محصولات و خدمات
چارگون، منتخب برترین‌های کشور چارگون، منتخب برترین‌های کشور
چارگون، منتخب برترین‌های کشور
چارگون، منتخب برترین‌های کشور
پیشرو در ارائه راهکارهای نرم‌افزاری نوآورانه
پیشرو در ارائه راهکارهای نرم‌افزاری نوآورانه
مهندس مطلبی

مهندس مطلبی
رئیس مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری وزارت ورزش و جوانان


مکانیزه کردن فرآیندها، مهاجرت از ساختارهای سنتی و بازمهندسی روال‌ها در بستری یکپارچه، مهمترین ارزش افزوده نرم‌افزارهای اتوماسیون اداری دیدگاه در وزارت ورزش و جوانان است. سرویس سینک سرور چارگون با ارائه گزارشات نموداری مختلفی از چگونگی ارسال و دریافت نامه‌ها و پیش‌نویس‌ها روند مکاتبات اداری در وزارت ورزش و جوانان را تسهیل کرده است.

نگاهی نو به تعاملات اداری

راهکار اتوماسیون اداری مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه


در مجموعه نرم‌افزاری«دیدگاه» به مفهوم اتوماسیون اداری از منظر نوینی نگریسته شده، که در آن محدوده گسترده‌‌ای از تعاملات و پاسخگویی به حجم وسیعی از فرآیندهای سازمان، در نظر گرفته شده است. این مجموعه از ضریب نفوذ بالایی در سازمان‌ها برخوردار است و علاوه بر پشتیبانی کامل، فرآیندها و تعاملات مورد نیاز برای تولید و گردش نامه‌ها و مکتوبات اداری، امور مربوط به مدیریت زمان پرسنل، ‌مدیریت کارها، جلسات و اطلاعات سازمان را نیز تحت پوشش قرار می‌دهد.

شاخصه محصول

سرویس سینک سرور، راهکار انحصاری شرکت چارگون در شرایط استفاده از سرورهای غیرمتمرکز برای حفظ یکپارچگی در عملکرد اتوماسیون اداری سازمان است. این امکان در شرایطی که به علت گستردگی جغرافیایی، محدودیت‌های زیرساختی و استفاده از یک بستر ارتباطی واحد، بهره‌گیری از سرور متمرکز برای سازمان‌ها میسر نیست، کاربرد موثری دارد.

سبکی نوین برای مدیریت فعالیت‌های سازمان

سبکی نوین برای مدیریت فعالیت‌های سازمان

نسل جدید نرم‌افزار کارها

نسل جدید نرم‌افزارکارها، یک ابزار مدیریت تیم کاری و پروژه است که بر مبنای گفتمان سازمانی طراحی شده و تشکیل تیم‌های کاری را از طریق یکپارچگی با دیگر نرم‌افزارهای مجموعه دیدگاه به‌سادگی و براساس ساختار سازمانی ممکن می‌کند. نرم‌افزار کارها علاوه بر وارد نمودن مفاهیم مدیریت پروژه با رویکرد چابک، تعاملاتی الهام گرفته از شبکه‌های اجتماعی با رویکرد سازمانی را نیز به ارمغان می‌آورد.


امکانات نرم‌افزار کارها

 • یکپارچگی و اتصال به تشکیلات سازمانی
 • انعطاف‌پذیری بر اساس امکان تعیین لیست مطابق با شیوه‌های مختلف مدیریت پروژه
 • قابلیت تعامل بین افراد تیم برای تقسیم وظایف متناسب با توانمندی افراد
 • امکان گفتگوی بین اعضای تیم در زمان انجام کارها
 • کشف توانمندی‌های افراد خارج از حیطه وظایف عادی
 • آرشیو اطلاعات مربوط به کلیه روندهای اجرایی پروژه و قابل بازیابی در هر زمان دلخواه
استفـاده از ابـزار‌های تعاملی برای بهینه شـدن جلسـات

