مسابقات جام فوتسال چارگون با تعیین قهرمان و تیم‌های دوم و سوم خاتمه یافت.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.
811711695_137108_14004513328119709303

به گزارش روابط عمومی چارگون ، تیم فوتسال نظام صنفی رایانه‌ای به عنوان قهرمان مسابقات جام فوتسال چارگون شناخته شد.
در مسابقات نیمه نهایی که روز پنچ‌شنبه از ساعت 7 بعد از ظهر آغاز شد، دو تیم پرسپولیس و پایگاه خبری فوتسال وهمچنین تیم‌های پخش آلپا و سازمان نظام صنفی به مصاف هم رفتند.
در پایان این دیدارها دو تیم پایگاه خبری فوتسال و تیم فوتسال سازمان نظام صنفی رایانه‌ای به عنوان فینالیست‌ و تیم‌های پخش آلپا و پرسپولیس برای بازی رده‌بندی، راهی مرحله پایانی شدند.
بنابراین گزارش، روز پایانی مسابقات جام فوتسال چارگون، جمعه هفتم خردادماه با بازی رده بندی بین تیم‌های پرسپولیس تهران و پخش آلپا برگزار شد که نتیجه این بازی 5 بر 4 به نفع تیم فوتسال پرسپولیس تهران رقم خورد.
بازی نهایی برای تعیین تیم قهرمان نیز بین 2 تیم نظام صنفی رایانه‌ای و پایگاه خبری فوتسال برگزار شد که در این دیدار حساس و زیبا تیم فوتسال سازمان نظام صنفی رایانه‌ای توانست با نتیجه 4 بر 3 رقیب قدرتمند خود را شکست دهد.
به گزارش روابط عمومی چارگون در پایان این بازی جوایز تیم‌های اول تا سوم را آقایان فرزاد رحمانی- مدیر عامل چارگون، کامبیز مهاجر-رییس هیات فوتسال استان تهران و محمد مهدی زارعی- مسئول برگزاری مسابقات فوتسال جام چارگون اهدا کردند.
در این مراسم علاوه بر اهدای مدال، جام و جایزه نقدی به تیم‌های اول تا سوم جایزه بهترین بازیکن فنی به همراه لوح تقدیر به محمد رضا حیدریان، بازیکن سابق تیم ملی و تیم فوتسال پرسپولیس تهران اهدا شد.
جایزه تیم اخلاق به نمایندگی از تیم پخش آلپا به جناب آقای فرشید اسعدی و جایزه بهترین سرپرست تیم به جناب آقای پوریا بهزاد افشار سرپرست تیم فوتسال پوشش گستر قشم تعلق گرفت. همچنین جایزه بهترین تماشاگر نیز به جناب آقای سهند اسعدی تماشاگر ۱۰ ساله این مسابقات اهدا شد.
گفتنی است، تیم فوتسال پخش آلپا نیز به رسم یادبود هدایایی را به تیم‌های اول تا سوم و همچنین هیئت برگزاری مسابقات جام فوتسال چارگون اهدا کرد.

اشتراک گذاری :