با هم 20 سالگی چارگون را جشن گرفتیم

خانواده بزرگ چارگون همزمان با 20 سالگی شرکت و پایان یک‌سال فعالیت،‌ همدلی و همکاری با یاد و خاطره همکاران از دست رفته در سانحه هوایی آسمان، گرد هم جمع شدند.


به گزارش روابط عمومی، 23 اسفندماه در جشنی باشکوه با حضور همکاران چارگون و اعضای خانواده‌هایشان از عملکرد موفق  340 پرسنل شرکت در واحدهای مختلف تقدیر شد.
جشن پایان سال چارگون هرسال به بهانه سالروز تاسیس شرکت و یک سال همکاری و همراهی پرسنل در روزهای پایانی اسفندماه هر سال برگزار می‌شود. این جشن امسال با 20 سالگی چارگون و پایان دو دهه فعالیت مستمر و اثرگذار در صنعت نرم‌افزار ی کشور، مقارن شده بود.
در آغاز جشن 20 سالگی، فرزاد رحمانی- مدیرعامل و شاهین طبری رییس هیات مدیره چارگون در سخنانی به اتفاقات و رویدادهای 20 سال گذشته چارگون و روزهای تلخ و شیرین آن، اشاره کردند.
رحمانی تاکید کرد: در طول 20 سال گذشته همه همکاران چارگون با اتکا به همراهی خانواده‌هایشان و توانمندی و دانش خودشان توانسته‌اند همواره در یک کار تیمی و مشارکتی، دستاوردهای بزرگی را در کشور رقم بزنند.
وی بر تاثیرگذاری محصول نهایی فکر و اندیشه  پرسنل چارگون در کسب و کارهای اقتصادی و ساختارهای اداری کشور تاکید کرد و افزود: همه ما در موفقیت و پویایی سازمان‌های خدمات‌دهنده به مردم نقش مثبت داریم و از این جهت بر خود می‌بالیم. وی در ادامه با معرفی اعضای کارگروه رفاهی و تعاونی چارگون از فعالیت یکساله آنان تقدیر و تشکر کرد.
شاهین طبری- رئیس هیات مدیره چارگون نیز در سخنانی کوتاه ابعاد دیگری از فعالیت‌های 20 ساله شرکت به ویژه اقداماتش در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی را برای خانواده‌های همکاران شرح داد.
به گزارش روابط عمومی چارگون، جشن 20 سالگی چارگون با برگزاری 2 مسابقه جشنواره غذا و بازی دبرنا همراه بود. 11 تیم شرکت‌کننده از همکاران چارگون در 3 بخش پخت بهترین غذا، پیش غذا و دسر با هم رقابت کردند که در پایان تیم «خوشمزه مثل باقلوا» به سرپرستی مریم حسنی با اکثریت آرا اول شد.
تیم‌ «دولُپی» با سرپرستی ملیحه شعبانی در رتبه دوم، تیم «غلام پاستاپز» با سرپرستی مونا سلیمانی در رتبه سوم و تیم «سالادیوم» به سرپرستی آتنا امین در رتبه چهارم قرار گرفتند. رای‌گیری در این جشنواره از طریق اپلیکیشن «سازمان من» انجام شد.
در ادامه جشن، همه مهمانان جشن تولد چارگون، ‌برگه‌های دبرنا دریافت کردند و پس از اتمام بازی به 4 نفر که همه شماره‌هایشان را خط زده بودند، جایزه داده شد. مجید شیخلر، مهدی احمدی راد، زینب رحیمی و هانا رحمانی برندگان خوش شانس این بازی بودند.
برگزاری کنسرت موسیقی با حضور همکاران خوش ذوق چارگونی و برگزاری بازارچه خیریه فروش صنایع دستی به نفع موسسه خیریه همگام نیز از دیگر جذابیت‌های جشن چارگون بود.

برچسب ها: ,