استفـاده از ابـزار‌های تعاملی برای بهینه شـدن جلسـات

نسل جدید نرم‌افزار جلسات

نسل جدید نرم‌افزارجلسات دیدگاه، ابزار موثری در مدیریت بهینه‌ و کم‌هزینه‌تر جلسات سازمان‌هاست. ابزارهای تعاملی که این نرم‌افزار از اولین قدم‌های فرآیند برگزاری جلسات در اختیار کاربران قرار ‌می‌دهد، موجب می‌شود فرآیند برگزاری جلسه در بخش‌های مختلف بهینه‌ انجام شوند. امکان تبادل نظر اولیه بین اعضا و تعیین مدعوین و انتقال مستندات مربوطه، باعث حضور افراد متخصص و آگاه از موضوع در جلسه می‌شود و درحین و پس از انجام جلسه نیز، مستندسازی فعالیت‌های جلسه از طریق تدوین و ثبت صورت جلسه و ارجاع کارها به افراد فرآیند را کامل می‌کند.


امکانات نرم‌افزار جلسات

 • تعیین دستور جلسه،‌ تخصیص زمان مشخص برای آن
 • مشاهده تقویم افراد مختلف به صورت همزمان و نمایش تداخل زمانی مدعوین
 • قابلیت تعامل بین افراد تیم برای رایزنی اولیه درباره موضوع و تعیین مدعوین
 • تهیه و الصاق اسناد تکمیلی مانند ویدئو، صوت و عکس به صورتجلسه
 • ثبت حضور مدعوین و صورت جلسه به ازای هر یک از موارد دستور جلسه
 • قابلیت نمایش آب و هوای آنلاین در تقویم و محل جلسه بر روی نقشه
 • تبادل مستندات جلسه با فرمت‌های مختلف
دکتر رحیم اردلان

دکتر رحیم اردلان
معاون سابق مالی و اداری سازمان تامین اجتماعی


پیاده‌سازی ‌برنامه راهبردی «استقرار سیستم جامع منابع انسانی» سازمان تامین اجتماعی در چندین حوزه تشکیلات سازمانی، رفاه، آموزش، ارزیابی عملکرد و امور منابع انسانی در بستری یکپارچه و منعطف از طریق نرم‌افزارهای شرکت چارگون، عملیاتی شده است. تطابق و تناسب با نیازهای سازمان و استاندارد مناسب برای پوشش انواع فرآیندهای سفارشی از ویژگی‌های سیستم‌های جامع مدیریت منابع انسانی دیدگاه است.

کاملترین مجموعه نرم‌افزاری مدیریت منابع‌انسانی

راهکار منابع انسانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه


سیستم‌های مدیریت منابع انسانی دیدگاه، تمامی امور مرتبط با سرمایه انسانی از بدو استخدام تا اتمام خدمت و بازنشستگی را با نگاهی یکپارچه به همه فرآیندهای موجود، مدیریت می‌کنند.
از سوی دیگر با توجه به تنوع قوانین و ضوابط سازمان‌های گوناگون در کشور، قابلیت انعطاف بی‌نظیر راهکار نرم‌افزاری دیدگاه، سبب انطباق و بومی‌سازی آن متناسب با مقررات سازمان‌های دولتی، شرکت‌ها و کسب و کارهای گوناگون شده است.

شاخصه محصول
 • قابلیت انطباق با قوانین مختلف کشور از قبیل خدمات كشوری، قانون کار، هیات علمی و ...
 • برخورداری از پیشخوان کارکنان (ESS)
 • دارای ابزار قدرتمند انتقال اطلاعات از سیستم‌های موجود
 • یکپارچگی کامل اطلاعاتی و فرآیندی
 • بهینه شده برای سازمان‌هایی با ابعاد بزرگ و چندین هزار نفر پرسنل
 • گزارش‌ساز پیشرفته با قابلیت تولید انواع گزارش لیستی، آماری و نموداری
مهندس عبدالرضا شریفی

مهندس عبدالرضا شریفی
معاون بانکداری الکترونیک بانک آینده


همکاری خلاقانه و فناورانه بانک آینده و چارگون، اولین تجربه موفق بانکداری باز در کشور را رقم زد. از 2 سال پیش موفق شدیم درگاه کُربانکینگ بانک آینده را از طریق نرم‌افزارهای مالی دیدگاه مستقر و مجموعه دیدگاه را بر روی cloud دریافت کنیم. این امر، موجب ارائه خدمات دلخواه و مطلوب به انواع درخواست‌های مالی مشتریان و کسب و کارهایشان شده‌ است.

