توسعه همکاری چارگون و دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران با خرید لیسانس و ارائه خدمات نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی نرم‌افزار بودجه و اعتبارات از حوزه مدیریت مالی، جهت همکاری بیشتر با چارگون گام دیگری برداشت.

حمیدرضا ربطی، کارشناس فروش محصول چارگون درباره نرم‌افزار بودجه و اعتبارات دیدگاه تاکید کرد: نرم‌افزار «بودجه‌ریزی» مجموعه دیدگاه با ساختاری منعطف، سازمان را به سوی محاسبه بهای تمام‌شده کالا و خدمات سوق داده و ابزارهای مورد نیاز جهت انجام امور مربوط به بودجه‌ریزی عملیاتی را در اختیار کاربر خود قرار می‌دهد.
به گفته وی، سیستم اعتبارات نیز از طریق جمع‌آوری اطلاعات سازمانی، طبقه‌بندی و تجزیه و تحلیل دقیق، پیش‌بینی بودجه را در سازمان و از طریق ارتباط با سیستم حسابداری مالی انجام خواهد داد؛ ضمن اینکه سهمیه بندی بودجه‌ بر اساس واحدها و شعب سازمان، اعمال قوانین و مقررات بودجه دولتی، مدیریت تخصیص بودجه و تنوع گزارشات را می‌توان از ویژگی‌های نرم‌افزار بودجه‌ و اعتبارت چارگون دانست.
لازم به ذکر است که دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران، یکی از مشتریان قدیمی چارگون است که پیش از این نیز از مجموعه نرم‌افزارهای دیدگاه در حوزه اتوماسیون اداری، زیرساخت، منابع انسانی و مالی بهره می‌برد.
گفتنی است؛ مدیریت این پروژه از سوی چارگون به سرکار خانم مهسا اشرفی واگذار شده است.

برچسب ها: , , , , , , , , , , , ,