راهکار اتوماسیون اداری مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

سیستم وب و موبایل اتوماسیون اداری مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه با نگاهی جامع به فرآیندهای اداری و ساختار بومی سازمانی طراحی شده و صرفا ابزار مکانیزاسیون این فرآیندها نیست. اتوماسیون اداری دیدگاه با حذف کامل گردش کاغذی مکاتبات، طیف گسترده‌ای از تعاملات سازمانی را پوشش می‌‌دهد و پاسخگوی حجم وسیعی از فرآیندهای اداری در سازمان است. ‌این مجموعه نرم‌افزاری از ضریب نفوذ بالایی در سازمان‌ها برخوردار است و کاربری آن از مدیران ارشد تا مجموعه کارکنان و مخاطبان خارجی سازمان، تسری یافته است.

در حوزه اتوماسیون اداری مجموعه دیدگاه، علاوه بر پشتیبانی کامل فرآیندها و تعاملات مورد نیاز برای تولید و گردش نامه‌ها و مکتوبات اداری، امور مربوط به مدیریت زمان پرسنل، ‌مدیریت کارها، جلسات، و اطلاعات سازمان نیز تحت پوشش قرار می‌گیرد. در این مجموعه،‌ امکانات ارجاع کار و اطلاع از روند پیشرفت کارهای ارجاعی برای سطوح متفاوت مدیران میسر است. لایه یکپارچه کاربری اتوماسیون اداری دیدگاه با پوشش کارکرد سیستم‌های مختلف، امنیت اطلاعات و حقوق دسترسی کاربران را تضمین می‌کند.

نرم‌افزارهای راهکار اتوماسیون اداری

نرم‌افزار مکاتبات اداری

نرم‌افزار مکاتبات اداری دیدگاه، یکی از کامل‌ترین و پرکاربردترین سیستم مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه‌ست که با مکانیزاسیون مکاتبات و روال‌های اداری، دسترسی مدیران و کارکنان به چرخه عملیات روزانه سازمان‌ها را فراهم می‌کند.

نرم‌افزار جلسات

نرم‌افزار جلسات امکانات متنوعی جهت انجام تمامی فعالیت‌های مرتبط با فرآیند برگزاری جلسات را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. از تبادل نظر اولیه درباره موضوع جلسه تا ثبت و انتقال مستندات گفت‌وگو بین افراد توسط این سیستم پوشش داده می‌شود.

نرم‌افزار کارها

نرم‌افزار کارها، ابزاری برای مدیریت تیم کاری و پروژه‌هاست که بر مبنای گفتمان سازمانی طراحی شده است. تشکیل تیم‌های کاری از طریق نرم‌افزار کارها بدلیل یکپارچگی با سایر نرم‌افزارهای دیدگاه به‌سادگی و براساس ساختار سازمانی قابل انجام است.

نرم‌افزار تابلو اعلانات

نرم‌افزار تابلو اعلانات تحت وب دیدگاه، امکان اطلاع‌رسانی به مخاطبان سازمانی را فراهم می‌کند. مخاطبان این نرم‌افزار در بخش‌های مختلف سازمان، قابل دسته‌بندی هستند بطوریکه دپارتمان‌های مختلف می‌توانند تابلو اعلانات اختصاصی داشته باشند.

پیشخوان ارباب رجوع

سازمان‌هایی که درخواست‌های ارباب رجوع را در قالب نامه دریافت می‌کنند و آن را در نرم‌افزار مکاتبات اداری دیدگاه به گردش می‌اندازند، می‌توانند از سامانه پیشخوان ارباب رجوع برای مکانیزه کردن عملیات دریافت و ثبت نامه بهره‌ ببرند.

اپلیکیشن مکاتبات

اپلیکیشن مکاتبات پر استفاده‌ترین عملیات‌های نرم‌افزار مکاتبات را در اختیار کاربر می‌گذارد. مواردی مانند مشاهده و ارجاع نامه‌ها، پیشنویس‌ها، تبدیل پیشنویس‌ها به نامه و مشاهده، پاسخ و ارجاع پیام‌ها از طریق این برنامه، قابل انجام است.

