پرش به محتوای اصلی

پایان فرایند استقرار اتوماسیون اداری دیدگاه در اداره کل ثبت احوال استان البرز

پروژه استقرار سیستم اتوماسیون اداری در اداره کل ثبت احوال استان البرز با نصب نرم‌افزار مکاتبات با موفقیت به پایان رسید. این مرکز با توجه به نیازی که در زمینه ایجاد سیستم مکاتبات یکپارچه در سراسر استان احساس می‌شد، اقدام به خرید نرم‌افزار یادشده نموده است.

این سیستم در محدوده اداره کل و ۴ اداره شهرستان‌های تابعه راه‌اندازی شده است. امکان ارتباط همزمان کلیه مراکز و بهره‌مندی کلیه مراکز از سیستم اتوماسیون اداری را می‌توان از مهم‌ترین منافع ایجادشده در سازمان بر شمرد. همچنین ارائه سیستم اتوماسیون تحت وب و همچنین سرویس‌های تکمیلی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه در کنار تجربه موفق شرکت چارگون در راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری در سطح کشور به عنوان نقاط برجسته راه‌اندازی موفق این سیستم بوده است.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

یکی از مهم‌ترین پروژه‌هایی که در سال ۱۳۸۹ انجام شد، اجرای تفکیک اداره کل ثبت احوال استان البرز از اداره کل شهرستان کرج بود که پس از استان شدن البرز تلاش‌ها در این خصوص صورت گرفت. اداره ثبت احوال استان البرز یک استان تازه تأسیس با مسائل و مشکلات خاص خود بوده و تلاش و کوشش مسئولین استان در کنار کلیه همکاران واقع در ادارات شهرستان و به نوعی همکاری جدی واحدهای صف و ستاد واقع در استان در مسیر حل مشکلات موجود و حرکت روبه جلوی استان سعی می‌کنند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید به آدرس سایت  esaoa.com مراجعه نمایید.‌

مطالب مرتبط

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

نرم‌افزار اموال مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه مورد تایید اداره کل اموال دولتی قرار گرفت
نرم‌افزار اموال مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه مورد تایید اداره کل اموال دولتی قرار گرفت

نرم‌افزار اموال از مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه مورد تایید اداره کل اموال دولتی و اوراق بهادار وزارت امور اقتصادی و دارایی ... ادامه مطلب »

فکس
فکس

با استفاده از سیستم فکس به عنوان یکی از سرویس‌های زیرساخت حوزه اتوماسیون اداری مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، امکان متمرکز سازی ... ادامه مطلب »

تشکیلات سازمانی
تشکیلات سازمانی

سیستم تشکیلات سازمانی به عنوان بخشی از سیستم جامع حوزه منابع انسانی است که مدیریت واحدها، پست‌ها و مشاغل سازمان ... ادامه مطلب »

سیستم جامع رفاه

از آنجا که ارائه خدمات رفاهی یکی ابزارهای موثر در ایجاد انگیزه و جبران خدمات پرسنل محسوب می‌شود، مدیریت تسهیلات ... ادامه مطلب »

خرید و تدارکات
خرید و تدارکات

برنامه‌ریزی و سامان‌دهی فرآیند خرید و تأمین کالا و خدمات، به گونه‌ای که بهترین انتخاب با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین ... ادامه مطلب »

دیدگاه در ابر
دیدگاه در ابر

شرکت‌های بسیاری جهت بهبود عملکرد خود و خدمات‌رسانی بهتر، استفاده از سیستم‌های نرم‌افزاری را به عنوان یکی از راهکارهای اساسی ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.