استقرار نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه در اداره‌کل ورزش و جوانان استان بوشهر

اداره کل ورزش و جوانان بوشهر با نصب و راه‌اندازی نرم‌افزار مکاتبات و سرویس سینک از راهکار اتوماسیون اداری دیدگاه در فهرست مشتریان چارگون قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی چارگون، در راستای پروژه‌ای که از ابتدای سال 96 از سوی وزارت ورزش و جوانان و شرکت چارگون در حال اجراست، اداره کل ورزش و جوانان بوشهر نیز به نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه مجهز شد.
با بکارگیری سیستم مکاتبات دیدگاه و سرویس سینک سرور، 2700 کاربر این اداره‌ کل، مکتوبات اداری خود را به طور اتوماتیک و آنلاین به وزارت ورزش، اداره کل استان‌ها و فدراسیون‌ها و سایر مراکز زیرمجموعه این وزارتخانه، ارسال می‌کنند.
بنابراین گزارش، جناب آقای مهدی راد مدیریت پروژه و جناب ‌آقای آرین‌ پورسلیمان مسئولیت استقرار این پروژه را در اداره‌کل ورزش و جوانان بوشهر را برعهده دارند.
کاربران اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر پس از آشنایی با قابلیت‌ها و کارکردهای جدید نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه از رابط کاربری نرم‌افزار و سهولت دسترسی به امکانات آن، استقبال کردند.
پیش‌بینی می‌شود که نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه با آسان کردن فرآیند دسترسی و نگهداشت مکتوبات اداری و حذف کامل کاغذ در ساختارها، بیشترین ظرفیت بهره‌وری را در اختیار مدیران اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر، قرار دهد. حذف کامل کاغذ از ساختار اداری(Paperless)، پیگیری نامه‌ها و آرشیو و مدیریت اسناد، استفاده از بخش‌های مختلف منوی اداری از ویژگی‌های نرم‌افزارمکاتبات دیدگاه است. در ساده‌ترین حالت نرم‌افزار مکاتبات با ارائه مفاهیم جدیدی مانند پیش‌نویس الکترونیک، مفهوم نامه داخلی و شیوه‌های الکترونیک پیگیری، عملکرد سازمان‌ها را بهبود می‌بخشد و موجب ارتقای بهره‌وری می‌شود.
بنابراین گزارش، اداره کل ورزش و جوانان بوشهر در تلاش است تا با استفاده از محصولات مجموعه نرم‌افزارهای دیدگاه در حوزه اتوماسیون اداری دسترسی مدیران و سایر کارکنان را به چرخه عملیات روزمره و انجام فرآیندهای مکاتبات اداری را تسهیل کنند.
مدیران و کاربران این اداره کل همچنین به دلیل پراکندگی جغرافیایی و گستردگی از سرویس سینک سرور دیدگاه به عنوان راهکار بهره‌گیری از سرورهای غیرمتمرکز نیز استقبال کرده‌اند. با بهره‌گیری از سرویس سینک سرور با وجود نصب سرورهای مجزا برای واحدهای مختلف سازمان، پیوستگی و یکپارچگی چرخه سیستم اتوماسیون اداری حفظ می‌شود.

برچسب ها: , , , , ,