چارگون | ارائه محصولات دیدگاه به شرکت تامین آتیه کارکنان سنگ‌آهن گهر زمین

ارائه محصولات دیدگاه به شرکت تامین آتیه کارکنان سنگ‌آهن گهر زمین

شرکت تامین آتیه کارکنان سنگ آهن گهر زمین با خرید لیسانس و ارائه خدمات، نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی نرم‌افزارهای حوزه اتوماسیون اداری در فهرست کاربران دیدگاه قرار گرفت.

آتنا صاحب‌پناه- کارشناس فروش محصول به روابط عمومی چارگون گفت: شرکت تامین آتیه کارکنان سنگ آهن گهرزمین نسل جدید نرم‌افزار مکاتبات و دیدگاه همراه را برای نخستین همکاری انتخاب کرده‌اند.
وی گفت: نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه با ویژگی‌های متعددی از جمله مدیریت دبیرخانه‌ها، تعیین ساختار بایگانی سازمان، حذف کاغذ از مکاتبات اداری، امکان بایگانی، آرشیو و گزارش‌گیری از مستندات، انعطاف‌پذیری و … ابزار مناسبی برای متمرکز کردن فعالیت‌های سازمان‌هاست.
صاحب‌پناه همچنین به دیگر انتخاب مدیران شرکت تامین آتیه کارکنان سنگ آهن گهر زمین اشاره کرد و افزود: دیدگاه همراه، نسخه‌ای از مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه برای استفاده در تلفن همراه و تبلت است که نسخه اندروید و iOS آن ارائه شده است.
کارشناس فروش محصول چارگون یادآورشد: در دسترس قرار دادن امکانات لازم برای رسیدگی به امور پرکاربرد روزانه مانند دریافت و مدیریت یادآوری‌ها، ارسال و دریافت پیام، رسیدگی به نامه‌ها، فرم‌های مرخصی و ماموریت و گزارشات کارکرد از مهمترین قابلیتهای این اپلیکیشن است.
گفتنی است؛ مدیریت این پروژه از سوی شرکت چارگون به جناب آقای مصطفی حصامی واگذار شده است.

برچسب ها: , , , , , , , ,