راه‌اندازی نرم‌افزارهای تشکیلات و بیمه مکمل دیدگاه در شرکت صنایع نفت OICO

مدیران شرکت صنایع نفت OICO با انتخاب نرم‌افزارهای تشکیلات سازمانی و بیمه مکمل دیدگاه، ضریب نفوذ سیستم‌های جامع  مدیریت منابع انسانی را در این شرکت توسعه دادند.

به گزارش روابط عمومی چارگون، شرکت صنایع نفت OICO پیش از این نرم‌افزارهای متنوع منابع انسانی دیدگاه شامل نرم‌افزارهای‌ ارزیابی عملکرد و نظرسنجی را برای نصب و راه‌اندازی برگزیده‌ است. انتخاب دو نرم‌افزار بیمه مکمل و تشکیلات سازمانی در کنار سایر نرم‌افزارهای پرسنلی، آموزش، حضور و غیاب  می‌تواند به پوشش کامل نیازهای حوزه مدیریت منابع انسانی این شرکت توسط نرم‌افزارهای دیدگاه، منجر شود.
مدیران شرکت راه‌اندازی و بهره‌برداری صنایع نفت OICO در همکاری تازه خود با چارگون، نرم‌افزار بیمه مکمل دیدگاه را با هدف ثبت اطلاعات، محاسبات حق بیمه و تبدیل اطلاعات بیمه‌ای پرسنل در قالب پرونده درمان انتخاب کرده‌اند.
نگهداری سوابق، محاسبه هزینه‌های جبران درمان، صدور انواع معرفی‌نامه و دفترچه به همراه فرآیندهای مرتبط، ثبت اطلاعات قراردادهای بیمه با شرکت‌های بیمه‌گر و تعیین میزان تعهدات و فرانشیز‌های مربوطه از کارکردهای نرم‌افزار بیمه مکمل دیدگاه است. نرم‌افزار بیمه مکمل دیدگاه همچنین با ایجاد بستر مکانیزه تعریف نوع بیمه، مبلغ حق بیمه، هزینه‌های درمانی و هزینه‌های فرانشیز، خدماتی متنوعی را برای ارائه به پرسنل سازمانی و شرکتی پوشش می‌دهد.
انتخاب نرم‌افزار تشکیلات سازمانی دیدگاه نیز از سوی مدیران شرکت صنایع نفت OICO با هدف ساماندهی ساختار سازمانی برای بیش از 2 هزار و 100 نفر، صورت گرفته است.
نرم‌افزار تشکیلات سازمانی دیدگاه با جمع آوری و نگهداری مستندات، تاریخچه‌ها، وظایف و اطلاعات مرتبط از آخرین ساختار مصوب سازمان از سیستم‌های پایه‌ای حوزه منابع انسانی است که نقش بسزایی در ایجاد ساختاری پویا و کارآمد ایفا می‌کند. ارتباط یکپارچه نرم‌افزار تشکیلات سازمانی با سایر سیستم‌های حوزه منابع‌انسانی به ویژه نرم‌افزار پرسنلی، بستر اجرایی مناسبی را برای تعالی سازمانی ایجاد می‌کند.
تعریف کلیه شغل‌های سازمانی، تعریف مشخصات هر شغل و بروزرسانی خودکار وضعیت تصدی پست‌های سازمانی، نگهداری قانون و اساسنامه تاسیس و تشکیل شرکت، تعیین اهداف و وظایف اساسی ساختار، تعریف سطوح مختلف تشکیلات و مرتب کردن آنها تا سطح پست‌های قابل تصدی و … از جمله امکانات شاخص نرم‌افزار تشکیلات سازمانی دیدگاه است.
گفتنی است؛ از سوی چارگون مدیریت این پروژه به سرکار خانم شراره رضائیه واگذار شده است.

برچسب ها: , , , , , , , , ,