اختتام پروژه استقرار اتوماسیون در شرکت کارگزاری بانک تجارت

پروژه استقرار «مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه» در شرکت کارگزاری بانک تجارت با نصب و استقرار نرم‌افزارهای حوزه اتوماسیون اداری با موفقیت به پایان رسید. این شرکت با توجه به پراکندگی جغرافیایی دفاتر نمایندگی و نیاز به سامانه آرشیو الکترونیکی مکاتبات اقدام به خرید نرم‌افزارهای یادشده نموده است.

این سیستم‌ها در دفتر مرکزی و شعب شرکت در سراسر کشور، راه‌اندازی شده است. از منافع ایجادشده در سازمان به واسطه راه‌اندازی نرم‌افزارهای یادشده می‌توان به سامان دهی تعاملات درون و برون سازمانی اشاره کرد.‌ همچنین از جمله دلایل انتخاب مجموعه نرم افزاری دیدگاه می‌توان به تجربه چارگون در ارائه خدمات به شرکت‌های کارگزاری و تطابق محصول چارگون با نیازهای سازمان مشتری اشاره کرد.
شرکت کارگزاری بانک تجارت، به موجب مصوبه شماره ۱۲۸۰-۱۰۱۰ مورخ ۲۹تیر ماه ۱۳۷۲ هیات مدیره محترم بانک تجارت تشکیل و در تاریخ ۱۷ مهر ماه سال ۱۳۷۲ با شماره ۱۰۰۱۳۷ در اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیر‌تجاری تهران به ثبت رسیده است. در تاریخ ۲۰ مهر ماه ۱۳۷۲ درخواست پذیرش فعالیت شرکت در بورس اوراق بهادار تهران از هیات مدیره سازمان کارگزاری بورس به‌عمل آمد و در تاریخ ۱۹آبان‌ماه ۱۳۷۲ عضویت شرکت کارگزاری بانک تجارت به تایید هیات مدیره محترم شرکت مزبور رسید. نهایتاً طی نامه شماره ۶۷۱ مورخ ۲۴ بهمن ماه ۱۳۷۲ تایید صلاحیت شرکت از سوی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران نیزاعلام گردید و از ابتدای خرداد ماه ۱۳۷۳، شرکت کارگزاری بانک تجارت رسماً فعالیت خود را آغاز نمود. مرکز اصلی شرکت در تهران است. فعالیت این شرکت در بورس اوراق بهادار تهران و در شهرستان‌های اصفهان، مشهد وتبریز انجام می‌گیرد. همچنین اداره امور شرکت بر طبق مفاد اساسنامه شرکت، قوانین و مقررات کشوری، دستورالعمل‌ها و بخشنامه‌های سازمان بورس اوراق بهادار تهران است.اطلاعات تکمیلی از طریق سایت به آدرس www.bt-broker.com دسترس است.

برچسب ها: , , ,