پرش به محتوای اصلی

آمادگی تیم کوهپیمایی چارگون برای صعود به قله قاش مستان

لوگوی چارگون

تیم کوهپیمایی چارگون برای صعود 3 روزه به قله قاش مستان، صبح روز چهارشنبه  31 مردادماه تهران را به مقصد شهرستان سمیرم، ترک می‌کند.

به گزارش روابط عمومی چارگون، تیم کوهپیمایی چارگون برای گرامی‌داشت یاد وخاطره همکاران فقیدش در سانحه سقوط هواپیمایی آسمان، 31 مرداد الی 2 شهریور به قله قاش مستان دنا، صعود می‌کند.
اعضای تیم کوه‌پیمایی شرکت تاکنون 5 برنامه تمرینی با صعودهای کوتاه مدت را پشت سر گذاشته‌اند تا بتوانند خود را برای صعود نهایی به قله قاش مستان آماده کنند.
این تیم تاکنون به کلک چال، ‌ایستگاه5 توچال از مسیر توچال و‌ایستگاه 5 توچال از مسیر دربند، صعود داشته‌اند. اعضای تیم  همچنین در برنامه‌ای دیگر با گذشتن از گذرگاه‌های شیرپلا و امیری به قله توچال با ارتفاع  3964 متر صعود کردند. آخرین جلسه تمرینی تیم کوه‌پیمایی چارگون نیز صعود به قله 4هزار و 200 متری کلون بستک دیزین بود که روز 5 شنبه 25 مردادماه برگزار شد و اعضای تیم تا ارتفاع 3 هزار و 500 متری به قله کلون بستک صعود کردند.
در پایان پنجمین جلسه تمرینی اعلام شد که همه افراد تیم برای انجام برنامه صعود آمادگی کافی را کسب کرده‌اند.
تیم کوهپیمایی چارگون را پرسنل واحدهای مختلف شرکت تشکیل می‌دهند که به صورت داوطلبانه در این برنامه حضور یافته‌اند. اعضای این تیم در کنار یک امدادگر و یک راهنمای محلی پس از صعود به قاش مستان، لوح یادبود همکارانش را در این قله نصب می‌کنند.
صعود تیم کوهپیمایی چارگون به قله قاش مستان روز چهارشنبه 31 مردادماه از روستای خفر در شهرستان سمیرم آغاز خواهد شد.
شرکت چارگون بهمن ماه 96 در جریان سانحه دلخراش سقوط هواپیمایی آسمان که از تهران عازم یاسوج بود 4 نفر از همکاران خود، خانم‌ها پریسا سوهانی،‌ رویا داخته، زهرا ایمانی و آقای محمد حسین برزگری را از دست داد. این برنامه کوهپیمایی تلاشی است برای گرامی‌داشت یاد و خاطره این عزیزان که مشتاقانه از سوی همکاران‌شان در چارگون طرح‌ریزی شده است.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

مطالب مرتبط

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات
روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات

پیدایش و توسعه تکنولوژ‌ی‌های مختلف اطلاعاتی و ارتباطی، باعث ایجاد تحولات عمیق و محسوسی در زندگی افراد از اقشار مختلف ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.