اپلیکیشن جلسات

کلاینت موبایلی نرم افزار جلسات دیدگاه که به شما امکان می‌دهد در سازمان خود دعوت به جلسات را مشاهده و قبول یا رد و یا دستور جلسه‌ها را مشاهده کنید و زمان‌بندی مناسب هر دستور جلسه را برای تاثیرگذاری بیشتر و مفیدتر، مدیریت کنید.

نمایی از نرم‌افزارهای راهکار اتوماسیون اداری

 • آخرین کمپین‌ها

  آخرین کمپین‌ها

 • آخرین کمپین‌ها

  آخرین کمپین‌ها

اخبار راهکار اتوماسیون اداری

برخی از مشتریان راهکار اتوماسیون اداری

 • بانک توسعه صادرات ایران
 • بانک آینده
 • شرکت پتروپارس
 • سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی
 • شرکت کیسون
 • بانک قرض‌الحسنه مهر ایران
 • وزارت بهداشت
 • شرکت فولاد خوزستان
 • سازمان غذا و دارو
 • سازمان امورمالیاتی کشور
 • سازمان میراث فرهنگی و صنایع گردشگری
 • سازمان تعزیرات حکومتی
 • منطقه آزاد کیش
 • دانشگاه پیام نور
 • دانشگاه امیر کبیر
 • بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران
 • سازمان بورس و اوراق بهادار
 • شرکت شاپرک
 • گروه بهمن
 • شرکت گلدیران

مقالاتی درباره کاربرد نرم‌افزارهای راهکار اتوماسیون اداری

تاثیر‌گذاری اتوماسیون اداری در آموزش و پرورش

سیستم اتوماسیون اداری آموزش و پرورش در حال جریان‌سازی و اثرگذاری بی‌نظیری در حوزه آموزشی کشور است که با پرو‌ژه همزمان هوشمندسازی مدارس، وارد مرحله جدیدی شده است. مکانیزاسیون اداری در آموزش و پروش و تسری آن ...

بازمهندسی نرم‌افزارهای اتوماسیون اداری

با گذشت ۱۵ سال از عمر یک نرم‌افزار، بسیاری از این عملیات‌ها و در نتیجه آن بسیاری از رفتارهای نرم‌افزاری پیچیده می‌شود. در واقع هر چه از عمر یک نرم‌افزار می‌گذرد، تعاریف و قواعد و قوانین عملیات‌های ...

تغییرات رابط کاربری نرم افزارهای دیدگاه

در هفتمین گردهمایی سالانه خبر مهم آغاز پروژه زاگرس به مشتریان چارگون اطلاع داده شد و جامعه بزرگ کاربران دیدگاه از تغییرات زیرساختی در این مجموعه نرم‌افزاری مطلع شدند. تغییرات رابط کاربری زاگرس ...

یکپارچگی میز خدمت با اتوماسیون اداری

در مسیر توسعه میز خدمت الکترونیک در سازمان‌های دولتی یکپارچگی میز خدمت الکترونیک با اتوماسیون اداری می‌تواند مزیت‌های مهمی ایجاد کند و بهره‌وری سیستم‌های اداری را به شکل موثری افزایش دهد. خرداد ماه امسال سازمان...

مدیریت جلسات با نرم‌افزار جلسات دیدگاه

با تغییر ساختارهای سنتی و مکانیزاسیون امور اداری، نیازها و خواست‌هایی مانند کنترل و نظارت بیشتر بر کارها و یا ثبت مکانیزه جلسات سازمانی در مفهوم اتوماسیون اداری، بسط یافته‌اند که تا همین چند سال قبل، ایده‌ای ناممکن ...

مزایای معماری زاگرس برای مشتریان دیدگاه

معماری جدید مجموعه نرم افزاری دیدگاه که با نام معماری زاگرس از آن یاد می شود، جدای از تفاوت‌های بنیادی که بواسطه تفاوت‌های نوع تفکر در معماری خود با نرم‌افزرهای نسل‌ ۴ و ۵ دیدگاه دارد، بدلیل استفاده از ...

مزیت‌های نرم افزارهای اتوماسیون اداری از نگاه مشتریان


 • مدیر فناوری اطلاعات پتروپارس

  از سال 86 که اولین سیستم اتوماسیون اداری را در پتروپارس پیاده کردیم، برای انتخاب پیمانکار درنظر داشتیم با بهترین شرکت کار کنیم و به این نتیجه رسیدیم که نرم‌افزارهای چارگون بهتر و قوی‌تر از رقبا هستند.

