آموزش نرم‌افزار پرسنلی و تشکیلات سازمانی دیدگاه در دانشگاه علوم پزشکی ایران

کارگاه آموزشی نرم‌افزار پرسنلی و تشکیلات سازمانی برای کلیه کاربران کارگزینی‌های دانشکده‌ها و بیمارستان‌های زیرمجموعه‌ دانشگاه علوم پزشکی ایران، برگزار شد.

کاگاه نرم_افزار پرسنلی دیدگاه در دانشگاه علوم پزشکی ایران

کارگاه نرم_افزار پرسنلی دیدگاه در دانشگاه علوم پزشکی ایران

صفیه رحمانی – مسئول حساب دانشگاه علوم پزشکی ایران در گفت‌وگو با روابط عمومی چارگون گفت: این کارگاه آموزشی از سوی دفتر حساب مشتریان و واحد منابع انسانی چارگون امروز یکشنبه 13 آبان از ساعت 9 صبح تا 30/13 ظهر در محل این دانشگاه، برپا شد.
وی ادامه داد: در این کارگاه آموزشی که با حضور بیش از 60 نفر از کاربران کارگزینی‌های زیرمجموعه دانشگاه علوم پزشکی ایران، دایر شد و سرفصل‌های مهمی از جمله چگونگی کارکرد نرم‌افزارهای پرسنلی و تشکیلات سازمانی دیدگاه، متمرکزسازی اطلاعات پرسنل و انجام کلیه امور مربوط به احکام و پرونده‌های پرسنلی به کاربران، ارائه شد.
رحمانی اضافه کرد: این کارگاه آموزشی با هماهنگی دفتر حساب مشتریان چارگون و پشتیبانی پرسنلی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد تا ضمن پاسخگویی به نیازهای آموزشی کاربران، بهره‌برداری کامل از قابلیت‌های نرم‌افزارها به صورت عملی و تئوری همراه با رفع اشکالات کاربری به پرسنل کارگزینی‌ها آموزش داده شود.
به گفته وی،‌ ارتقای دانش کاربران کارگزینی‌های واحدهای مختلف دانشگاه علوم پزشکی ایران هدف نهایی از برگزاری این کارگاه آموزشی بود که توسط سرکار خانم شقایق نظری و آقای سعید درویشوند از کارشناسان پشتیبانی واحد منابع انسانی چارگون برگزار شد.
مسئول حساب دانشگاه علوم پزشکی ایران یادآور شد: سرفصل‌های آموزشی این کارگاه را مفاهیم و مباحث مختلفی از جمله آموزش امکانات و قابلیت‌های نرم‌افزار پرسنلی دیدگاه، اصلاحیه نردبانی حکم‌ها، آرشیو پرونده‌های پرسنلی و آموزش هوشمندسازی و همچنین پرسش و پاسخ و رفع اشکال کاربران تشکیل می‌داد.
گفتنی است؛ دفتر حساب مشتریان با هدف تسهیل در برقراری فضای تعاملی و ارتباطی بین مشتری و شرکت چارگون و با تمرکز بر روی مدیریت تجربه مشتری تشکیل شده است. مسئولیت حفظ و ارتقای رضایت مشتری ،شناسایی و ارائه راهکار درباره ریسک‌های موجود، پیگیری درخواست‌ها و نیازهای مشتری و ارائه‌ پاسخ مناسب در حداقل زمان ممکن را می‌توان از وظایف گروه مسئولین حساب شرکت چارگون، برشمرد.

آموزش نرم_افزار پرسنلی دیدگاه در دانشگاه علوم پزشکی ایران

آموزش نرم‌افزار پرسنلی دیدگاه در دانشگاه علوم پزشکی ایران

برچسب ها: , , , , , ,