معرفی نرم‌افزار جمع‌دار دیدگاه همراه به عنوان دومین محصول مبتنی بر اندروید چارگون

در چهارمین گردهمایی سالانه مشتریان شرکت چارگون، نرم‌افزار «جمع‌دار دیدگاه همراه» رونمایی شد.

شهباز توکلی مدیر محصول چارگون در معرفی این نرم‌افزار عنوان کرد: بعد از گذشت قریب به یک‌سال از ارائه دیدگاه همراه به عنوان اولین نرم‌افزار سازمانی مبتنی بر اندروید در ایران، نرم‌افزار جمع‌دار دیدگاه همراه، به بازار نرم‌افزار کشور معرفی می‌شود. بررسی‌های ما نشان داده که روند نگهداری و ردیابی اموال و دارایی‌ها، از دغدغه‌های اصلی سازما‌ن‌ها و امنای اموال بوده که همواره در اجرای آن، سختی‌ها و معضلات فراوانی وجود داشته است.

معرفی نرم‌افزار «جمع‌دار دیدگاه همراه» به عنوان دومین محصول مبتنی بر اندروید چارگون

در ادامه وی توضیح داد، که این مشکلات تا حدی است که شرکت‌هایی تحت عناوین و با امکاناتی متفاوت جهت انجام صورت‌برداری، به کمک سازمانها و موسسات آمده‌اند که این امر به نوبه خود مشکلاتی مانند هزینه‌های سربار و حضور افراد خارجی در سازمان‌ها را به همراه داشته است.
به گفته شهباز توکلی، چارگون با شناسایی این نیازمندی و دو خصیصه مهم این نیازمندی یعنی همیشه در دسترس بودن و قابل حمل بودن و با توجه به همه‌گیر شدن گوشی‌ها و تبلت‌های مبتنی بر اندروید، این نرم‌افزار را با تاکید بر آخرین استانداردهای توصیه شده شرکت گوگل طراحی و تولید نموده است.

 معرفی نرم‌افزار «جمع‌دار دیدگاه همراه» به عنوان دومین محصول مبتنی بر اندروید چارگون  معرفی نرم‌افزار «جمع‌دار دیدگاه همراه» به عنوان دومین محصول مبتنی بر اندروید چارگون  معرفی نرم‌افزار «جمع‌دار دیدگاه همراه» به عنوان دومین محصول مبتنی بر اندروید چارگون

برچسب ها: , , , , ,