مدیر فناوری اطلاعات پیام نور اصفهان: کارایی‌‌ نرم‌افزارهای اتوماسیون اداری دیدگاه قابل توجه است

مدیر فناوری اطلاعات دانشگاه پیام نور اصفهان معتقد است: سیستم اتوماسیون اداری دیدگاه با پوشش مفاهیم نوین، ابزاری تحول‌آفرین ساختار اداری دانشگاه‌ست.

کارایی__ نرم_افزارهای اتوماسیون اداری دیدگاه قابل توجه است

مهندس علی هادیان در گفت‌وگو با روابط عمومی چارگون بر حذف حداکثری کاغذ در چرخه مکاتبات دانشگاه تاکید کرد و گفت: توسعه نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه و افزایش کارایی‌‌ آن در نسل جدید، قابل توجه و تامل است.

•دستاورد مکاتبات دیدگاه در دانشگاه
وی ادامه داد: اطمینان داریم چارگون در توسعه‌ها و بهبود نرم‌افزارهای اتوماسیون اداری حتما به مفاهیم و نیازهای به روز سازمان‌های کاربر، آگاهی کامل دارد. معتقدم در نسل جدید سیستم‌ها کاربران مکاتبات اداری می‌توانند تفاوت‌های نرم‌افزار و ارتقای سطح کمی و کیفی آن را  نسبت به قبل به خوبی درک کنند.
هادیان یادآورشد: همیشه از نرم‌افزارهای دیدگاه، سهولت و ارتقای کمی و کیفی امور اداری را انتظار داریم که خوشبختانه همواره به آن دست یافته‌ایم.
وی پشتیبانی چارگون از نرم‌افزارهای دیدگاه را ویژگی خاص شرکت دانست. وی گفت: پشتیبانی خوب چارگون از نرم‌افزارهای اتوماسیون اداری همیشه برای کاربران دانشگاه راهگشا بوده است.

•پشتیبانی خوب، رمز موفقت چارگون
وی اضافه کرد: کارشناسان این واحد بیشترین همراهی و همکاری را با کاربران دانشگاه پیام نور داشته‌اند و تقریبا در همه زمان‌ها پاسخگوی مسائل و مشکلات ما بوده‌اند. هادیان خاطرنشان کرد: یکپارچگی نرم‌افزارهای دیدگاه به ویژه در راهکار اتوماسیون اداری از مزیت‌هایی‌ست که تاثیر بسزایی در بهبود کارآمدی فعالیت‌ها و عملیات اداری دارد. به گفته وی، امکان سفارشی‌سازی برخی نرم‌افزارها در مجموعه دیدگاه نیز شرایط مطلوبی‌ را برای کارفرمایان ایجاد کرده است.

•کارکرد مناسب و بازدهی نرم‌افزاهای دیدگاه
مدیر فناوری اطلاعات دانشگاه پیام نور استان اصفهان تعداد کاربران مکاتباتی دانشگاه را 1400 نفر اعلام کرد. وی تاکید کرد: محصولات مجموعه نرم‌افزارهای دیدگاه در حوزه‌های مختلف از کارکرد مناسب و بازدهی کافی برخوردارند. به گفته وی، همین کارآمدی می‌تواند بهترین دلیل برای استقبال و بهره‌مندی از آنها در نهادهای علمی، فنی، اقتصادی و .. باشد.
وی ادامه داد: مطمئنا با بهره‌گیری از مجموعه نرم‌افزارهای دیدگاه به راحتی می‌توان مزیت یکپارچگی سیستم‌ها را در ساختار سازمانی به دست آورد و بستر مناسب و منعطفی را در امور مالی، اداری، منابع انسانی و … ایجاد کرد.

برچسب ها: , , , , , ,