پروژه استقرار سیستم اتوماسیون اداری در اداره کل ثبت احوال استان البرز با نصب نرم‌افزار مکاتبات با موفقیت به پایان رسید. این مرکز با توجه به نیازی که در زمینه ایجاد سیستم مکاتبات یکپارچه در سراسر استان احساس می‌شد، اقدام به خرید نرم‌افزار یادشده نموده است.

این سیستم در محدوده اداره کل و ۴ اداره شهرستان‌های تابعه راه‌اندازی شده است. امکان ارتباط همزمان کلیه مراکز و بهره‌مندی کلیه مراکز از سیستم اتوماسیون اداری را می‌توان از مهم‌ترین منافع ایجادشده در سازمان بر شمرد. همچنین ارائه سیستم اتوماسیون تحت وب و همچنین سرویس‌های تکمیلی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه در کنار تجربه موفق شرکت چارگون در راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری در سطح کشور به عنوان نقاط برجسته راه‌اندازی موفق این سیستم بوده است.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

یکی از مهم‌ترین پروژه‌هایی که در سال ۱۳۸۹ انجام شد، اجرای تفکیک اداره کل ثبت احوال استان البرز از اداره کل شهرستان کرج بود که پس از استان شدن البرز تلاش‌ها در این خصوص صورت گرفت. اداره ثبت احوال استان البرز یک استان تازه تأسیس با مسائل و مشکلات خاص خود بوده و تلاش و کوشش مسئولین استان در کنار کلیه همکاران واقع در ادارات شهرستان و به نوعی همکاری جدی واحدهای صف و ستاد واقع در استان در مسیر حل مشکلات موجود و حرکت روبه جلوی استان سعی می‌کنند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید به آدرس سایت  esaoa.com مراجعه نمایید.‌

اشتراک گذاری :