تجهیز 6 سازمان مشتری به نرم‌افزارهای مدیریت منابع انسانی دیدگاه

تیم فنی شرکت چارگون، نرم‌افزارهای منابع انسانی دیدگاه را با موفقیت در 6 سازمان مشتری، نصب و راه‌اندازی کرد.

به گزارش روابط عمومی چارگون در گزارش پروژه‌های خاتمه یافته تیم فنی آمده است که اداره کل ورزش و جوانان استان البرز و پارک فناوری پردیس به نرم‌افزار آموزش دیدگاه مجهز شده‌اند.
اهمیت نرم‌افزار آموزش دیدگاه در ساختار این سازمان‌ها، توانمندسازی کارکنان و ارتقای دانش و مهارت فردی در حیطه‌های شغلی و عملکردی است.
این نرم‌افزار، زمینه اجرای مراحل مختلف فرآیند‌ آموزشی از نیازسنجی، اجرا، ارزیابی تا ارائه گزارش‌‌های جامع از روند برگزاری و اثرگذاری این دوره‌ها را در اختیار مدیران منابع انسانی، قرار می‌دهد.
تیم فنی چارگون همچنین نرم‌افزارهای پرسنلی، تشکیلات سازمانی، حضور و غیاب را در شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید عملیاتی کرده است.
مدیران شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید می‌توانند با بهره‌گیری از قابلیت‌ها و بستر یکپارچه نرم‌افزارهای مدیریت منابع انسانی دیدگاه، ساختاری پویا با عملکردی بهتر و چابک‌تر را پایه‌ریزی کنند.
پیوستگی نرم‌افزارهای پرسنلی و تشکیلات سازمانی علاوه بر پوشش کامل فرآیند جذب، ‌استخدام و بازنشستگی پرسنل، کنترل استانداردهای عملکردی مشاغل در قالب ساختار سازمانی شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید را فراهم می‌کند.
بنا به گزارش تیم فنی چارگون، استقرار نرم‌افزار حضور و غیاب دیدگاه در موسسه فرهنگی و آموزشی ادب و دانش، پروژه خاتمه یافته این تیم بوده است.
موسسه فرهنگی و آموزشی ادب و دانش با بهره‌برداری از نرم‌افزار حضور و غیاب دیدگاه به ابزاری برای کنترل تردد کارکنان مجهز شده است.
ثبت اطلاعات کارکرد پرسنل، تهیه گزارشات ساعات حضور و غیاب آنها و ارسال خودکار اطلاعات به نرم‌افزار حقوق‌و دستمزد از قابلیت‌های کاربردی این نرم‌افزار خواهد بود.
بنا بر این گزارش، استقرار نرم‌افزارهای پرسنلی و ارزیابی عملکرد در سازمان سرمایه‌گذاری و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران نیز به پایان رسیده است.
این تیم همچنین توانسته است نرم‌افزارهای ارزیابی عملکرد و بیمه مکمل را نیز در دانشگاه شهید بهشتی با موفقیت عملیاتی کند.
اهمیت نرم‌افزار ارزیابی عملکرد در ارائه امکاناتی برای انجام انواع روش‌های مرسوم سنجش عوامل کارکردی و عملکرد پرسنل است. بستر یکپارچه این نرم‌افزار با سایر نرم‌افزارهای دیدگاه به ویژه در حوزه حقوق و دستمزد، امکان ارسال نتایج ارزیابی و محاسبه آنها را برای مدیران منابع انسانی فراهم می‌کند.
لازم به ذکر است که مدیریت استقرار نرم‌افزارهای منابع انسانی دیدگاه در 6 سازمان‌های مشتری فوق را سرکار خانم شراره رضائیه و آقایان مهدی راد و علی قاسم‌پور برعهده داشته‌اند.

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , ,