پرش به محتوای اصلی

آغاز فعالیت مجدد تیم کوهنوردی چارگون با کوهپیمایی در مسیر دارآباد

حضور داوطلبانه همگاران چارگون در تیم کوهپیمایی چارگون

تیم کوهنوردی چارگون با هدف افزایش روحیه تیمی همکاران و تدارک و انجام برنامه‌های صعود گروهی، مجددا فعالیت خود را آغاز کرده است.

به گزارش روابط عمومی چارگون، پس از کسب تجربه‌های موفقی که تیم کوهنوردی شرکت برای آمادگی و صعود به قله قاش مستان و گرامیداشت خاطره عزیزان از دست رفته در پرواز تهران-یاسوج کسب کرد، واحد منابع انسانی شرکت نسبت به فعالیت مجدد این تیم اقدام کرد. اولین برنامه این تیم هفته گذشته در روز جمعه مورخ 18 مردادماه در مسیر منطقه دارآباد انجام شد.
به گفته الناز قاسمی _ سرپرست تیم کوهنوردی چارگون،  تیم کوهنوردی شرکت به پیشنهاد برخی از همکاران برای صعود به قله قاش مستان برای گرامی‌داشت یاد و خاطره همکاران از دست رفته چارگون تشکیل شد که با استقبال مدیران شرکت همراه بود. برای انجام آن صعود برنامه‌ریزی مفصلی به همراه اجرای چندین پیش برنامه تمرینی، تدارک دیده شد که در نهایت اعضای تیم  توانستند با موفقیت توانست یه قله قاش مستان صعود کنند.
وی ادامه داد: بعد از مدتی وقفه در کار تیم کوهنوردی با مشارکت و همراهی واحد منابع انسانی شرکت تصمیم گرفتیم تا فعالیت تیم کوهنوردی چارگون را مجددا دنبال کنیم. برای این کار برنامه‌ریزی مدونی جهت اجرای برنامه‌های متنوع صعود به کوهها و قله‌های اطراف، طرح‌ریزی شده است.
قاسمی ادامه داد: هدف نهایی ما برگزاری برنامه‌های جدی صعود به قلل مرتفع کشور است که امیدواریم با برگزاری برنامه‌های تمرینی و کوتاه بتوانیم به آمادگی لازم برای این امر، دست پیدا کنیم.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

صعود به قاس مستان

به گفته وی، اعضای تیم کوهنوردی را پرسنل واحدهای مختلف شرکت تشکیل می‌دهند که به صورت داوطلبانه در این برنامه کوهپیمایی شرکت می‌کنند.
وی ادامه داد: همکارانی که در این برنامه ثبت نام می‌کنند ملزم به شرکت در تمامی برنامه‌ها نیستند و اعضای تیم هر صعود میتواند متغییر باشند، این برنامه درماه 2 بار برگزار خواهد شد.
گفتنی است؛ اعضای تیم کوهنوردی چارگون سال گذشته با صعود به قاش مستان، لوح یادبود همکارانشان را در این قله نصب کردند. این صعود گروهی 31 مرداد تا 2 شهریور ماه سال گذشته برای یادبود جان باختن 4 همکار چارگون در سانحه دلخراش سقوط هواپیمایی آسمان، انجام شد.

مطالب مرتبط

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات
روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات

پیدایش و توسعه تکنولوژ‌ی‌های مختلف اطلاعاتی و ارتباطی، باعث ایجاد تحولات عمیق و محسوسی در زندگی افراد از اقشار مختلف ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.