برگزاری اولین جلسه تیم UX چارگون

اولین جلسه تیم UX شرکت چارگون با حضور 15 نفر از نمایندگان سازمان‌های طرف قرارداد شرکت، در فروردین ماه در محل شرکت برگزار شد.در این جلسه ضرورت تشکیل تیمUX و تعامل با کاربران مجموعه نرم‌افزاریِ دیدگاه مطرح و بر ایجاد تحول در رابط کاربری این نرم افزار تاکید شد.

در این جلسه آقای علیرضا نیکوکار مسئول  UX شرکت چارگون با اشاره به روند تحولات نرم‌افزار‌ها، طراحی بر مبنای تجربه کاربری را از راه‌های ایجاد رضایت در مشتری عنوان کردند.

فعالیت‌های تیم UX، معرفی سمت‌ها و نقش‌ها، اقدامات پیش‌ِ رو، استاندارد‌های طراحی امروز و تجربیات موفق طراحی رابط کاربری از دیگر مسائل مطروحه توسط آقای نیکوکار بود. در این جلسه همچنین نحوه تعامل با کاربران و مشتریان و رابطین سازمان‌ها شرح گردید و نمونه‌هایی از فعالیت‌های صورت‌پذیرفته در راستای تحول رابط کاربری مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه ارائه شد.
در انتهای جلسه‌ آقای مهندس رحمانی، مدیرعامل محترم شرکت خدمات مشتریان چارگون مطالبی در رابطه با سیاست‌های کلی ارتباط با مشتریان چارگون و نحوه تعاملات شرکت با کاربران عنوان نمودند.
لازم به ذکر است UX در تعریفی ساده، کیفیت تجربه‌ای است که کاربر در تعامل با یک طراحی مشخص دارد. این تجربه‌ می‌تواند محدود به یک محصول خاص مانند فنجان، اسباب بازی و وب سایت یا تجربیات بزرگتری مثل یک موزه یا فرودگاه باشد.

برگزاری اولین جلسه تیم UX چارگون

برگزاری اولین جلسه تیم UX چارگون

برگزاری اولین جلسه تیم UX چارگون

برگزاری اولین جلسه تیم UX چارگون

برچسب ها: ,