اعضای هیئت مدیره

اعضای هیئت مدیره

شاهین اکبریان طبری

شاهین اکبریان طبری

شاهین طبری متولد ۱۳۵۳ در شهر تهران و فارغ‌التحصیل رشته مهندسی مکانیک و کارشناس در تولید نرم‌افزار است. او موسس چارگون و در حال حاضر رییس هیات مدیره این شرکت است. او علاوه بر ریاست کمسیون نرم‌افزار سازمان نظام صنفی استان تهران، به عنوان یک ورزشکار حرفه‌ای در عرصه سلامت و ورزش نیز حضور مستمر و موثر دارد.
از نظر شاهین طبری، آنچه امروز چارگون به مشتریان و علاقه‌مندان خود، عرضه می‌کند نه‌ فقط یک نرم‌افزار یا راه‌حل که تجربه‌ای گرانقدر از راهبردی برای همدلی و همصدا بودن در خلاقیت است.

او می‌گوید: شکی ندارم همانگونه که طی این دو دهه، بازار نرم‌افزار کشور فراز و فرود‌های زیادی داشته و با گذشتن از بحران‌های متعدد، امروز در آستانه بلوغ و جهانی شدن است، من هم با سختی و رنج بسیار برای خودم و آنها که چارگون را دوست داشته‌اند از خامی جوانی به آرامش امروزم رسیده‌ام و با تمام وجودم به این حقیقت افتخار می‌کنم که ما در کنارهم، تیمی را ساختیم که جنگنده و خلاق است و این در سرشت و ذات سازمانی چارگون از ابتدا تا آخرین روز تنیده شده است.

شرکتی را که در ابتدای 20 سالگی در کنار دوستان ساختیم برای قریب به دو دهه، همراه با همکاران حفظ کردیم و حالا هم به معرض قضاوت مشتریان گذاشته‌ایم. آنچه ما کنارهم طی این سال‌ها در چارگون تلاش کرده‌ایم بسازیم، بسیار فراتر از یک نام و یک شرکت و یک سبد نرم‌افزار است.

سعی کرده‌ایم جاه‌طلبانه، بلندپروازنه و البته شاید در بسیاری مواقع، خیالپردازانه برگی از تاریخ و فرهنگ خودمان را هم شانه به شانه ورق بزنیم که آشکارترین برون‌داد آن، تیم زیبا و شاداب چارگون امروز است.
تیم ما همواره با وسواس کوشیده حتی بیشتر از تخصص و سابقه برای خلاقیت نیروهایش ارزش قائل شود و جنگیدن برای خلق ارزش و آفریده‌های جدید را حتی اگر منجر به شکست هم شده، بیشتری از تکرار موفقیت‌های روزمره و بی‌زحمت، ارج نهاده است.
ارزشمندترین همکاران از روز نخست برای ما نه موفق‌ترین آنها که جسورترین‌شان بوده‌اند؛ کسانی که بخشی هر چند کوچک از کار را از آن خود دانسته‌اند و کوشیده‌اند آن را مستقل و متعهد اداره کنند. چارگون امروز، حاصل به هم پیوستن همین اجزای ریز و درشت ولی همدل است که کلیت سازمان را به پیش برده‌اند.