اختتام پروژه استقرار نرم‌افزارهای مکاتبات و فکس در کارخانجات لوازم خانگی پارس

پروژه استقرار نرم‌افزارهای فکس و مکاتبات در شرکت کارخانجات لوازم خانگی پارس با موفقیت به پایان رسید.

پروژه استقرار نرم‌افزارهای فکس و مکاتبات در شرکت کارخانجات لوازم خانگی پارس با موفقیت به پایان رسید.

شرکت لوازم خانگی پارس(سهامی عام) در سال ۱۳۵۴ تاسیس و کارخانه تولیدی یخچال و فریزر در زمینی به مساحت ۱۳ هکتار در شهر صنعتی البرز قزوین ایجاد و از سال ۱۳۵۹ بهره‌برداری از آن شروع شد. تولیدات این کارخانه تا پایان سال ۸۱ دو نوع محصول یخچال و فریزر ۱۲ فوت بوده است که به منظور بهبود کیفیت آن به مرور تغییراتی در آن ایجاد گردیده است.

کارخانه ماشین لباسشویی نیز در زمینی به مساحت ۱۱ هکتار در جوار کارخانه یخچال و فریزر ایجاد و از بهمن ماه ۱۳۸۰ با بهره‌برداری از آن ، تولید ماشین لباسشویی به تولیدات شرکت اضافه گردید. مجموع زیربنای هر دو کارخانه حدود ۱۱۴ هزار مترمربع می‌باشد.

با توجه به سرعت رشد صنعت لوازم خانگی و رقابت فشرده در این صنعت و نیازهای متنوع و جدید مصرف‌کنندگان محصولات لوازم خانگی پارس استراتژی تولید خود را بر تنوع محصولات با کیفیت و با هدف برآوردن نیاز مشتریان و بهبود مستمر بنا نهاده و خصوصاً از سال ۱۳۷۶ سرمایه‌گذاری‌های اساسی در نوسازی ماشین‌آلات بر اساس آخرین تکنولوژی روز به عمل آورده است.

به مدیر پروژه، همکاران واحدهای پشتیبانی و استقرار تبریک و خسته نباشید می‌گوییم و در ادامه ارائه خدمات برای همکاران واحد پشتیبانی آرزوی موفقیت داریم.

جهت آشنایی بیشتر با  این مجموعه می‌توانید به وب‌سایت www.parsappliance.com مراجعه فرمایید.

برچسب ها: ,