امکان مدیریت بهینه جلسات در شرکت فولاد خوزستان با نرم‌افزار جلسات دیدگاه

شرکت فولاد خوزستان با خرید فروش لیسانس و ارائه خدمات نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی نرم‌افزار جلسات از حوزه اتوماسیون اداری، دامنه همکاری خود با چارگون را توسعه داد.

حمیدرضا ربطی، کارشناس فروش محصول به روابط عمومی چارگون گفت: شرکت فولاد خوزستان از مشتریان قدیمی محصولات دیدگاه است که کاربران آن، تجربه بهره‌گیری از نرم‌افزار مکاتبات از حوزه اتوماسیون اداری و سرویس‌های دریافت و ارسال ایمیل و فکس و سرویس تبادل اطلاعات برون سازمانی ECE و LINK از حوزه زیرساخت را در کارنامه خود دارند.
وی تاکید کرد: این شرکت با خرید نرم‌افزار جلسات از مزیت مدیریت موثر زمان و جلسات برخوردار می‌شود؛ چراکه این سیستم با امکانات متنوع، انجام تمامی فعالیت‌های مرتبط با فرآیند برگزاری جلسات از برنامه‌ریزی زمان جلسه تا ارسال دعوت‌نامه و دستور جلسه و در نهایت ثبت صورت جلسات و پیگیری مصوبات آن را امکان‌پذیر می‌کند.
ربطی با بیان اینکه این سیستم، ابزاری موثر به منظور نگهداری آرشیو اطلاعات سوابق و مصوبات جلسات سازمان‌هاست، افزود: کلیه مراحل مربوط به تشکیل یک جلسه شامل رایزنی‌های پیش از جلسه، تعیین دبیر، جستجوی زمان آزاد برای تشکیل جلسه و ورود اطلاعات دستور جلسات،‌ مسائل پس از تشکیل جلسه مانند تخصیص وظایف مرتبط با صورت‌جلسه و تبدیل صورت‌جلسه به نامه در نرم‌افزار جلسات، تحت پوشش قرار می‌گیرند.
کارشناس فروش محصول چارگون ادامه داد: امکان تعریف جلسات و قرارهای تکرار شدنی با شرایط انعطاف‌پذیر، پیگیری پاسخ مدعوین جلسه، چاپ صورت‌جلسه و تبدیل آن به نامه داخلی و همچنین تولید و چاپ مکانیزه صورت‌جلسه و گزارش‌های گوناگون مرتبط با آن را نیز می‌توان از دیگر قابلیت‌های نرم‌افزار جلسات مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه دانست.

برچسب ها: , , , , , , , , ,