سازمان نظام صنفی؛ قهرمان سومین دوره جام فوتسال چارگون

سومین دوره مسابقات جام فوتسال چارگون «یادواره همکاران جانباخته در سانحه هوایی تهران-یاسوج» با قهرمانی تیم فوتسال سازمان نظام صنفی به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی مسابقه فینال سومین دوره مسابقات جام فوتسال چارگون روز پنج‌شنبه ۸ شهریورماه در حضور تماشاگران بین دو تیم فوتسال نظام صنفی و بهستان تولید برگزار شد که در پایان نتیجه 5 بر1 به نفع تیم فوتسال سازمان نظام صنفی رقم خورد.
جوایز تیم‌‌های اول و دوم در سومین دوره مسابقات جام فوتسال چارگون را آقای شاهین طبری- رییس هیات مدیره به کادر فنی و اعضای تیم‌ها اهدا کرد.
از سوی کمیته اجرایی مسابقات به تیم اول علاوه بر جام قهرمانی و مدال، 5 میلیون تومان هزینه نقدی و به تیم دوم نیز علاوه بر جام و مدال، 3 میلیون تومان جایزه نقدی اهدا شد.
در ادامه دو تیم فوتسال بیمه سرمد و شرکت املاک و مستغلات بیمه تامین اجتماعی نیز مشترکا در جایگاه سوم قرار گرفتند که با اهدای مدال و جام قهرمانی از حضورشان در این دوره مسابقات، تقدیر شد.
محمدمهدی زارعی- برگزارکننده سومین دوره مسابقات جام فوتسال چارگون تاکید کرد: قبل از مراسم اختتامیه این مسابقات که با حضور خانواده‌های بازیکنان و دوستان و همکاران شرکت چارگون برگزار شد، آقای طبری ضمن ادای احترام به همکاران عزیز از دست رفته در سانحه هوایی پرواز آسمان ‌از عزم جدی چارگون برای زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره ایشان به بهانه‌های مختلف سخن گفت. پس از ایشان نیز آقایان مهاجر و شمس نیز درباره کیفیت برگزاری مسابقات و تیم‌های شرکت کننده برای حاضران سخنرانی کردند.
زارعی با بیان اینکه آرامش، رعایت زمان‌بندی و نظم و ترتیب مسابقات مهمترین اصل برای برگزاری مسابقات بود،‌ یادآورشد: چارگون با برگزاری موفق سومین دوره مسابقات فوتسال بار دیگر تلاش کرد تا در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی، در کنار سازمان‌های مشتری‌ قرار بگیرد و ارتباطات، همکاری و همراهی با آنها را در سایر حوزه‌ها غیرکاری نیز توسعه دهد تا ضمن فضایی تازه از تعاملات و ارتباطات،‌ امکان شبکه‌سازی و تعامل سازمان‌های مشتری با یکدیگر نیز فراهم شود.

برچسب ها: ,