راهکار بهینه مدیریت سرمایه

راهکار مالی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه


نرم‌افزارهای حوزه مالی مجموعه «دیدگاه» با ایجاد بستری یکپارچه با سایر نرم‌افزارها و همچنین برقراری ارتباط با نرم‌افزارهای خاص منظوره سازمان‌ها توانسته‌اند اطلاعات مربوط به رخدادهای مالی سازمان‌ها را با استفاده از گزارشات متنوع به ‌صورت لحظه‌ای جهت تصمیم‌گیری در اختیار مدیران قرار دهند. امکان کارکرد مستقل واحدهای زیرمجموعه سازمان بدون وابستگی عملیاتی به واحدهای بالادستی از وجوه تمایز راهکار مالی «دیدگاه» است. در کنار این کارکرد مستقل و در یک ارتباط اطلاعاتی سلسله مراتبی، واحدهای بالادستی همواره قادرند که به هر یک از واحدهای زیرمجموعه نظارت داشته باشند.

شاخصه محصول
 • تطبیق با فرآیندهای مالی دولتی (‌تعهدی) و شرکتی (بازرگانی)
 • امکان مدیریت تمامی فرآیندهای مالی مرتبط با دفترداری، خزانه‌داری، بودجه، اعتبارات و قراردادها
 • پشتیبانی کامل انواع ساختار کدینگ حسابداری با تعداد سطوح تفصیلی دلخواه
 • ابزار انتقال اطلاعات اسناد و حساب‌های تفصیلی
 • یکپارچگی با نرم‌افزارهای جانبی از برای تولید اتوماتیک اسناد حسابداری
مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
"1" "chargoon.com/didgah/human-resource"
دکتر سلطانی

دکتر سلطانی
معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی دانشگاه ارومیه


روابط دانشگاه ارومیه و چارگون رابطه‌ای صرفا مبتنی بر قرارداد کارفرما و پیمانکار نیست‌. ما همواره چارگون را یک شریک تجاری و همکار خوب می‌دانیم که با خلاقیتش موجب تسهیل و بهره‌وری در امور اداری و مکاتباتی و ارائه خدماتی دقیق‌تر و سریعتر در حوزه منابع انسانی شده ‌است. تمرکز ویژه چارگون در سایر حوزه‌های سازمانی و سخت‌افزاری مانند لجستیک، انبارداری و مدیریت اموال تجربه‌ای موفق در عرصه دانشگاهی بوده است.

تسهیل مدیریت جریان کالا در سازمان

راهکار لجستیک مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه


مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، مدیریت کارآمد موجودی کالا در انبارها و ارتباط خودکار با فرآیند تدارکات و سفارش کالا را تسهیل می‌کند و از آنجا که سطح موجودی انبار و ذخیره ایمنی در نقطه بهینه و مطلوب در نظر گرفته می‌شود، کاهش هزینه‌ها موجب سودآوری سازمان می‌شود.
با استفاده از این نرم‌افزارها امکان کاربری مستقل در انبارهای غیرمتمرکز با پراکندگی جغرافیایی فراهم می‌شود و در کنار استقلال عملیاتی، امکان مدیریت مرکزی و دریافت گزارشات و اطلاعات تجمیعی مورد نیاز در هر لحظه میسر است.