  آقای مهندس مسعود مشفق
  مدیر فناوری اطلاعات پتروپارس

 • مدیر فناوری اطلاعات شرکت کیسون

  از سال 90 همکاری خود را با چارگون در حوزه اتوماسیون اداری شروع کردیم و بعد از گذشت هشت سال از این تجربه به عنوان یک فعال حوزه فناوری اطلاعات حضور چارگون در عرصه نرم‌افزارهای سازمانی و خدمت رسانی به جامعه را با ارزش می‌دانم و ادامه موفقیت‌آمیز این فعالیت‌ها را آرزو دارم.

  آقای مهندس رضا سرخوش
  مدیر فناوری اطلاعات شرکت کیسون

 • رئیس اداره کل مدیریت و نظارت فناوری اطلاعات بانک کشاورزی

  کارگروه کارشناسی در بانک کشاورزی مجموعه دیدگاه را جهت پیاده‌سازی نسل سوم نرم‌افزارهای اتوماسیون اداری بانک کشاورزی انتخاب کرد و از اولین نتایج آن پاسخگویی 97درصد مکاتبات در موعد مقرر و نیز صرفه‌جویی 5 میلیارد ریالی در یک بازه 9 ماه پس از استقرار دیدگاه بود.

  آقای مهندس مجید سرابی
  رئیس اداره کل مدیریت و نظارت فناوری اطلاعات بانک کشاورزی

 • مدیر امور فناوری اطلاعات و توسعه سیستم‌های شرکت صنعتی و معدنی چادرملو

  ماهیت نرم‌افزار، ظاهر گرافیکی مناسب، طراحی هوشمندانه، امنیت نرم‌افزار، کاربر‌پسند بودن و همچنین قدرت پشتیبانی، کادر تخصصی و سابقه شرکت از مهمترین شاخصه‌هایی بود که ما را برای انتخاب سیستم دیدگاه از شرکت چارگون ترغیب کرد.

  مهندس سعید ذاکرزاده
  مدیر امور فناوری اطلاعات و توسعه سیستم‌های شرکت صنعتی و معدنی چادرملو

 • مدیر فنی محصولات سایبری و مشاور فضای مجازی موسسه فرهنگی، هنری خراسان

  «دیدگاه» پاسخ مناسب و جامعی به نیاز مشتری است که توسط شرکت چارگون در قالب یک محصول همگرا و منسجم؛ با معماری مناسب در اختیار مخاطب قرار گرفته است.

  سید ناصر بهشتی
  مدیر فنی محصولات سایبری و مشاور فضای مجازی موسسه فرهنگی، هنری خراسان

سیستم اتوماسیون اداری وب و موبایل

سیستم اتوماسیون اداری چارگون با مرور زمان فراتر از ابزار مکاتبات اداری توسعه یافته و ابزارهایی برای مدیریت فایل‌ها، جلسات و  کارها در سازمان‌های بهره‌بردار  فراهم کرده است.

شرکت‌ها و سازمان‌های زیادی در ایران از نرم‌افزار اتوماسیون اداری دیدگاه استفاده می‌کنند. قابلیت تحت وب بودن اتوماسیون اداری دیدگاه، دسترسی به کارتابل نامه‌های اداری را در خارج از محیط سازمان برای کارکنان و مدیران فراهم کرده است. اتوماسیون اداری موبایل و نرم‌افزار مکاتبات موبایل که از سوی شرکت چارگون با نام تجاری «دیدگاه همراه» ارائه شده نیز محصول جدیدی است که با توسعه تلفن‌های هوشمند نیاز آن در بازار مصرف کنندگان نرم‌افزارهای اتوماسیون اداری به شدت احساس می‌شد.

بی‌شک، امکان دریافت و ارجاع نامه‌ها و پاسخگویی به آنها در مواقعی که مدیران و کارشناسان یک سازمان، امکان حضور فیزیکی در محل کار خود را ندارند، نقش مهمی در تسهیل فرآیندها و سرعت‌بخشی به روند مراودات اداری، دارد.