فرم ثبت نام متقاضیان استفاده از خدمات تفاهم‌نامه سازمان غذا و دارو

برای خریداری و ساخت اکانت با شماره تلفن ۸۴۲۰۳۲۰۳- ۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

93-03-24-ghaza-daroo-banner
با توجه به حجم بالای درخواست‌های مختلف مکاتباتی در سازمان غذا و دارو و به جهت تسریع خدمات‌رسانی بهتر این سازمان به متقاضیان، طی تفاهم‌نامه‌ای که بین سازمان غذا و دارو و شرکت چارگون منعقد شده است، تسهیل فرآیند مذکور در دستور کار قرار گرفته است. به همین دلیل، سیستم ثبت و گردش مکاتبات شرکت چارگون برای سازمان غذا و دارو با امکان ثبت‌نام سازمان‌های فعال، ارایه شده است. این سیستم به سازمان‌ها اجازه می‌دهد که از طریق ثبت‌ نامه‌های خود در سیستم مکاتبات مبتنی بر وب، هر گونه مکاتبات خود با این سازمان را در اسرع وقت ثبت نمایند.

بر این اساس متقتضیان پس از تکمیل فرم ثبت نام و پرداخت هزینه حساب کاربری، با استفاده از نام کاربری و رمز عبور منحصر به فرد، می توانند از طریق سامانه مکاتبات الکترونیک سازمان غذا و دارو، مستقیما با مدیران سازمان مکاتبه نموده و روند رسیدگی به درخواست‌های خود را به صورت آنلاین مشاهده نمایند.

جهت استفاده از این سیستم و فعال شدن امکان ارسال نامه‌ها و مکاتبات با سازمان غذا و دارو، ثبت‌نام در سیستم جهت دریافت نام کاربری و رمز عبور الزامی است. سازمان‌های متقاضای دریافت نام کاربری و رمز عبور سیستم مذکور می‌توانند نسبت به تکمیل فرم زیر و ثبت درخواست خود اقدام نمایند. همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا پرسش سوالات خود می‌توانید با شماره تلفن ۸۴۲۰۳۲۰۳-۰۲۱ و یا ایمیل fdo@chargoon.com تماس حال فرمایید.

فرم ثبت نام متقاضیان استفاده از خدمات تفاهم‌نامه سازمان غذا و دارو