شاخصه محصول
 • انجام فرآیندهای تعدادی و ریالی با درنظر گرفتن سطوح دسترسی مجزا برای هر حوزه‌
 • پشتیبانی از فرآیند‌های دارایی ثابت شرکت‌ها و سازمان‌های پروژه محور
 • پشتیبانی از نظام نوین اموال دولتی و دارایی‌های ثابت شرکت‌های دارای تاییدیه نظام نوین اموال دولتی از وزارت دارایی
 • فرآیند مکانیزه و یکپارچه از درخواست تا تامین کالا
 • پشتیبانی از ساختار متمرکز برای سازمان‌های گسترده جغرافیایی
مهندس عبدالرضا تقوی

مهندس عبدالرضا تقوی
مدیر انفورماتیک شرکت پرتو نگین ناصح


نرم‌افزار BPMS دیدگاه، راهکار مناسبی برای سازمان‌های فرآیند‌محور است که بتوانند با هزینه اندک و با سرعت فرآیندهای معمول و یا اختصاصی‌شده خود را مکانیزه کنند. تجربه ما از نرم‌افزار BPMS شرکت چارگون در حوزه جذب و استخدام موفق ‌بوده به‌طوریکه کلیه مراحل از اعلام نیاز استخدامی تا جذب همکار جدید در کلیه شرکت‌های مجموعه در سراسر کشور با این نرم‌افزار انجام می‌شود.

مدل‌سازی ساده و کاربر‌پسند

راهکار مدیریت فرآیند مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه


هرچند اغلب فرآیندهای شناخته‌شده سازمان‌ها با استفاده از نرم‌افزارهای مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه از پیش طراحی شده‌اند و بدون زحمت طراحی مجدد، مدیریت و هدایت می‌شوند، وجود ابزاری پویا که به سازمان، توان مکانیزه نمودن فرآیندهای خاص‌ منظوره خود را بدهد لازمه یک راهکار منعطف و توانمند نرم‌افزاری است. شرکت چارگون با بیش از 15سال تجربه همکاری با مشتریان، نرم‌افزاری کارآمد با راهبری ساده در کنار دیگر حوزه‌های مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه برای مدل سازی و مکانیزه نمودن فرآیند کسب و کار ارائه نموده است. کارایی و انعطاف‌پذیری بالا در کنار سادگی این محصول سبب شده است تا امکان طراحی فرم‌ها و فرآیندها با سطوح پیچیدگی مختلف فراهم شود.

شاخصه محصول
 • برخورداری از موتور گردش کار قدرتمند و قابل سفارشی سازی
 • یکپارچگی کامل با مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
 • قابلیت برقراری ارتباط مکانیزه با سیستم‌های اطلاعاتی خارج از مجموعه دیدگاه با الگوی سرویس‌گرا
 • گزارش‌ساز پیشرفته با قابلیت تولید انواع گزارشات و نمودارهای آماری

هرکجا هستم، باشم

مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه در بستر همراه

«دیدگاه همراه» نسخه‌ای است از مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه برای استفاده در تلفن همراه و تبلت که در دو نسخه iOS و اندروید ارائه شده است. در طراحی این محصول، امکانات لازم برای رسیدگی به امور پرکاربرد روزانه مانند دریافت و مدیریت یادآوری‌ها، ارسال و دریافت پیام، رسیدگی به نامه‌ها، امضا و ثبت پیش‌نویس‌ها، فرم‌های مرخصی و ماموریت و گزارشات کارکرد، فراهم شده است.

مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه در بستر همراه
مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه در بستر همراه
مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه در بستر همراه

جمع‌دار همراه

نرم‌افزار جمع‌دار دیدگاه همراه بر پایه اندروید طراحی شده و ارتباط با نرم‌افزار اموال مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه» را امکان‌پذیر ساخته است. این نرم‌افزار ضمن تسهیل روند انجام عملیات صورت‌برداری، امکانات وسیع و بسیاری را در اختیار جمع‌داران و امینان اموال سازمان‌ها قرار داده است. جمع‌دار دیدگاه همراه، بستری را فراهم می‌کند که امین اموال با در دست داشتن تلفن همراه، امکان حضور در محل‌های استقرار تعریف شده و ثبت و یا اسکن بارکد آن مکان را خواهد داشت.

