردار

اپلیکیشن انباردار دیدگاه، امکان انبارگردانی و شمارش کالاها و کنترل موجودی لحظه‌ای آنها با استفاده از تکنولوژی‌های بارکد و QR Code را در اختیار مدیران، قرار می‌دهد. حذف کاغذ، ثبت آنلاین اطلاعات و کاهش خطاها از مزایای این برنامه است.

اپلیکیشن جمع‌دار

اپلیکیشن جمع‌دار همراه، برنامه جمع‌داری اموال بر پایه اندروید است که شناسایی و رفع مغایرت اموال سازمان را برعهده دارد. این برنامه موبایلی ضمن تسهیل روند عملیات صورت‌برداری اموال، امکانات وسیعی را در اختیار کاربران و امنای اموال سازمان‌ها قرار می‌دهد.

نمایی از نرم‌افزارهای راهکار لجستیک

 • آخرین کمپین‌ها

  آخرین کمپین‌ها

 • آخرین کمپین‌ها

  آخرین کمپین‌ها

اخبار راهکار لجستیک

برخی از مشتریان راهکار لجستیک

 • بانک آینده
 • بانک صنعت و معدن
 • ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز
 • بانک قرض‌الحسنه مهر ایران
 • بنیاد شهید و امور ایثارگران
 • دانشگاه پیام نور
 • دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
 • سازمان بازرسی کل کشور
 • دیوان عدالت اداری
 • شرکت امداد خودرو سایپا
 • سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی
 • شرکت آب و فاضلاب استان خوزستان
 • شرکت پخش عقاب

مقالاتی درباره کاربرد نرم‌افزارهای راهکار لجستیک

معیارهای انتخاب نرم‌افزار مدیریت انبارداری

مکانیزاسیون انبار با بهره‌گیری از نرم‌افزار مدیریت انبارداری، مهمترین دستاورد یک کسب و کار در بهینه‌سازی سرمایه‌ها و کالاهای خود در انبارها یا مراکز توزیع است. توجه داشته باشید که بکارگیری یک نرم‌افزار کارآمد، کاربردی و انبارداری....

فرآیندمحور شدن سیستم‌های انبار و اموال

تغییر رویکرد به محصولات فرآیند محور یکپارچه، تغییر بزرگی در مکانیزاسیون حوزه تدارکات و لجستیک سازمان‌های بهره‌بردار دیدگاه به همراه خواهد داشت. نرم‌افزارهای تدارکات و لجستیک «دیدگاه» با هدف ...

روند توسعه نرم‌افزارهای لجستیک دیدگاه

روند توسعه حوزه لجستیک مجموعه نرم ‌افزاری دیدگاه در سال گذشته به پیاده‌سازی حجم بالایی از امکانات و افزودن قابلیت‌های جدید منجر شده است. برخی از این موارد بر اساس پیش‌بینی‌ها و برنامه‌ریزی‌ها و …

لجستیک در سازمان‌های پروژه‌محور

هسته اصلی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه در حوزه لجستیک ارائه فرآیندهای مدیریت انبار و مدیریت اموال است. فرآیندهای مرتبط دیگر مانند خرید و تدارکات و املاک و مستغلات نیز در روند توسعه این مجموعه تولید شده‌اند و ...

پروژه‌های ملی با سیستم لجستیک دیدگاه

توسعه محصولات نرم افزاری چارگون در حوزه لجستیک دیدگاه، طی سال‌های گذشته به نحو چشم‌گیری افزایش داشته و تجربه پیاده‌سازی در سازمان‌های بزرگ کشوری نیز اخیرا مزیت‌های اجرایی زیادی ...

مزیت‌های نرم افزارهای لجستیک از نگاه مشتریان


 • مدیر فناوری اطلاعات دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم

  مجموعه نرم‌افزارهای سازمانی دیدگاه به ویژه در حوزه لجستیک علاوه بر ارائه انواع گزارش‌های کاربردی و آماری، گزارش‌های تجمیعی از میزان هزینه‌کردها، فعالیت‌ها و خروجی‌ آنها ارائه می‌کند تا مدیران بتوانند بهترین تصمیم‌‌ها و برنامه‌ریزی‌های سازمانی را برای تعالی سازمان خود اتخاذ کنند.

  دکتر سیدحسن هانی
  مدیر فناوری اطلاعات دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم

 • رئیس وقت اداره تدارکات و پشتیبانی

  بانک صنعت و معدن برای انتخاب پیمانکار نرم‌افزارهای حوزه لجستیک با محور قراردادن کیفیت به نسبت شاخص‌های دیگر ، مجموعه دیدگاه را برگزید و با همراهی مجموعه‌های داخلی بانک و همت کارشناسان چارگون هم‌اکنون سیستم‌های پراکنده قدیمی برچیده شده و سیستم‌های جامع نرم‌افزاری لجستیک دیدگاه جایگزین شده‌اند.

  آقای مهندس شاه‌منصوری
  رئیس وقت اداره تدارکات و پشتیبانی

 • كارشناس محترم نرم افزار و امنیت در استانداری قم

  ‌یکپارچگی کامل نرم‌افزارهای لجستیک با سیستم‌های مالی از بزرگترین مزیت‌های سیستم‌های حوزه لجستیک دیدگاه است و افزایش بهره‌وری و خدمات‌دهی و کاهش هزینه‌ها را می‌توان از مهمترین دستاوردهای نرم‌افزارهای حوزه لجستیک دیدگاه، برشمرد.

  مهندس مجید انگشت باف
  كارشناس محترم نرم افزار و امنیت در استانداری قم

 • رییس اداره داده‌کاوی و سیستم‌های ستادی بانک آینده

  بانک آینده با خرید نرم‌افزار خریدوتدارکات از راهکارهای لجستیک دیدگاه در تلاش است سرعت و دقت در انجام عملیات این حوزه را افزایش دهد.

  محمد حسین منوچهری
  رییس اداره داده‌کاوی و سیستم‌های ستادی بانک آینده

مدیریت اموال و انبار به سبک مدرن

راهکار لجستیک دیدگاه با ارائه زیرساخت میز خدمت کاربران به همه پرسنل سازمان این امکان را می‌هد که بتوانند مواردی مانند درخواست‌های خرید، انتقال کالا از انبار، فهرست اموال تخصیصی، اطلاع‌رسانی و اخذ مجوزهای امور مرتبط را از طریق میز کار الکترونیک خود مشاهده، ثبت و پیگیری کنند.

از آنجا که اختصاص هزینه‌‌های قابل توجه برای نگهداری کالا در انبارها همواره از چالش‌های مدیران سازمان‌‌ها بوده است مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، مدیریت کارآمد موجودی کالا در انبارها و ارتباط خودکار با فرآیند تدارکات و سفارش کالا را تسهیل می‌کند.

از آنجا که سطح موجودی انبار و ذخیره ایمنی، هموراه نقطه بهینه و مطلوب سازمانها در نظر گرفته می‌شود بکارگیری نرم‌افزار های انباردار و اموال دیدگاه با تثبیت این نقطه مطلوب در سازمان‌های بهره‌بردار، کاهش هزینه‌ها و سودآوری آنها را به دنبال دارد. فناوری شناسایی کالا، کنترل نقل و انتقال و قابلیت برقراری ارتباط و تبادل اطلاعات با درگاه‌‌های مختلف به عنوان مثال بارکدخوان و فناوری RFID، مدیریت دقیق تردد کالا در حجم گسترده تراکنش را میسر  و امکان دریافت گزارشات بر خط را فراهم می‌‌کند.