پرش به محتوای اصلی

نیازسنجی و ارائه راهکار اختصاصی مالی

دانشگاه‌ها و موسسات پژوهشی

در جلسه با کارشناسان نرم‌افزارهای مالی چارگون

درخواست جلسه دمو

معرفی راهکار مالی چارگون

مجموعه نرم‌افزارهای مدیریت مالی «دیدگاه»، با ایجاد بستری یکپارچه کلیه فرآیندهای امور مالی سازمان را پوشش می‌دهد. یکپارچگی موجود در حیطه کارکرد کلیه زیرسیستم‌ها، منجر به ایجاد محیط کاری کاملاً متصل می‌شود.

در این محیط، امکانات گسترده‌ای جهت پوشش تبادل اطلاعاتی، میان عملیات تخصصی با سیستم‌های مالی و سایر سیستم‌های پردازش تراکنش (TPS) سازمان در دسترس مدیران مالی دانشگاهی خواهد بود.

راه‌حل‌های نرم‌افزارهای مالی چارگون برای دغدغه‌های دانشگاه‌ها

چرا از نرم‌افزارهای مالی حسابداری چارگون استفاده کنیم؟

یکی از مزایای اصلی استفاده از نرم‌افزارهای مالی چارگون، سرعت و کارآیی بالا در انجام عملیات مالی است. استفاده از نرم‌افزارهای مالی چارگون می‌تواند دقت در عملیات مالی را بهبود بخشد. نرم‌افزارهای دیدگاه از الگوریتم‌های خاصی برای تحلیل داده‌های مالی استفاده می‌کنند و به ارائه پیش‌بینی‌ها و تحلیل‌های دقیق‌تر نسبت به روش‌های سنتی کمک می‌کنند.

این مسأله باعث می‌شود مدیران مالی تصمیمات مطلوب‌تری بگیرند و بهبود قابل توجهی در عملکرد مالی خود داشته باشند. همچنین، بهبود دقت و کاهش خطاها منجر به کاهش ریسک‌های مالی و بهره‌وری در استفاده از منابع و بودجه های سازمان نیز خواهد شد.

تجربه دانشگاه امیرکبیر در استفاده از راهکار مالی چارگون

[/video]

سوالات متداول

آیا در راهکار مالی دیدگاه، امکان ارسال گزارش‌های سناما و سنا وجود دارد؟

بله، در نرم افزار حسابداری مالی دیدگاه امکان ارسال به‌موقع گزارش‌های سناما و سنا بر مبنای تغییر ساختار کدینگ وجود دارد.

چطور می‌توان با نرم‌افزارهای مالی دیدگاه، از عدم کسر اعتبار بودجه اطمینان حاصل کرد؟

با امکان ارسال قرارداد به منظور تأمین اعتبار از نرم‌افزار قراردادها به نرم‌افزار بودجه و اعتبارات، دیگر نگران عدم تأمین اعتبار به‌موقع در ردیف بودجه خود نخواهید بود.

آیا می‌‎توان در نرم‌افزار مالی دیدگاه، به طور دقیق از مانده بودجه در هر محل اعتبار اطمینان پیدا کرد؟

بله، در نرم‌افزار بودجه و اعتبارات دیدگاه، امکان کنترل مانده بودجه و مدیریت مانده‌ها و اطلاع‌رسانی به کاربر در خصوص اتمام بودجه در یک محل اعتباری وجود دارد.

آیا با راهکار مالی دیدگاه، می‌توان بهای تمام‌شده فعالیت‌ها و خروجی‌های سازمان را محاسبه کرد؟

بله، در نرم‌افزار بهای تمام شده دیدگاه، می‌توانید با تعریف فعالیت‌ها، خروجی‌ها و برنامه‌ها در قالب نوع پارامترها، بهای تمام شده تمام آنها را محاسبه کنید.

درخواست جلسه نرم‌افزارهای مالی