جلسات همراه

جلسات همراه برخی از قابلیت‌های منتخب از نرم‌افزار جلسات دیدگاه را ارائه می کند و با اتصال به نرم‌افزار تقویم مجموعه دیدگاه امکاناتی فراتر از نرم‌افزارهای تقویم مرسوم در اختیار کاربر قرار می‌دهد. از طریق این نرم‌افزار، فرآیند تنظیم، برگزاری و پیگیری جلسات به آسانی مدیریت می‌شود. مواردی مانند تعیین دستور جلسه و تخصیص زمان مشخص برای این ابزار، ثبت حضور مدعوین جلسه و ثبت صورت جلسه به ازای هر کدام از موارد دستور جلسه از طریق آن قابل انجام است. مهم‌تر اینکه، تهیه و الصاق اسناد تکمیلی مانند عکس، صوت و یا ویدئو به صورت جلسه نیز از طریق نرم‌افزار جلسات همراه به‌راحتی قابل انجام است.

خدمات استقرار و پشتیبانی
استقرار پروژه محور

استقـرار پـروژه محور

به منظور فراهم‌سازی ارزش‌ متفاوت برای مشتریان شرکت چارگون خدمات استقرار و پیاده‌سازی متمایزی را مدنظر قرار داده که حاصل تجربه موفق اجرای صدها پروژه در سازمان‌های مختلف دولتی و خصوصی است. شیوه منحصربه فرد مدیریت پروژه، توان کارشناسی و تحلیل تخصصی کسب‌ و کارهای مختلف موجب شده است تا چارگون دشوارترین پروژه‌های تغییر سازمان را با موفقیت به اجرا درآورد.

رویکرد پیشگیرانه در پشتیبانی

سـاده‌سازی فرآیند پشتیبانی و ارتبـاط مستقیم با کاربـران

برخورداری از تیم پشتیبانی منسجم، ‌متخصص و پاسخگو، فصل مشترک نقطه نظرات مشتریان چارگون است. تیم‌های پشتیبانی چارگون همگام با استانداردهای بین‌المللی خدمات فناوری اطلاعات در سه لایه‌ی پشتیبانی مشتریان، پشتیبانی فنی و پشتیبانی محصول، نیازهای کاربران و راهبران دیدگاه را دریافت، شناسایی و رفع می‌کنند. از سوی دیگر، راه‌اندازی پرتال مشتریان با ساده‌سازی فرآیند پشتیبانی و ارتباط مستقیم با کاربران ارتقای مستمر رضایتمندی مشتریان را هدف قرار داده است.

رویکرد پیشگیرانه در پشتیبانی

رویکرد پیشگیرانه در پشتیبانی

نرم‌افزار دیدبان

واحد توسعه زیرساخت و محصول چارگون از چندی پیش نرم‌افزار دیدبان را با هدف پشتیبانی پیشگیرانه در سازمان‌های مشتری طراحی، تولید و به سازمان‌های کاربر دیدگاه، عرضه کرده است. این نرم‌افزار زمینه نظارت و کنترل بر سلامت کارکرد نرم‌افزارهای دیدگاه را فراهم می‌کند و ابزاری کنترلی در اختیار کارشناسان فناوری اطلاعات سازمان‌های مشتری قرار می‌دهد که با همکاری چارگون وضعیت سیستم را زیرنظر داشته باشند و در مواقع نیاز با انجام اقدامات به موقع از مشکلات و اختلالات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری جلوگیری کنند.

برخی مهمترین کارکردهای نرم‌افزار دیدبان عبارتند از:

 • پایش منابع سرور
 • پایش تغییرات امنیتی در حوزه مدیریت دسترسی کاربران
 • پایش طرح‌های نگهداشت و پشتیبان‌گیری پایگاه ‌داده‌ها

آموزش

استقرار و بهره‌برداری موثر از سیستم‌های نرم‌افزاری، مستلزم یادگیری صحیح دانش فنی مربوط به آن نرم‌افزار است. در چارگون علاوه بر آموزش‌های حضوری که در مراحل استقرار در محل سازمان مشتری ارائه می‌شود، سعی بر آن است تا همگام با توسعه قابلیت‌های نرم‌افزارها و اضافه شدن کاربران جدید آموزش‌های مجدد به‌صورت مستمر ارائه شود. از این رو، مرکز آموزش چارگون با برخورداری از فضای آموزشی و مدرسین مجرب در استقرار نرم‌افزارها که بر نیازمندی‌ها و انتظارات کاربران تسلط کامل دارند، دایر شده است.


