عملیاتی‌سازی نرم‌افزارهای منابع انسانی دیدگاه در مجتمع آموزش عالی لارستان

مجتمع آموزش عالی لارستان با خرید لیسانس و ارائه خدمات نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی نرم‌افزارهای منابع انسانی دیدگاه دامنه همکاری‌های خود با چارگون را توسعه داد.

به گزارش روابط عمومی چارگون مجتمع آموزش عالی لارستان از سال گذشته و با بهره‌برداری نرم‌افزار مکاتبات از راهکار اتوماسیون اداری و دیدگاه همراه همکاری خود با چارگون را آغاز کرده‌ بود.
در حال حاضر مدیران این مجتمع، بهره‌برداری از مجموعه دیدگاه را با خرید نرم‌افزارهای پرسنلی و حضور و غیاب از راهکار مدیریت منابع انسانی توسعه داده‌اند و امیدوارند بتوانند از مزیت‌های بستر منعطف و یکپارچه آنها برای ایجاد پویایی و تجول در ساختار منابع انسانی خود استفاده کنند.
نرم‌افزار پرسنلی از سیستم‌های پایه‌ای راهکار منابع انسانی دیدگاه است که امکان نگهداری کلیه سوابق و اطلاعات کارکنان، تکمیل اطلاعات پرونده، صدور انواع حکم و یا قرارداد و … را بطور اتوماتیک در خود جای داده است.
ساختار منعطف و طراحی داینامیک نرم‌افزار پرسنلی بستر مناسبی برای پیاده‌سازی انواع مختلف متدولوژی‌های مدیریت منابع‌انسانی در سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی است و با قوانین مختلف کشور مانند خدمات کشوری، قانون کار، هیات علمی و … تطابق کامل دارد.
سیستم حضور و غیاب دیدگاه نیز به عنوان نرم‌افزار کنترل تردد کارکنان در سازمان استفاده می‌شود و با ثبت اطلاعات کارکرد پرسنل و تهیه گزارشات ساعات حضور و غیاب کارکنان و ارسال خودکار این داده‌ها به نرم‌افزار حقوق‌و دستمزد دیدگاه، نقش مهمی در محاسبه حقوق کارکنان ایفا می‌کند.
ورود اطلاعات به‌صورت دستی و غیرمکانیزه در صورت عدم استفاده سازمان از دستگاه‌های کنترل ورود و خروج، پشتیبانی از انواع روش‌های برقراری ارتباط DLL، web service، ارتباط دیتابیسی، درج فایل حاوی اطلاعات دستگاه کارت ساعت به‌صورت آفلاین، تعریف فیلد تکمیلی، محاسباتی و یا غیر محاسباتی را می‌توان برخی از امکانات شاخص نرم‌افزار حضور و غیاب دیدگاه برشمرد.
گفتنی است؛ مدیریت این پروژه از سوی شرکت چارگون به جناب آقای علی قاسم‌پور واگذار شده است.