تجهیز 10 سازمان به نرم‌‌افزار مکاتبات دیدگاه

تیم فنی چارگون 10 سازمان مشتری را برای بهر‌ه‌برداری از امکانات بیشتر اتوماسیون مکانیزه و گردش آسان‌تر مکاتبات اداری به نرم‌افزار مکاتبات 5 دیدگاه تجهیز کرد.

اتوماسیون اداری دیدگاه

اتوماسیون اداری دیدگاه

به گزارش روابط عمومی چارگون گروه احیاء، آسایشگاه خیریه کهریزک و شرکت داروگستر محک در نخستین انتخاب خود از مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، سیستم مکاتبات 5 و سرویس‌های فکس، ایمیل، link و ECE را برای نصب و استقرار، انتخاب کرده‌اند.
دانشگاه معارف اسلامی استان قم و اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مازندران نیز علاوه بر سیستم مکاتبات 5 نرم‌افزار دیدگاه همراه، سرویس‌های ایمیل و Sync ( سینک سرور دیدگاه) را برگزیده‌اند تا بتوانند از ظرفیت یکپارچگی سیستمی و ارتباط امن و آسان با سایر مراکز تابعه، بهره‌برداری کنند.
در ادامه فعالیت‌های تیم فنی و استقرار چارگون، نرم‌افزارهای مکاتباتدیدگاه همراه، BPMS 5 و سرویس‌های فکس و ایمیل را در گروه انرژی تکین نصب و راه‌اندازی کرده‌اند.
فراهم کردن زمینه مهاجرت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اصفهان، شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی (شستا) و صندوق ذخیره فرهنگیان به نرم‌افزار مکاتبات 5 نیز از دیگر اقدامات تیم فنی چارگون بوده است.
بنابراین گزارش، فدراسیون ورزش‌های روستایی و بازی‌های بومی محلی جمهوری اسلامی ایران نیز به تبعیت از سایر فداراسیون‌ها و مجموعه‌های وزرشی زیر مجموعه وزارت ورزش به نرم‌افزار مکاتبات 4 و سرویس Sync (سینک سرور) دیدگاه مجهز شده است.
نرم‌افزار مکاتبات در راهکار اتوماسیون اداری دیدگاه، گردش مکانیزه نامه‌ها و مکاتبات سازمانی را در کلیه سطوح تحت پوشش قرار می‌دهد. این نرم‌افزار با آسان کردن فرآیند دسترسی و نگهداشت مکتوبات اداری و حذف کامل کاغذ در ساختارها، بیشترین ظرفیت بهره‌وری را در اختیار مدیران سازمان‌های بهره‌بردار قرار می‌دهد.
از ویژگی‌های منحصر به فرد نرم‌افزار مکاتبات 5 دیدگاه می‌توان به پیگیری نامه‌ها و آرشیو و مدیریت اسناد، استفاده از بخش‌های مختلف منوی اداری (Multi-Window)، بازکردن چندین پنجره به صورت همزمان، عدم نیاز به آپدیت office و امکان گفت‌و‌گوی کاربران، اشاره کرد.
بنابراین گزارش، پوشش همه‌جانبه نیازهای کاربران در حوزه‌های کارکردی و مفاهیم نوین اتوماسیون اداری از سوی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه به توسعه ضریب نفوذ این نرم‌افزارها در سازمان‌های مشتری و انواع کسب و کارهای ایرانی منجر شده است.
گفتنی است؛ مدیریت این پروژه‌ها را از سوی چارگون سرکار خانم شراره رضائیه و آقایان علی قاسم‌پور، مهدی راد و حامد دولت آبادی بر عهده داشته‌اند.

برچسب ها: , , , , , ,