پرش به محتوای اصلی

کارشناس منابع انسانی شرکت آسفالت طوس: تمرکز بر حوزه‌های متنوع منابع انسانی، دیدگاه را از سایر رقبا متمایز کرده است

شرکت آسفالت طوس با خرید لیسانس و ارائه خدمات نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی نرم‌افزارهای حوزه‌های اتوماسیون اداری، منابع انسانی و مدیریت فرآیندها همکاری خود با چارگون را آغاز کرد و در فهرست کاربران دیدگاه قرار گرفت.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

مهدیه حقانی- کارشناس منابع انسانی شرکت آسفالت طوس در گفت‌وگو با روابط عمومی چارگون تاکیدکرد: به دلایل مختلفی از جمله تلاش برای بهبود ساختار اداری و منابع انسانی شرکت و همچنین ساماندهی امور اداری و پرسنلی، تصمیم به مکانیزه کردن شرکت گرفتیم.
به گفته وی، شرکت آسفالت طوس در نخستین همکاری با چارگون، نرم‌افزارهای پرسنلی، ‌ارزیابی عملکرد و آموزش، مکاتبات،‌ جلسات و مدیریت اسناد و همچنین نرم‌افزار BPMS و سرویس‌های ارسال و دریافت فکس و ایمیل دیدگاه را برای ساماندهی امور اداری و منابع انسانی 220 پرسنل شرکت برگزیده است.
وی خاطر نشان کرد: اصل مهم در مکانیزاسیون ساختار اداری شرکت، ایجاد یکپارچگی، ارتباط منظم و انسجام داخلی بین نرم‌افزارها به ویژه در حوزه منابع انسانی بود که در این زمینه پس از جستجو و تحقیق از طریق اطلاع‌رسانی‌های اینترنتی با محصولات دیدگاه و شرکت چارگون آشنا شدیم. در بررسی نرم‌افزارهای مشابه موجود در بازار متوجه شدیم ویژگی بارز محصولات چارگون تمرکز بر روی نرم‌افزارهایی از منابع انسانی مانند ارزیابی عملکرد و آموزش است که سایر رقبا در این حوزه‌ها قوی ظاهر نشده‌اند و همین امر، محصولات دیدگاه را متمایز کرده‌است.
کارشناس منابع انسانی شرکت آسفالت طوس، ایجاد هماهنگی و یکپارچگی میان فرایندهای منابع انسانی را معیار مهم برای انتخاب چارگون اعلام کرد و افزود: وجود قابلیت‌ها وبسترهای یکپارچه در نرم‌افزارهای دیدگاه، طبق دموها و ارائه‌های انجام شده از سوی کارشناسان چارگون به عنوان قابلیتی مطلوب از سوی شرکت پذیرفته شده است که امیدواریم پس از استقرار کامل نرم‌افزارها بتوانیم از مزیت‌های این ویژگی در افزایش بهره‌وری، سرعت انتقال اطلاعات و دریافت گزارش‌ها بهره‌مند شویم.
وی تصریح کرد: ایجاد نظم سازمانی در حوزه اداری و پرسنلی، سهولت در برنامه‌ریزی حوزه‌های مرتبط و در نتیجه اجرای موثر اهداف و راهبردها،‌ مهمترین انتظاراتی است که توقع داریم پس از نصب و راه‌اندازی نرم‌افزارهای دیدگاه در شرکت به آنها دست پیدا کنیم.
حقانی یادآور شد: شرکت آسفالت طوس مجری و پیمانکار پروژه‌های حوزه معدن نفت و گاز و پتروشیمی است که در سال 1354 تاسیس شده است. این شرکت به عنوان شرکت مادر به همراه چند شرکت زیرمجموعه آن که به صورت منسجم در طراحی، اجرا، تامین کالا، راه‌اندازی و بهره‌برداری از کارخنجات صنعتی، صنایع نفت و گاز و پتروشیمی، حفاری و آماده‌سازی و استخراج معادن و… فعالیت می‌کنند.
گفتنی است از سوی چارگون سرکار خانم رویا داخته مدیریت این پروژه را برعهده دارد.

مطالب مرتبط

پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون
پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون

ایجاد بلاگ برای چارگون به معنی ایجاد روش نوین ارتباطی علاوه بر روشهای موجود قبلی است. با ایجاد این بلاگ ... ادامه مطلب »

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.