استقرار نرم‌افزار حضور وغیاب دیدگاه در اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری استان قم

اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری استان قم با خرید لیسانس و ارائه خدمات نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی نرم‌افزار حضور و غیاب سیستم‌های جامع منابع انسانی دیدگاه را در این مجموعه توسعه داد.

به گزارش روابط عمومی چارگون، ‌اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قم در آغاز همکاری خود با نصب نرم‌افزار مکاتبات و سرویس‌های Sync ،ECE و LINK از مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه در جمع مشتریان چارگون قرار گرفت.
راه‌اندازی نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه در این مجموعه، سرعت گردش مکاتبات، امنیت اطلاعات، کاهش هزینه‌ها و امکان پیگیری دقیق نامه‌ها را به همراه داشت.
همکاری این مجموعه و چارگون با نصب و راه‌اندازی سیستم‌های جامع مدیریت منابع انسانی توسعه یافت؛ به طوریکه در حال حاضر نرم‌افزارهای پرسنلی و حضور و غیاب در این مجموعه عملیاتی شد‌ه‌اند. با نصب و راه‌اندازی این نرم‌افزارها در اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری استان قم 100 کاربر به بهره‌برداران مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه افزوده شدند.
سیستم حضورو غیاب دیدگاه به عنوان نرم‌افزار کنترل تردد کارکنان در سازمان استفاده می‌شود و با ثبت اطلاعات کارکرد پرسنل و تهیه گزارشات ساعات حضور و غیاب کارکنان و ارسال خودکار این داده‌ها به نرم‌افزار حقوق‌و دستمزد دیدگاه، نقش مهمی در محاسبه حقوق کارکنان ایفا می‌کند.
انعطاف‌پذیری و ساختار داینامیک این نرم‌افزار اجازه ارتباط با انواع مختلف سخت‌افزارهای ثبت تردد و دستگاه‌های کارت‌ساعت را فراهم می‌کند و سازمان‌های مشتری در این زمینه با هیچ محدودیتی مواجه نیستند.
از سوی دیگر قابلیت‌های این نرم‌افزار در پشتیبانی از شیفت‌های کاری متنوع و مختلف مانند شیفت‌های کاری بیمارستانی قابل توجه است.
ورود اطلاعات به‌صورت دستی و غیرمکانیزه در صورت عدم استفاده سازمان از دستگاه‌های کنترل ورود و خروج و پشتیبانی از انواع روش‌های برقراری ارتباط DLL، web service، ارتباط دیتابیسی از مهمترین ویژگی‌های سیستم حضورو غیاب دیدگاه است.
درج فایل اطلاعات دستگاه کارت ساعت به‌صورت آفلاین، تعریف فیلد تکمیلی و تعریف واحدهای عملیاتی متفاوت سازمان برای دسته‌بندی اطلاعات پایه و اطلاعات عملیاتی کاربران را نیز می‌توان از دیگر مزیت‌های این نرم‌افزار برشمرد.

برچسب ها: , , , , , , , ,