رویکرد پیشگیرانه در پشتیبانی

مسئولیت‌پذیری اجتماعی

چارگون نهادی اجتماعی است و بر همین اساس خود را در قبال جامعه متعهد دانسته و انجام مسئولیت‌‌های اجتماعی را رسالت خود می‌داند.


ما باورداریم توانمند ‌سازی استعداد‌های امروز
ساختن جامعه فرداست

همگام

گروه نیکوکاری «همگام» به صورت خودجوش و با کمک‌های خیرخواهانه پرسنل چارگون تشکیل شده و در کنار انجام فعالیت‌های معمول یک خیریه، مهمترین ماموریت خود را توانمند‌سازی کودکان، نوجوانان و جوانان تحصیل‌ کرده قرار داده است. «همگام» همچنین، در راستای مکانیزه نمودن فرآیندهای موسسات نیکوکاری، با ارائه رایگان محصولات نرم‌افزاری شرکت چارگون و خدمات تخصصی مشاوره‌ای به چندین موسسه معتبر و نام ‌آشنا یاری رسانده است.


آینده بهتر

همایش آموزشی آینده بهتر حاوی آموزش‌های عملی و کاربردی است که جوانان و دانشجویان را برای ورود قدرتمند به بازار کار آماده می‌کند. در این دوره ضمن شناخت توانایی‌ها و نقاط قوت و ضعف، نحوه هدف‌گذاری آینده و نهایتا شیوه‌های دستیابی به موفقیت مطرح می‌شود.


پارسی‌بان

شرکت چارگون با هدف پاس‌داشت و پیشبرد زبان پارسی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، پروژه «پارسی‌بان» را به اجرا گذاشته است. در این راستا محصولات و همه مستندات مرتبط با نرم‌افزارها، پالایش و ویرایش شده تا نوشته‌هایی که به کاربران و مشتریان شرکت ارائه می‌شود دارای نگارشی درست، زیبا، گویا و با کمترین شمار واژه‌های بیگانه باشد.


یازده درصد از مردم ایران معلول هستند،
اما در جامعه دیده نمی شوند.

11 ایران؛ کمپینی برای آگاهی‌سازی

در کمپین یازده ایران قرار است فقط درباره این سئوال صحبت شود که چرا معلولین کمتر در کوچه و خیابان دیده می‌شوند؟ آیا ندیدن آنها دلیلی بر تعداد اندکشان است یا نشانه‌هایی‌ست از بی‌توجهی آحاد جامعه به معلولین و حق آنها برای حضور در اجتماع؟
متولیان راه‌اندازی کمپین یازده ایران معتقدند با ایجاد امکانات شهری معجزه‌ای در نگاه مردم و جایگاه معلولین در جامعه ایجاد نمی‌شود؛ بلکه تغییر نگاه جامعه مدنی به سهم 11 درصدی معلولین کشور و توانمندی‌های آنان است که در احقاق حقوق و ظاهرشدن‌شان در جامعه، تحول‌آفرین است.
راه‌اندازی کمپین 11 ایران در واقع تلاشی است برای ایجاد فرهنگ تعامل با 11درصد جمعیت جامعه معلول ایرانی و نهادینه کردن آن.
این کمپین مقدمه‌ای برای افزایش پذیرش معلولین در جامعه، حضور بیشتر آنها نقش‌آفرینی در فرصت‌های اجتماعی است.
همه افراد می‌توانند با عضویت در کمپین 11 ایران، وارد این حرکت حمایتی شده و به‌صورت کاملا رایگان با ثبت نام در آن، خود را به عنوان سفیر و حامی این کمپین معرفی کنند.

11 ایران؛ کمپینی برای آگاهی‌سازی
کاتالوگ آنلاین