همکاری با مراکز علمی و دانشگاه‌ها

چارگون به‌ عنوان مجموعه‌ای دانش بنیان در جامعه انفورماتیک کشور، به پشتوانه متخصصان خود، طی سالیان متمادی مفاهیم علمی و فناوری روز را در عرصه عمل و تجارت در کنار هم مدیریت نموده است. حاصل این امر به‌عنوان یک تولید ملی توسط صدها سازمان و هزاران کاربر در اقصی‌ نقاط کشور مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد. بدون شک مجموعه این فعالیت‌ها منشاء درس‌آموخته‌های ارزنده‌ای است که آگاهی از آنها می‌تواند برای بسیاری از دانشجویان مفید و ارزشمند ‌باشد.

چارگون، در راستای انجام مسئولیت‌های اجتماعی خود و توسعه همکاری‌های علمی با دانشگاه‌ها و مراکز دانشی، احساس وظیفه می‌نماید تا تجربیات خود را در زمینه تولید و ارائه خدمات نرم‌افزاری در اختیار دانشجویان قرار دهد و به این ترتیب، آماده همکاری جهت دراختیار نهادن فضای عملیاتیِ تحقیق و پژوهش برای انجام پایان‌‌‌‌‌‌نامه دانشجویان مقاطع فوق‌لیسانس رشته‌های فناوری اطلاعات در سطح دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور است. بی‌تردید با ورود دانش‌آموختگان جدید به عرصه تولید فناوری اطلاعات کشور، توانایی این عزیزان سبب رشد و اعتلای بیش از پیش این صنعت در کشور خواهد شد و موجبات افتخار متخصصان و مدیران این شرکت را نیز فراهم خواهد آورد.

همچنین این شرکت علاقه‌مندی خود را در زمینه برگزاری سمینارهای علمی برای دانشجویان تمامی رشته‌های آن دانشگاه ابراز می‌دارد. مباحث پیشنهادی و قابل طرح در سمینار‌های علمی برای دانشجویان به شرح زیر معرفی می‌گردد:

  • Configuration Management
  • Agile Process Model
  • تجربه کاربری (User Experience)
  • استانداردهای وب
  • پرسنال برندینگ برای موفقیت شغلی