آغاز مسابقات مقدماتی جام فوتسال چارگون با گرامی‌داشت یاد جان باختگان پرواز آسمان

دیدار افتتاحیه مسابقات مقدماتی سومین دوره جام فوتسال چارگون با گرامی‌داشت یاد و خاطره مسافران ابدی پرواز تهران-یاسوج و ‌اهدای گل از سوی نمایندگان تیم‌ها و یک دقیقه سکوت، آغاز شد.

آغاز مسابقات سومین جام فوتسال چارگون

آغاز مسابقات سومین جام فوتسال چارگون

محمد مهدی زارعی_مسئول برگزاری این مسابقات در گفت‌وگو با روابط عمومی چارگون گفت: مسابقات مقدماتی سومین دوره جام فوتسال چارگون روزهای پنج‌شنبه و جمعه 11 و 12مردادماه در سالن تربیت‌ بدنی دانشگاه شهید بهشتی با برگزاری 12 دیدار، آغاز شد.
وی ادامه داد: این دیدارها با افزوده شدن تیم‌های فوتسال سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و شرکت انفورماتیک به جمع 14 تیم قبلی و برگزاری مسابقات بین تیم‌های 4 گروه شرکت‌کننده پیگیری شد.
به گفته وی، در این مسابقات تیم‌های گروه‌های اول و دوم هرکدام 2 بازی برگزار کردند.در ادامه نیز، ‌دیدارهای دوم تیم‌های گروه سوم و چهارم روزهای 18و19مردادماه ادامه خواهد یافت تا تکلیف تیم‌ها در مرحله گروهی مشخص شود.
زارعی خاطرنشان کرد: پس از تعیین نتایج مرحله گروهی، سرگروه‌های هر تیم به طور مستقیم به مرحله بعد صعود می‌کنند و رقابت بین تیم‌های دوم و سوم هر گروه ادامه خواهد یافت تا برنده آنها نیز به مسابقات نیمه نهایی راه یابد.
مسئول برگزاری سومین دوره جام فوتسال چارگون تاکید کرد: از نکات برجسته مسابقات مقدماتی، می‌توان به حضور و استقبال مدیران شرکت‌ها و سازمانها از مراسم افتتاحیه اشاره کرد ؛ ضمن اینکه دور نخست مسابقات با کیفیت بسیار بالا و رضایمندی تیم‌های شرکت‌کننده از زمان‌بندی مسابقات و کیفیت زمین همراه بود.
به گفته وی مسابقه افتتاحیه را تیم‌های فوتسال چارگون و سازمان میراث فرهنگی و گردشگری برگزار کردند که این بازی  با نتیجه مساوی 3 بر 3 خاتمه یافت.
گفتنی است؛ سومین دوره مسابقات جام قوتسال چارگون با حضور 16 تیم از 11 مردادماه آغاز شده و تا 8 شهریور ماه ادامه خواهد داشت.

دیدار افتتاحیه جام فوتسال چارگون

دیدار افتتاحیه جام فوتسال چارگون

جدول مسابقات مقدماتی فوتسال چارگون

برچسب ها: , ,